Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

scarlette
4. okt 2008

ahojte.
dicinka zo srdca ti gratulujem a prajem krasne tehulkovanie 😉
ciky mrzi ma ze sa to skomplikovalo ale to pichanie inj zvladas, vsak co by sme naspravili pre drobceka 😉

ja uz mam termin zakroku, dokonca sa nan aj tesim a dufam ze coskoro budu snehuliaci tam kde maju byt 😀

dicinka1
4. okt 2008

aduska,neeeeee 😀 ja neviem..ale je to fakt prehnana cena..novinka roku 2008 😀 asi za to....mam ho v albume..zeleny...

scarlette..dakujem ti...het nech si aj ty tehulka...takze ty budes mat ket?

ciky je kde?

scarlette
4. okt 2008

dicinka hej budem ale netusime kedy, najprv idem na regulerny operacny zakrok, termin nan mam 15teho a podla toho uvidime co bude dalej a kedy

dicinka1
4. okt 2008

aky to je ten zakrok? 😕

scarlette
4. okt 2008

hysteroskopia a kyret

dicinka1
5. okt 2008

ahaaaaaa.,..tak sa drz 😉

aduska222
5. okt 2008

dici, máš ozaj pekný albumík, tak pozerám že si asi zaťažená na zelenú farbu , že ? 🙂 🙂 🙂

melisska
5. okt 2008

Moja bolest je neopisatelna a mozno ma tu dlhsie neuvidite mam vas rada, ale teraz si musim pomoct sama

dicinka1
5. okt 2008

melliska..aj mi ta mame radi..velmi..drz sa...drzim ti palce...

aduska..dakujem..ano velmi zatazena na zelenu..aj byt mam taky pesty..prevlada tu zelena farba..vraj je ukludnujuca..a fakt ze je.. 😵 😵 😵

scarlette
5. okt 2008

meliska drz sa a vsetky na teba myslime

aduska222
5. okt 2008

meliška, želám ti aby si sa skoro dala dokopy. Aj keď som to nezažila, to čo ty, viem aké to musí byť strašné. Strašne ti držím palce do budúcnosti. Dúfam, že sa čoskoro stretneme v téme tehulky 🙂

moncika15
6. okt 2008

meliska, ani neviem co ti mam napisat 😔 je mi z toho smutno.

hlavne vela sil do dalsieho snazienia....

SME S TEBOU!

cikyta
autor
6. okt 2008

Meliska,je mi to velmi lúto,čo sa to stalo........Velmi...... 😢

xt1na
6. okt 2008

Dobre ranko dievcata,
cikyta, ako ti dopadli tie testy, co si pisala minuly tyzden?

cikyta
autor
6. okt 2008

Xt1na.........neviem aké testy.

xt1na
6. okt 2008

No akurát mi volali z genetiky,vraj ak som z Vrutok,tak mám rýchlo do MT prísť ,lebo každý den je kritický a dajú mi do ruky výsledky a mám letieť na hematologiu hned dnes!Tak letííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!

- na toto som reagovala, si to pisala, myslim ze 2.10.

cikyta
autor
6. okt 2008

No a dalej som písala,ako som pochodila.......Je to na tej stránke rozpísané.pozri........ 🙂

cikyta
autor
6. okt 2008

Takže si pichám do brucha Fraxiparin injekcie každý den až do šestonedelia.A ked bruško narastie,tak do stehien.Tie injekcie riedia krv. 😉

ela304
6. okt 2008

dik ciky za IP, no uvidim ako to vybavime my 😒

aduska222
6. okt 2008

ahojte

tak som len nakukla, čo máte nového? Dns ste sa moc nerozpísali. 🙂

moncika15
7. okt 2008

ahojte 🙂
je tu niekto?
som po nocnej a xystam sa na testy koznej 🙄
inak konecne mi pride drahy vo stvrtok 😵 sice nestihol ovulku ale predsa 🙂 juj tak sa tesim!

a vy co nove?

moncika15
7. okt 2008

1. Počiatočná panika, keď vám dajú v nemocnici novonarodeného drobčeka bez návodu na použitie – a potom zistenie, koľko radosti prináša starostlivosť oňho!

2. Pocit, keď jeho malá ručička uchopí vaše veľké prsty, pretože ste sa práve dotkli jeho dlane.

3. Pozerať bábätku priamo do očí a vedieť, že vám maximálne dôveruje!

4. Vdychovať najkrajšiu vôňu sveta – vôňu spiaceho dieťatka!

5. Úžasný pocit, keď prvýkrát zaviniete svoje bábätko do perinky, vezmete ho do náručia, pohojdáte – a plač akoby zázrakom ustane...

6. Byť taký unavený ako nikdy predtým v živote – a predsa taký šťastný!

7. Uprostred noci sedieť na posteli a kŕmiť dieťa s vedomím, že milióny matiek na celom svete robia v tej chvíli presne to isté!

8. Ísť po prvýkrát na prechádzku s kočíkom a hrdo povedať: „Áno, to je moje!“

9. Spomenúť si na moment, keď po prvý raz vysloví slovo „mama“.

10. Objaviť radosť z ležania v posteli v trojici. Vy máte k dispozícii len pár centimetrov, kým bábätko sa vyvaľuje uprostred postele.

11. Byť zobudený mľaskavým detským bozkom.

12. Spolu objavovať jednoduché, a pritom zázračné veci života: krásne farebné kvety, jemnú srsť mačky, modrú oblohu, pocit piesku medzi prstami,... kráčať po jesennom lístí, preskakovať kaluže, ...

13. Hľadať odpovede na nekonečné otázky: Spia ryby?, A neutopia sa vo vode?, Prečo je tráva zelená?, Musím to jesť?, ..

14. Vychutnávať si večerné čítanie rozprávok pred spaním.

15. Prežívať neopakovateľný pocit zo šťastia v okamihu, keď dieťa konečne zaspí.

16. Objaviť, aké čaro má detské objatie!

17. Uzmieriť sa pomocou bozkov a drobných sĺz po záchvate zlosti a vzdoru.

Ste ako rodičia šťastní?

* Áno, rodičovstvo ma celkom napĺňa, vychutnávam si ho
* Skôr áno, ako nie, ale je to veľká zodpovednosť starostlivosť o malé
* Skôr nie, ako áno, starosti mi neraz prerastajú cez hlavu
* Nie, je toho na mňa priveľa, neviem si rodičovstvo vychutnať

18. Zázraky – učiť sa jednou rukou variť obed, druhou lepiť leukoplast na poranené koleno dieťaťa, telefonovať, a robiť veľa malých vecí súčasne.

19. Plakať, keď prvýkrát odovzdáte váš poklad po škôlky a byť nesmierne šťastná, keď vám pri odchode z nej povie: „Mami, je tu super!“

20. Zbierať všetky umelecké výtvory dieťaťa a zmeniť tak vlastnú kuchyňu na galériu moderny.

21. Zistiť, aký nákazlivý vie byť detský smiech.

22. Vidieť, ako sa vaše vlastné hodnoty – pracovitosť, priateľskosť, zdvorilosť, dôslednosť – odzrkadľuje na deťoch.

23. Odkrývať svet očami dieťaťa!

24. Objaviť nový okruh priateľov, v ktorom akoby náhodou sú všetci rodičia.

25. Zistiť, že život s deťmi dáva tomu vášmu úplne inú perspektívu!

Vychutnávajme si naplno každodenné radosti i starosti s našimi najmenšími. Aj keď nás niekedy vedia poriadne potrápiť, sú nám všetkým, tak ako sme aj my všetkým pre ne! Ani sa nenazdáme, vyrastú! Tak nech nám okamihy šťastia a chvíle naplnené vzájomnou láskou zostanú v srdciach naveky!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moncika15
7. okt 2008

xybicka se vloudila 😅 bez tej otazky to malo byt 🙂

aduska222
7. okt 2008

ahojte babenky
čo máte novégo.? Ciky tu dnes nebola?

cikyta
autor
7. okt 2008

Ahojte.Aduska..........nešiel mi modry konik.FNUK! 😢

lusina
7. okt 2008

Ahoj Ciky,
ani mne nešiel, asi bol nejaký problém na serveri... 🙂

aduska222
7. okt 2008

ani mne chvíľu nešiel,
ciky ako sa máľ? ako sa má silvinka? Ja idem dať do albumu macka uška čo mám pre mimi 😀 😀 😀

cikyta
autor
8. okt 2008

Dobré ránko dievčatá..............Mám sa dobre Aduska.Zajtra idem na poradnu a a už teraz sa mi tam nechce ísť k tej mojej unikátnej dr......................Po 12tt si mám začať pomaly vysádzať utrogestan,len neviem ako.DR.Gaťová z Helíka mi to vysvetlovala,ale ja som to zabudla.Zatial si vkladám 2 ráno,2 večer a neviem ako to mám postupne vysadiť. ☹

lusina
8. okt 2008

Ahoj Ciky,
ja som čítala na webovskej stránke heliosu, že dr.Krajkovič niekomu písal, že ma postupne vysadiť tbl. tak, že ma dávať po jednej, ale myslím si, že kedy si im tam cinkla, tak ti určite radi povedia, oni su zlatí. 🙂

cikyta
autor
8. okt 2008

No už viem lusina.Poradila mi jedna babenka a teraz lutujem,že som tam aj písala otázku do Heliosu.To som celá ja.Už to asi nezmažem 😅