• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
autor
Meliska,aj ja mám ešte 1 test............Chcela som si ho nechať na zajtra ako bonbonik,ale ja ti ho rada dám!
23. aug 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. aug 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cykitka, ako sa vola ten test, ktory si opisala? Chcem si kupit take pasiky,co staci len opisat... A najlepsie taky test, kde su rovno aj dve ciarocky.. :grinning: :grinning:
V pondelok drzim palce, urcite to vyjde! :wink:
23. aug 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzky.........myslíš ten z umelej hmoty?..........Tak to je GS Mamatest..............(ale majú aj GS mamatest 2 pásiky v balení,tak si pýtaj ten umelý.Je jeden v krabičke.Tak som skúsila rôzne a vraj tento je najcitlivejší.Ktovie.)......A čo sa týka dvojčiarkových-môžem ti už pár takých predať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tie ale v lekárni nemajú-neviem prečo :sweat_smile:
23. aug 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...odpis mi...do temy..o isci..cmuk
23. aug 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako zvysit sancu na uspesnost IVF+ICSI
23. aug 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Už to tam máš dicinka! :wink:
23. aug 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...
23. aug 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nemáš za čo dici! :wink:
23. aug 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cikytka tie pasiky...
Hej, asi my nic ine neostavat len kupit hotove tehu testy :grinning: :grinning:
23. aug 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzky...........................Tak tá posledná veta bol pekne čierny humor!...Urobíš si také vtedy,ked to budeš najmenej čakať!(aj ja som ten prípad-čakala som mrchu a prišli //-šok!)
23. aug 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka a ako sa vlastne citis? bolia ta prsia? nie je Ti zle od zaludka? :stuck_out_tongue_closed_eyes: kava Ti chuti? :wink:
23. aug 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzky.....Co sa týka prs,tak bolia hlavne ráno.A sú dosť zväčšené!.......Zle mi neni,len som občas zadýchaná.Ked rozprávam,alebo robím menšie pohyby a lapám po vzduchu-ale na to sa opýtam lekárky pondelok.A káva mi chutí.Chute mám ako vždy. :slight_smile:
23. aug 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dievcatka, kde su tie testy???? :grinning:
23. aug 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ved ja ani neviem kde je Gelnica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii raz ma prides navstivit a budes vediet :slight_smile: :grinning:
23. aug 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Normálne nám letel teraz bocian nad domom.................................................................Dnes som oklamala rodičov,že nám to s IVF nevyšlo.Ked im to poviem v septembry,odpadnú.Obaja majú v septembry narodky.
23. aug 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka...no teda, ty tak klames svojich drahych rodicov :grinning: :grinning: :grinning: ale budu mat super prekvapko :wink:
23. aug 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Také malé krátkodobé klamstvá sú v živote niekedy potrebné.............Aspon budeme mať na čo spomínať.....a budú to krásne spomienky. :slight_smile:
23. aug 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru .... :wink: ale to si musela hrat aj sklamanu a smutnu....ako sa ja poznam, tak neviem, ci by som to vydrzala :grinning: ako sa ti to podarilo?
23. aug 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cez telefon sa to dá............Oni bývajú daleko,3 mesiace sme sa nevideli a v septembry im ideme gratulovať................................Veru hrala som smutnú-našťastie cez telefon.
23. aug 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaj...tak to sa da, to je ine,cez telefon sa to da zakamuflovat :wink: :grinning:
23. aug 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No cikyta, Ty si ale cislo! :grinning:
23. aug 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Akurát dávali v správach najprv 10 utýraných psíkov-ja mám na toto nervy!.....A potom ako v Argentíne zachránila pohodeného novorodenca v poli sučka.Ona mala svoje šteniatká v búde a ked našla toto bábätko,zobrala ho k svojim malým do tepla a tým mu zachránila život......Pohodila ho tam 14 ročná baba............Aká bola tá sučka milá,ukazovali ju.Psík je ozaj lepší ako kopec iných ludských matiek!
23. aug 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj teraz o pol 8 to idú dávať na JOJKE......................................... :slight_smile:
23. aug 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To tak tam to dali v nejakej skratke,ale na markíze to rozobrali.
23. aug 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ste tu?
:slight_smile:
23. aug 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

Cika aj mna nahnevalo , ze ludia tyraju psikov :angry: :frowning2:

No ty si cislo, ze nevyslo :grinning: :grinning: :grinning: Ciky ty neberies ziadne lieky?
24. aug 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ciky...ty neberies duphaston...a utrogestan?
24. aug 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok