Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
23. aug 2008

Meliska,aj ja mám ešte 1 test............Chcela som si ho nechať na zajtra ako bonbonik,ale ja ti ho rada dám!

dicinka1
23. aug 2008

meliska 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzky1104
23. aug 2008

cykitka, ako sa vola ten test, ktory si opisala? Chcem si kupit take pasiky,co staci len opisat... A najlepsie taky test, kde su rovno aj dve ciarocky.. 😀 😀
V pondelok drzim palce, urcite to vyjde! 😉

cikyta
autor
23. aug 2008

zuzky.........myslíš ten z umelej hmoty?..........Tak to je GS Mamatest..............(ale majú aj GS mamatest 2 pásiky v balení,tak si pýtaj ten umelý.Je jeden v krabičke.Tak som skúsila rôzne a vraj tento je najcitlivejší.Ktovie.)......A čo sa týka dvojčiarkových-môžem ti už pár takých predať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tie ale v lekárni nemajú-neviem prečo 😅

dicinka1
23. aug 2008

ciky...odpis mi...do temy..o isci..cmuk

dicinka1
23. aug 2008

Ako zvysit sancu na uspesnost IVF+ICSI

cikyta
autor
23. aug 2008

Už to tam máš dicinka! 😉

dicinka1
23. aug 2008

dakujem...

cikyta
autor
23. aug 2008

Nemáš za čo dici! 😉

zuzky1104
23. aug 2008

Cikytka tie pasiky...
Hej, asi my nic ine neostavat len kupit hotove tehu testy 😀 😀

cikyta
autor
23. aug 2008

Zuzky...........................Tak tá posledná veta bol pekne čierny humor!...Urobíš si také vtedy,ked to budeš najmenej čakať!(aj ja som ten prípad-čakala som mrchu a prišli //-šok!)

zuzky1104
23. aug 2008

😀 😀

zuzky1104
23. aug 2008

cikytka a ako sa vlastne citis? bolia ta prsia? nie je Ti zle od zaludka? 😝 kava Ti chuti? 😉

cikyta
autor
23. aug 2008

zuzky.....Co sa týka prs,tak bolia hlavne ráno.A sú dosť zväčšené!.......Zle mi neni,len som občas zadýchaná.Ked rozprávam,alebo robím menšie pohyby a lapám po vzduchu-ale na to sa opýtam lekárky pondelok.A káva mi chutí.Chute mám ako vždy. 🙂

melisska
23. aug 2008

No dievcatka, kde su tie testy???? 😀

cikyta
autor
23. aug 2008

Ved ja ani neviem kde je Gelnica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
23. aug 2008

Nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii raz ma prides navstivit a budes vediet 🙂 😀

cikyta
autor
23. aug 2008

Normálne nám letel teraz bocian nad domom.................................................................Dnes som oklamala rodičov,že nám to s IVF nevyšlo.Ked im to poviem v septembry,odpadnú.Obaja majú v septembry narodky.

kukulik30
23. aug 2008

cikytka...no teda, ty tak klames svojich drahych rodicov 😀 😀 😀 ale budu mat super prekvapko 😉

cikyta
autor
23. aug 2008

Také malé krátkodobé klamstvá sú v živote niekedy potrebné.............Aspon budeme mať na čo spomínať.....a budú to krásne spomienky. 🙂

kukulik30
23. aug 2008

veru .... 😉 ale to si musela hrat aj sklamanu a smutnu....ako sa ja poznam, tak neviem, ci by som to vydrzala 😀 ako sa ti to podarilo?

cikyta
autor
23. aug 2008

Cez telefon sa to dá............Oni bývajú daleko,3 mesiace sme sa nevideli a v septembry im ideme gratulovať................................Veru hrala som smutnú-našťastie cez telefon.

kukulik30
23. aug 2008

jaaaaaaaaaaaaaaj...tak to sa da, to je ine,cez telefon sa to da zakamuflovat 😉 😀

zuzky1104
23. aug 2008

No cikyta, Ty si ale cislo! 😀

cikyta
autor
23. aug 2008

Akurát dávali v správach najprv 10 utýraných psíkov-ja mám na toto nervy!.....A potom ako v Argentíne zachránila pohodeného novorodenca v poli sučka.Ona mala svoje šteniatká v búde a ked našla toto bábätko,zobrala ho k svojim malým do tepla a tým mu zachránila život......Pohodila ho tam 14 ročná baba............Aká bola tá sučka milá,ukazovali ju.Psík je ozaj lepší ako kopec iných ludských matiek!

cikyta
autor
23. aug 2008

Aj teraz o pol 8 to idú dávať na JOJKE......................................... 🙂

cikyta
autor
23. aug 2008

To tak tam to dali v nejakej skratke,ale na markíze to rozobrali.

moncika15
23. aug 2008

ahojte ste tu?
🙂

melisska
24. aug 2008

Dobre ranko,

Cika aj mna nahnevalo , ze ludia tyraju psikov 😠 ☹

No ty si cislo, ze nevyslo 😀 😀 😀 Ciky ty neberies ziadne lieky?

dicinka1
24. aug 2008

hej ciky...ty neberies duphaston...a utrogestan?