Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

scarlette
11. sep 2008

ciky mne je jedno aky vtak to donesie, hlavna vec ze budu 😀

dicinka1
11. sep 2008

fakt sa zabili bocianiky?tak na buduci rok..baby maju smolu..este ze to stiham... 😉

moncika15
11. sep 2008

uff, konecne doma 🙄 tak sa mi dnes nexcelo robit 😅

no vidim ze u riesite bociany, xudiatka ☹ zas o nadej menej pre snazilky 😔
aj ked ja samotna tajne dufam ze k nam prileti vrana 😵 ale vybavu kupujem podvedome modru a zelenu 😒
som ukazovala mame co som kupila novenasmu babu a ta ma hned sprdla ze :"to precooo?! ved to prinasa smolu! to nesmies!................." 🙄 ax stara skola 😀
tak dobru nocku ak tu je este nejaka opozdilka 🙂

dicinka1
12. sep 2008

bre ranko baby....
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vstavame...

scarlette
12. sep 2008

dicinka bre ranko,

ty co tak skoro rano buntosis??? ci tak skoro vstavas do prace???

melisska
12. sep 2008

Dobre ranko 🙂
dnes mi je zle na zaludok tak zatial idem, papapapa 🙂

scarlette
12. sep 2008

meli dobre aj tebe, tak si pekne oddychni 😉

moncika15
12. sep 2008

ahojte 🙂
co je nove?
koooonecne piatok 🙄 aj ked nedelu vecer ma to caka zas 😔

scarlette
12. sep 2008

moncika co ta caka v nedelu vecer?

melisska
12. sep 2008

Ahojte kecalky, uz som tu, inj. mam ale autom sme isli o dusu, bola som zaplatit niejake seky na poste, uvarila seg. gulas a teraz ho pomaly papam aby mi nebolo zle, no vcera ma jedna kocka trochu postrasila, ze mi este nevidno embryjko, tak som volala sestricke do Splnu, ci je to tak , ona mi povedala, ze vacok je velky a hormony sedia s utz aj doki povedal, ze je to vporiadku, tak som sa ukludnila, normalne som myslela ze uz nebudem chodit na fora, ked ma tu baby strasia

cikyta
autor
12. sep 2008

Ahoj Meliska.......to ktoré foto tá kočka videla,že si trúfla takú somarinu v 6tt povedať?

kukulik30
12. sep 2008

nazdar ciky...kde si bola, ze si tu dnes nebola 😀 😀 😀 super veta, ze?

cikyta
autor
12. sep 2008

Nazdar kukulík.Od rána sa mi zahmlievalo pred očami a nič som nevidela-čosi s tlakom...Ale povedala som si,že nemôžem zomrieť,lebo mám zapnutú trúbu.Ked mi tieto dni prejdú,bude to tu lepšie-slubujem.

melisska
12. sep 2008

Ciky neblazni, pijesdost tekutin a bolo by lepsie keby si si dala odmerat tlak, ak je nizky je dobre kazde rano vypit na prazdny zaludok 4dcl vody, to mi poradil kardiolog 😉

kukulik30
12. sep 2008

😉

melisska
12. sep 2008

kukulik my dve si prepiname z jedej temy do druhej 😀

cikyta
autor
12. sep 2008

Meliska-si mi neodpovedala. 🙂 Práveže nič nepijem.Z vody ma napína. 🙂

kukulik30
12. sep 2008

😀 ...hej vsimla som si a potom zmiznem jak gafor...to uz vacsinou moj kukulik stoji na stole klepedo klavesnice, cize koniec pisania...aspon niekto reguluje moju zavislost 😀 😀 😀

cikyta
autor
12. sep 2008

Tak mi ho požičaj Kukulík-taký by sa mi zišiel.

kukulik30
12. sep 2008

no keby si bola blizsie, uz by si ho mala na krku...hehe.....a mozno by si ho za hodinu vratila......ale neboj tvoja silvinka ta vycvici 😀 😀 😀

cikyta
autor
12. sep 2008

Hej vycvičí.A za 20 rokov vycvičí aj Kukulíka-nezabudaj! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
12. sep 2008

nezabudam...sporime uz od mala - venova poistna, aby sme mali u nej sancu 😀

melisska
12. sep 2008

Ciky ona nevidela žiadne foto, lebo doki mi povedal, ze dutinka tam je ale foto mi nedal, ona reagovala na to ze som mala PM 21.7.

cikyta
autor
12. sep 2008

Meliska také .... si nevšímaj.Skrz jednu sa nemôžeš hnevať na nás všetky.My sme dobré! 😉

melisska
12. sep 2008

Jasne Ciky ja sa ani nehnevam ale chcem si trosku oddychnut 😉

dicinka1
12. sep 2008

tak baby..pred gonalom klobuk dolu...cca 15 jajok..teda do 15 jajok..mi doky vravel....zmensil davku na 200 jednotiek...a od nedele uz len 75 jednotiek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 v stredu mam odber..a pondelok transfer..ak bude PK.. 😀 😵 😵 😵

scarlette
12. sep 2008

dicinka to je super 15vajok 🙂
kocky pls myslite namna zajtra, trosku sa zacinam bat 😅 aj ked neviem preco, tolkoco mam vsetko za poslednyrok za sebou...

moncika15
12. sep 2008

scarlette,nocnu mam v nedelu 🙄
no vy ste tu teda popisali toho ale aspon ze te sa zmestili na 1 stranu 😀

moncika15
12. sep 2008

dicinka1 , no fiha 15 😕 to si mozes porad futbalovy tym aj so striedackou zriadit 😀 aj rozhodca by nebol zly 🤐 😝

endzi30
12. sep 2008

Dici, no to je supis, tolko vajok 😀 len si ich teraz pekne vykrmuj 😀