Optimisticky naladené snažilky

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉
melisska
17. sep 2008
Aduska v Spišskej Novej Vsi, ale ja som mala test pozitivny, ved si ich mozes pozriet 😉 Nebola som na skodu hned na krv v Care, lebo mali dovolenku, dostala som sa tam az 10.9:
dicinka1
17. sep 2008
moje najzlatsie optimistky..pisem do kazdej zemy..nevedela som vas najst...mam 19 odobratych jajok...uvidime dnes po 14:00 mam zavolat dokymu..ze kolko sa oplodnilo pomocou icsi..drzte nam palceky ako doteraz..silno silno.. x-) x-) x-)
domcek1111
18. sep 2008
dicinka blahoželám!!!!!super, len tak ďalej... 😉
domcek1111
18. sep 2008
melliska sledovala som ťa a balhoželám k vytúženému tehu!!!!!!!fakt to museli byť nervy... :-S
dicinka, teraz som si pozrela IP-ďakujem... 😉
melisska
18. sep 2008
domcek dakujem 🙂

dicinka silne drzim palceky, krasna urodicka 😉
cikytaautor
18. sep 2008
Jasné Dicinka-blahoželám a čakám už len dobré správičky.Vela embrijok , vela mrazáčikov a neskôr-vlastne coby dup-vélké brušinko. 😃
dicinka1
18. sep 2008
domcek..jasne ze som na teba nezabudla.... 😉

meliska,ciky dakujem vam..po 14 budem volat dokymu..verim,ze budem tehulka...tak ako som verila v to,ze bude vela jajok..ale ta bolest po odbere..uff! ]-(
cikytaautor
18. sep 2008
Bolesť prejde,ty zabudneš a čochvíla prídu pre zmenu nevolnosti 😃
scarlette
18. sep 2008
jeeej dicinka citam ze v pondelok mas ET 🙂 drzim palce
melisska
18. sep 2008
Ciky z tej machulky take babo x-)
cikytaautor
18. sep 2008
No Meliska veru a ked som videla na monitore tie cik caky a cez celú ordináciu bilo to malé srdiečko-to ešte len bola sranda! 😃 Som zvedavá na tvoje kuriatko.(Mne to pripomína kuriatko na tom sone z 8tt.)
melisska
18. sep 2008
No ja som este viacej zvedava x-)
bianka30
18. sep 2008
dicinka gratulujem... 19 vajok to je super... ja som mala po gonale len 4
dicinka1
18. sep 2008
14 oplodnenych x-) x-) x-) x-)
cikytaautor
18. sep 2008
No tak to je pekne.Aj mne ich teraz oplodnili 14!Ale s tým rozdielom,že tebe to všetky prežijú a budú omnoho silnejšie ako tie moje.predsa len si mladšia,zdravšia a tak to budú silné embrijká! 🙂
dicinka1
18. sep 2008
no ciky..to neviem..a ked som sa s doykm teraz bavila,ze chcem p.k. tak vravel,ze zajtra pridte na 11-tu..a pozieme sa ako to tam vyzera..ale kde to neviem..druhe baby neboli...a ja musim..bojiiiiiiim

bianka dakujem ti...ja som po fostimone mala len 4....a z toho sa oplodnili len 2
cikytaautor
18. sep 2008
To mi je novina.Načo máš chodiť?Ved PK sa dá cez tel dohodnúť.(Teda mi sme boli od začiatku dohodnutí na PK)
dicinka1
18. sep 2008
ciky..ja som mu tiez hovorila..ale vravel,ze nemam predbiehat..ze mi povie zajtra co a ako... 😞
cikytaautor
18. sep 2008
No tak to som zvedavá,čo ti povie.
melisska
18. sep 2008
Dici super a nebojkaj, je to vsetko OK, 😉 ja som dokimu verila, ver mu aj ty on vie lepsie ako my co robi.
dicinka1
18. sep 2008
meliska ajooooooooooooj...aj ja svojmu dokymu verim..neviem preco..ale verim mu... x-)
scarlette
18. sep 2008
dicinka mozno ta chce kuknut utz aby videl sliznicu, nebojkaj 🙂
dicinka1
18. sep 2008
ved hej..aj mna to napadlo..tak dufajme,ze len to... 😉
aduska222
18. sep 2008
Ahojte babenky

čo je to PK?
miroslava33
18. sep 2008
predlžená kultivácia
cikytaautor
18. sep 2008
Aduska,to je to,ked ti kultivujú v skúmavke embrijká 5-6dní a denne ich sledujú a podávajú informácie,či sa vyvýjajú,či degenerujú.No a na 5-6 den vložia embrijko do bruška-embriotransfer-ET(Sú aj obyčajné krátke kultivácie,pri ktorých vložia do bruška tak 3dnové embrijko a nie 5-6 ako pri PK.)
dicinka1
18. sep 2008
ciky..no teda...si ako profesorka.. 😉
cikytaautor
18. sep 2008
Dici,v marci by som za tieto informácie platila v dolároch 😃 ked som nemala net a žiadne informácie a išla som dutá ako bambus na IVF-ICSI. 😃 Teraz to je všetko lavou zadnou
dicinka1
18. sep 2008
ciky... 😃 😃 😃 😃 pocuvaj..ja mam asi ohss..ty si mala nafuknute brusko po odbere?chodila si zhrbena..aby ta nebolelo?
cikytaautor
18. sep 2008
Ano dici,bolo mierne nafuknute a tiež som chodila zhrbená od bolesti,ale po čase to prešlo.

Začni písať odpoveď...

Odošli