• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
Cikytka, pomozes si, to aj silvinka asi dostala chut skusit nejaky ten glutamanik :grinning: neboj, raz za cas...a inak ako, zagulatujes sa pomalicky?ja ta totiz stale sledujem, aby si si nemyslela :wink:
9. sep 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No kočky.Bola to štiplavá gulášovka a na to dúšok coca coly.Ale od zajtra len ZDRAVO.Lebo toto ozaj malej neprospieva.Ale dokázala by som vraždiť,keby som to nezjedla-tá malá má chute ako starý chlap.Stiplavky,koreniny a samé slaninkovsko cibulkovské hovädinky.(Zrejme sa prvé 4týždne prejedla jgurtov.) Ale zajtra do nej natlačím len zdravé veci,nech sa aj na hlavu postaví! :slight_smile: No a čo sa týka brucha-nevyzerá na 7tt,ale tak 12tt.Ale ja som bola odjakživa taká pavúčica. :slight_smile: A ešte aby som nezabudla mojim optimistkám:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT - chytájce chytájce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. sep 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeejeeej tak aj tu si dam tak riadocek dva :grinning:
inak mam v sebe prvu inj do bruska a citim to trochu na tom mieste vpichu
9. sep 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby....bru nocku zelam..
9. sep 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky..nemala si ovu hlienik pocas stimulky?ja som ho dnes mala..nepopraskali mi jajka? :frowning2:
10. sep 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dicinka,hlienik som mala skoro vždy.Nič ti nepopraskalo,neboj.
10. sep 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam...lebo je taky natahovaci..a priesvitny...velmi sa bojkam..len aby bolo vsetko ok..na kontrolu idem az piatok..a zda sa mi to neskoro...ved kazdy chodi na kontoli kazdy 2-3 den...
10. sep 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: Chcete vidieť Vysoké Tatry? Kuk na môj graf :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c
10. sep 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky:slight_smile:

Uz som zo Splnu doma, machulka je tam:slight_smile:)) ohranicena:slight_smile: embryjko nevidno, doki a ma pytal na hodnoty HCG a ked som mu povedal, spytal sa ma co su to za hodnoty, kde vam to robili-sestricka zoberte jej krv, o druhej zavolate a mi vam povieme co dalej. A este pravy vajecnik podrastol na 8 cm a su na nom aj cysty 3cm a lavy 9cm. Sestricka povedala ze je to dobre, je to v maternici :slight_smile:
10. sep 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska, ved to je suepr.... vidis ja som to hovorila.... juuuj velmi sa s tebou tesim ... a ten labak kde ti predtym robili HCG....noooooooo zaujimavyyyyy
10. sep 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatka, teraz mi voala setricka HCG 11 360 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsetko je vporidku, na UTZ mam prist 30.9 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale kdeeeee...ty nie si tehotna....... to by ti povedali v tom labaku predtym....

GRATULUJEEEEEM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka dakujem z celeho srdiecka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. sep 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska...tak ja zase gratulujeeeeeeeem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dicinka dakujem a prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk tehubacilky na teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky..takeho psika si do vianoc kupim..yorkshirsky terier... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlaty je..nie?

http://www.youtube.com/watch?v=uu1SCoDmGP4&feature=related
10. sep 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je take zlateeeeeeeeeeeeeeeeeee..kuknite si to..smileeeeeeeeee........

http://www.youtube.com/watch?v=DtnzqXFAtqA&feature=related
10. sep 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem meliska.... :dizzy_face:
10. sep 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Meliska-a po daždi slnko výjde!Konečne je všetko ako má byť.Teraz ti už oficiálne blahoželám a posielam pusku! :astonished: Dicinka....je zlatý.Toto robila aj naša,ked sme ju obuli.Celú zimu nosí rôzne svetríky a je šmrncovná.Vieš,ked raz budeš mať psíka,bude sa ti páčiť len ten tvoj a len ten tvoj bude pre teba zlatučký.Ziadny iní.Ver mi.Možno je to tak aj s deťmi-to najkrajšie dieťatko je len to tvoje a žiadne iné. :slight_smile:
10. sep 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ciky...mas pravdu..kupim si ho..ak ked budem cakat mimi..ale aj ked to nevyjde..tak si ho tiez kupim....nie je drahy..stoji..od 3 000-4 000 sk... :dizzy_face:
10. sep 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky dakujem :grinning: cmuk :astonished:
10. sep 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska gratulujem. Je to super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. sep 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :slight_smile:
melisska zo srdca gratulujem :wink:
10. sep 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduska, scarlette dakujem :slight_smile:

Ciky a s tym UTZ si mala pravdu, mne to vyslo minuly tyzden na asi 5tt :wink:
11. sep 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pocitate termin?podla kramov normalne?
11. sep 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No vidíš Meliska,takže je normálne,ked je dieťatko o týžden-dva menšie na UTZ ako podla menzesu.Ved to má každý! :slight_smile: Dicinka,zatial to počítam podla menzesu-aj v profile to tak mám.Ak mi to zmenia dr.UTZ už definitívne,tak to bude iný termín.U mna skôr májový. :slight_smile:
11. sep 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne..mne vychadza junovy..aj ked este nie som tehulka :grinning:
11. sep 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule,
takze sa blizim k zastavke a v sobotu ma caka OPU...
dufam ze sa im podari tie dve vajka vybrat
11. sep 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Scarlette, super drzim ti silne palceky v sobotu :slight_smile:

Ja idem zajtra ku svojej dr. ale uz jej poviem nech mi UTZ nerobi ked mi robili v stredu ani HCG mi nemusi brat, no nie, aj tak maju cudne hodnoty v SNV.
11. sep 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska dakujem ale som dost skepticka aj ked v kutiku verim ze to vyjde... nemozem mat predsa az taku smolu
11. sep 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok