• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
autor
Juj meliska.Dnes budem len a len na teba myslieť.A držať palce,nech budeš PN-ale nie z OHSS,ale z tej dutinky-malej bábiky! :slight_smile: Ja som dnes dostala svoje prvé foto.Mám pekný váčok+žltko či čo a podla sona to je 5tt+3,takže tak učebnicovo.Proste podla menzesu 6tt+3 a UTZ sa týžden(max.2)odráta.Teraz pôjdem za 2 týždne na sono a ked sa ukáže srdiečko,dajú mi knižku a s Heliosom sa lučim.Musím ísť svojmu gynekologovi.
2. sep 2008 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
meliska velmi ti drizim palce....
ohss... kde si k nemu dosla? bolelo ta brusko?
2. sep 2008 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj cikyta mas celkom velke brusko fakt tolko papas? :slight_smile:
2. sep 2008 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahoj cmuk...No to bruško a prsia sú na mojom tele momentálne najväčšie.Inak som ako "strniskový koník"-skade ruka,s kade noha.
2. sep 2008 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kedy das ultrazvuk?ci ti nedali fotecku este?
2. sep 2008 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ale ano.Písala som,že mi dali fotečku.Moju prvú!Len do albumu to neviem dať.To musí muž.Okolo štvrtku-piatku.Je na služobke.Jemu som to MMS poslala.Za 2 týždne mám dalšie sono.
2. sep 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som bola taka nedockava aj teraz strasne sa tesim na kazdu poradnu u gyndy :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ciky, Bianka dakuje:slight_smile: No neviem kde som knemu prislo proste zrazu narastlo. Ciky, blahozelam, velmi sa s tebou tesim na Silvinku :dizzy_face:
2. sep 2008 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Meliska,ja ti budem O 14:00hod gratulovať!Aj ked v tomto prípade môžem už pekné 3 dni ti blahoželať.Testy sú jednoznačné!!!!!!(No idem papať.Pa)
2. sep 2008 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa dobre napapajte :wink:
2. sep 2008 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Meliska.................................................................................................................................Ešte 15 minút!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. sep 2008 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
ciky.... melisska zatial nepisala, ale dam vediet, ma mi poslat sms...tak hned poinformujem....verim , ze iba oznamim, to , co uz davno tusime :wink: :slight_smile:
2. sep 2008 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahoj kukulík.Idem do obchodu a ked prídem,nech tu čítam tú najkrajšiu správu od melisky!Kukulik,stále si obzerám tvojho malého "kukulíka".Začína byť mojou drogou.Asi ti ho prídem ukradnúť!Dávaj pozor! :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciky...no teda....mozes sa s nim prist pohrat, ale NEDAM NEDAM NEDAM mojho kukulika :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
No to pohratie by nem-dopadlo dobre!Ja by ho chytila a utekaláááááááááááááááááá.........
2. sep 2008 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ...takze ked sa bude obsmietat nejaka blondava tehula okolo nasho kukulika, tak si mam dat pozor??? :grinning: :grinning: :grinning: ....hej ale do Spisskej je daleko :wink:
2. sep 2008 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
melisska este nepisala :frowning2:
2. sep 2008 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukulik,,,, ty nemaś na nu cislo??? ved my tu cakame.. toto nam nemoze robit???
2. sep 2008 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Kukulík,Spišská nieje daleko,keby išlo o kukulíka.Pre toho-aj na kraj sveta!......Veru,daj si pozor na blondíny,ale ked to už vieš,ja sa prefarbím.Stojí mi to zato :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bianka ...pisala som jej sms, ze horim nedockavostou, ale neodpisala, a volat nechcem...mozno je u lekarky.... :unamused: tak nechcem vyrusovat, ved ona sa isto ozve....dufam, ze coskoro, lebo mam uz obhyrzane vsetky nechty na rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. sep 2008 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukulik, tak aj na mna si davaj pozor, aj ja chcem takeho kukulika, ke uuuuzasny, davno som nevidela takeho fesaka, za nim sa kazda otoci :grinning:
2. sep 2008 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby neblaznite......to aby som si pripravila gulovnicu na vas :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kukulík......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak mi ho rezervuj pre Silviu!
2. sep 2008 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok...tak to beriem :grinning: :grinning: :grinning: takze maminy sa uz dohodli a mladi maju smolu :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja verim tomu ze je vsetko ok.... ved tie testy hovorili za vsetko ... isla do CARu alebo isla zas k tej svojej gyndoske podla ktorej nieje tehu???
2. sep 2008 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Meliska naša..........................Držím palce a pustím ich len vtedy,ked ťukám do klávesnice!......Tfu tfuj!.....
2. sep 2008 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Kukulik,ved ked ju Samko zbadá v tých jahôdkových plavkách,aj on sa zamiluje!
2. sep 2008 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ckytka, tak ty si pekne podkuta, ved Silvinku si uz slubila mojmu este neexistujucemu Jakubkovi :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bianka, isla k svojej gyndoske :slight_smile: a ta za to velmi nemoze, lebo ona iba vzala krv, v labaku pravdepodobne urobili chybu na poliklinike :unamused: a teraz zase davala krv tam, takze cakame, co a ako ...

ciky...mas pravdu v tych plavkach bude neodolatelna :wink:
2. sep 2008 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Janula,ešte si nepočula o mužovi a milencovi?
2. sep 2008 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok