Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
28. aug 2008

Meliska,moja zlatučká.Je to pre teba hrozne strašný den.Viem. ☹ Ale sakra,za chvílu im všetkým ukážeš!!!Aj mužík sa ti ospravedlní a bude ho to mrzieť,že ťa nevedel podržať.Každý prežíva tento stres inak a po svojom.Chlapy sú iné tvory ako ženy.Ak ked nechcú ublížiť,často to urobia.(Som s tebou stále!A verím testíku tak,ako ty!Daj vedieť teda)Ak ti výjdu zase //(a to výjdu),raduj sa,kašli na všetko a hlavne na zlý krvný test a bud pyšná na seba!Chod znovu na krvičku a natri to všetkým!Uvedomuješ si,že tvojmu dieťatku veríš len ty?A matky sú predsa od toho.Oni to vedia na 100%.Onedlho si vychutnáš tú chvílu,ked ťa budú všetcia prosiť o odpustenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

cikyta
autor
28. aug 2008

Janulka,viem,že robia v helíku imuno testy od marca,ale neviem,či sú to tie isté čo v Prahe.To by som klamala. ☹ No veru.Nič mi neni.Akurát som sa dozvedela,že ked je tehulke viac zle,čaká dievčatko-lebo dievčatku sa tvoria aj ženské hormoniky už v brušku.A ked neni velmi zle,tak to bude chlapec.(Ja chcem grckááááááááááááááááť!) 🙂

janula13
28. aug 2008

joooj ciky, este ti to vyhlasenie luto bude, ked sa rozgrckas 😀 😀 😀 Silvinka zauraduje a budes ju prosit aby prestala 😀 Ja by som rada chlapceka, ale ja som na rozdiel od teba len v teoretickej rovine 😀 Mrknem na web, ci tam neuvadzaju o ake testy ide, ale aj tak dakujem 😀

janula13
28. aug 2008

Ozaj a mas aj meno pre chlapceka?

vika34
28. aug 2008

babenky kompletné imuno robia iba v Čechách aspoň ,ked som to zisťovala tak mi povedali,hlavne nejaké protilátky proti trofoblastu,že vraj u nás nerobia

cikyta
autor
28. aug 2008

Práveže nemám.To,čo chce muž,ma privádza do šialenstva a nedá si ho vyhovoriť!Tak aj preto chcem dievčatko.

janula13
28. aug 2008

vika dakujem, a tak som sa tesila ze do Prahy nemusim, som na to leniva 😉 Pockam si, kym to pride aj do BA 😅

pahu
28. aug 2008

Presne tak, len v Prahe ich robia kompletne 😉 U nás robia len niečo... Janula, počkaj si kým otehotnieš a ak nie tak kým sa vrátime z Prahy my s manželom 😀

Melisska, to je divné... Na krvi si bola v centre? A to bol 1. či 2.test? U nás v GF robia po IVF 2 testy, po 10.dňoch a po 14.dňoch... 😉

kukulik30
28. aug 2008

pahu.... melisska nebola v centre na krv, lebo maju dovolenku,dnes je 14. den po Et a krv brala jej gynekologicka a vysledky su z labaku v Spisskej Novej Vsi....takze je mozne, ze sa stala nejak chyba 😉

pahu
28. aug 2008

Ajajaaaaaj, tak tak je to teda... Melisska, vôbec by som sa teda na teký test nespoliehala, lebo často krát nemajú potrebné prístroje či roztoky... A ak si na začiatku tehu, ani to nemusia zistiť.... 😉

kukulik30
28. aug 2008

pahu.....moja rec 😉 🙂

cikyta
autor
28. aug 2008

Meliska.........................................ako?.........................kde si? ☹

cikyta
autor
28. aug 2008

😕

moncika15
28. aug 2008

ahojte 🙂
prisla som len na skok ale ako pozeram tak kym docitam najde ma tu aj pol noc 😀
ja mam stale bolesti a mam pocit ze sa to zhorsuje.
baby a na ten spermiogram si moze priatel sam poziadat alebo to ho dr odporuci ked uzna za vhodne? 😕

cikyta
autor
28. aug 2008

Moncika,aj sám.Nemusí ho nikto odporučiť.Príde do CAR,alebo tam,kde to robia,dá si to urobiť,zaplatí a vie na čom je.

moncika15
28. aug 2008

aha a kolko sa za to plati?

moncika15
28. aug 2008

meliska drz sa 😔

cikyta
autor
28. aug 2008

U nás v Heliose 500sk,ale je to rozdielne v centrách.

moncika15
28. aug 2008

dakujem za info. a po akej dlhej dobe ste zacali riest ze sa nedari? ☹
ten helios je v akom meste?

bianka30
28. aug 2008

meliska, prisaham ze vcera alebo predvcerom som tu citala rovnaky postup ako mas ty. jedna holka tu pisala ze je to negativne a testla normalne a pozitivne a potom jej uz aj krv vysla pozitivne... hladam to , dufam ze to najdem, tak to sem potom prekopciiiim....

je dost dlho od ET nato aby ti testli vysli falosne pozitivne = z pregnylu alebo tak.. takze na tvojom mieste by som bola v klude a po vikende isla na krv este raz...

idem hladat ten clanok

cikyta
autor
28. aug 2008

moncika.Helios je v Martine.No my sme sa rozhúpali dosť neskoro.Po 4,5 roku snaženia.

bianka30
28. aug 2008

meliska nasla som ... zuzla80
kopirujem... ak porusujem nejake prava, prepacte ale je to na dobru vec...

zuzla80 • 6tt • 21. aug 2008 o 15:30

Ani neviem ako to napísať, baby je to negatívne v Helíku tomu nechcú veriť, tak máme prísť opäť v pondelok. Ani neviete aké to je ťažké

zuzla80 • 6tt • 21. aug 2008 o 19:21

Baby pozrite do albumu, tak ja tomu už teda vôbec nerozumiem. Nedalo mi a urobila som test a výsledok kuk do albumu. Žeby predsa len......

zuzla80 • 6tt • 22. aug 2008 o 09:39

Zruš Baby bola som ráno na krvi v laboratóriu no a vyzerá to, že som preda TEHOTNÁ. Dala som si robiť beta HCG a hodnota je 270. Tak to asi predsa len vyšlo. Ja tomu nemôžem uveriť - že by to bol včera predsa len omyl. Aj ranný test je jasne pozitívny.
Inak neviete mi baby poradiť nejakú stránku s hodnotami beta HCG? Lebo dala som si urobiť beta hcg (nie to normálne hcg) a teraz som z toho úplne vedľa, lebo väčšina beta hodnôt zvykne byť v malých hodnotách oproti bežnému hcg.

zuzla80 • 6tt • 25. aug 2008 o 12:29

Ahojte moje - dúfam, že aj ja sa čoskoro pridám k vám s tými nevoľnosťami a pachuťami
Takže podávam info, že sme dnes dostali fotečku nášho bobáčika - je to taká malinká bodka (večer vám to sem hodím) no ale trochu mám obavy lebo mám hematóm a môžem z toho začať krvácať No uvidíme čo krv poobede, už chcem veriť, že je to proste dobre. Inak endometriu porástlo skoro na 19,8mm tak asi je to dobré znemanie

moncika15
28. aug 2008

pytam sa pre to ze u nas v meste u inyx dr zacina riesit neplodnost uz po pol roku a moja dr na mna vyskocila ze co je pol roka ked ine sa snazia aj 2 roky.a pocula som na nu ze u nej je normal aj 4 roky a nejavi ziadny zaujem o nejake vysetrenia aleho hladanie priciny ☹ . napr. moja kamoska mala uplne jednoduxy problem a ked prisla po pol roku,dr jej nasadil lieky a v ten mesiac otehotnela...

cikyta
autor
28. aug 2008

Moncika,v CAR si vítaná kedykolvek.Aj bez odporúčania gynek.

moncika15
28. aug 2008

😕 ano? to som nevedela. ale aj tak maju asi prednost tie co sa snazia dlhsie,ci nie?

cikyta
autor
28. aug 2008

Všetkých rovnako privítajú-aspon u nás v Heliose.Ci ste horšie na tom zdravotne,či lepšie,či sa snažíte rok,či 10 rokov,rovnako sa postarajú o všetkých a každému individuálne pomôžu.Nehádžu ludí do jedného vreca s rovnakým liekom.Niekomu pomôže naplánovať pohl.styk,niekomu lieky,niekomu umelé oplodnenie...Za pokus nič nedáte. 😉

moncika15
28. aug 2008

a mozes mi prosim napisat ak to tam xodi...od prvej navstevy co sa deje?
ked sa nam do roka nepodari tak sa zacnem o to zaujimat viacej 😔

cikyta
autor
28. aug 2008

No to sa telefonicky objednáš,prídeš s mužom.Butete mať pohovor s lekárom zhruba hodinu.Preberiete spolu všetko.Na druhý krát pôjde dať muž spermie ,aby vedeli,ako na tom je.No tebe pár krát zoberú krv počas cyklu,aby vedeli aj z krvy všetko o tebe.Trvá to mesiac.Potom vyhodnotia výsledky a dohodnete sa podla toho ako vyšli,čo dalej... 🙂

melisska
28. aug 2008

Babulky mam uz slzy v ociach ste naozaj zlate, teraz vas velmi potrebujem, rano si urobim test z rannej moci a lieky radsej beriem dalej ☹

cikyta
autor
28. aug 2008

No dobrú nôcku.musím ísť. 😔