• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
ahojte :slight_smile:

tu je nejako tixo :confused:
18. okt 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Moncika.Ja neviem,kde sú všetky.Začína mi byť smutno.Asi to tu aj ja zabalím a idem si malovať.........ako pri prvom IVF bez netu. :unamused:
19. okt 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ciky :dizzy_face:

veru nejako to tu utixlo. ja mam dnes poslednyx par hodin doma draheho tak sa s tym pomaly zmierujem :pensive:

ako sa citis tehulka? injekcie zvladas? :fearful:
19. okt 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale ano.Dá sa.Občas to zabolí,občas nie.Je to také isté ako dekáč. :slight_smile: A zle mi je znovu.Pár dní pokoj a je to tu zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si to uži s drahým.
19. okt 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :grinning:
20. okt 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre scarletka :slight_smile:
20. okt 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky.Tak zopakovalo sa to,čo minule-znovu ma napadol vlčiak a začal hrýzť môjho psa.Podotýkam,že my sme boli uviazaný a ten hnusný vlčiak nie.Vystriekala som celý slzotvorný plyn do očí toho psa.Dala som si záležať,nech mu striekam priamo do očí a s ním to predstávte si-ANI NEHLO A STALE HRDUSIL MOJHO PSIKA.Možno sa ušlo aj jeho majitelovi s toho spreju,lebo som striekala stále,už aj ked ho držal!Mna štípu ústa-zrejme som si utrela rukou ústa.Dúfam,že sa nič nestalo môjmu hafovi.Krv mu nešla , len od zlaknutia grckal.Teraz spinká. :frowning2: Tak príjemný den a ten kaser pôjdem reklamovať! :angry:
20. okt 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ciky :fearful: to co tam mate za majitelov psov ze si ix nevedia ustrazit...

bola si u zverolekara?
20. okt 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tentokrát som zverolekárovi nešla,lebo môj hafo nemal krv po hryze ani srsť vytrhanú ako minule.A zas by jej to lekár len vyholil a chodila by teraz v zime ako taká chuderka.Tak ju len sledujem,či dýcha,nekrýva a či už nevracia.Je riadne vyplašená,inak sa mi zdá v poriadku.A pán toho vlčiaka bol tak ako minule-asi tridsiatnik,svalnatý a vizeral úplne zodpovedne (bohužial len vizeral) :frowning2: Mna ale štípu strašne pery.Asi som si pretrela rokou z toho spreju.Už som si drhla ústa mydlom,ale stále to páli.Asi si zaobstarám pušku!A bude pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to nerob!

tak ho nahlas u starostu, nex si s nim on poradi :angry: aj ked myslim ze sa nic nebude diat

akeho mas havka?
20. okt 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No oni by neurobili nič,ani keby dieťa napadol,vieš?Toto bol asi iný vlčiak myslím.Lebo pán bol iný ako minule.Len mne sa vlčiaky podobaju na jedno kopyto-sú to hnusní prašivci!Jedného mám rada a to:REXA z toho serialu :grinning: Inak sú to špiny aj s ich pánmi! :angry: Mám krýženca fenku mopslíka-pug.Mám ju v albume ale z dialky.Fotky z blízka mi admini zmazala.Niekto môže-ja nie...čo už :unamused:
20. okt 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No až teraz mi muž povedal,že ten môj kaser mal trvanlivosť od roku 2005 do 2007.Tak super.Bol už po záruke. :rolling_eyes: Nevedela som,že to len 2 roky vydrží.No,už som múdrejšia :unamused:
20. okt 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame vlciaka :rolling_eyes: :sweat_smile: a je poslusny a vyxovany...to zalezi od pana nie od rasy :wink:
aj ratlika mame to je trhac :grinning: :grinning: :grinning:

to fakt len 2 roky to vydrzi?tak to by nas mali castejsie napadat nex nam to len tak neprepadne zaruku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,taky jsem optimisticky naladěná snažilka,moho k vám???
20. okt 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj modena11 :slight_smile:
jasne ze mozes... len nas tu teraz asi moc neni :pensive:
20. okt 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo,tak to nevadí,já se spokojím i málem!
20. okt 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.Monika,tento rok ma už 3 krát napadol vlčiak a myslím,že to bol ten istý.Takže ja ten slzák miniem raz dva takto :grinning: Celú noc nespím-o pol noci som vracala :stuck_out_tongue_closed_eyes: všetko čo som cez den zjedla a stále mi je hrozne.Aj hlava ma bolí.A ako keby toho nebolo málo,moja fenka celú noc plakala,fnukala,nadalo sa jej lahnúť,vonku nepobehne a kríva.Muž odišiel na 3 dni preč a ja niesom schopná ísť s nou veterinárovi,tak mi je zle.Len tak okolo domu a domov,lebo mám "šablu"na jazyku.Už nastupuje tolko ospevované tehotenské pálenie záhy :rolling_eyes: Pekný dník kočky aspon vám!!!pápá
21. okt 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
cik včera som písala aj do témy helios ale mi blbol pc a všetko čo som napísala, mi vymazalo a neposlalo, tak som sa na to potom unavená a naštvaná vykašlala. Ďakujem za vírusiky, si zlatá. Ako sa inak máš?
23. okt 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cikytka, tak to ma mrzi s havkom, ja sa na krivajuceho hava ani pozerat nemozem, a uz vobec nie vlastneho...a palenie zahy, tak to ma obstastnuje uz par dni, a to som si hovorila, ze ako fajn, nic mi nie je, tak a ma to tu, ale negrckam zatial...tak dufam, ze sa porcelanu nebudes prizerat zblizka velmi casto astresy nech ta obchadzaju :grinning:
23. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteeeeeeeee :wink: babo ma 4mm...
24. okt 2008 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte všetky!Dici-tak to je pekná gulka bambulka!Pozriem foto-dúfam,že máš.
24. okt 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky..nie nemam...ja som bola na sono v care..alew pocula som srdiecko..minule som iba videla ako bije....ale teraz som aj pocula..cisto ako tlkot dospeleho cloveka... :dizzy_face:

ciky..a ty sa ako mas?a babo?a havko?pocula som co sa stalo..je mi to luto..tvoj havko je viac biti ako syty..neviem ci som to napisala spravne..pravopisne... :grinning:
24. okt 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
dicinka to je super :wink:
ciky havusko sa ma uz lepsie?
24. okt 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No havo je už OK-len zas má falošnú graviditu.....no a kedže jej nepomohlo ani to,že mala na jar šteniatka,budeme ju musieť dať vykastrovať.Bude to pre nu najlepšie,lebo nám môže takto umrieť. :wink: Ja som konečne ráno nevracala a večer len trošku.Dnes mám fofry.Varím a upratujem binec,čo tu nechal drahý včera.On varí rád a dobre,ale ten bordel potom!Ako po 4 svadbách a zašpliechaný skoro aj plafon! :astonished: Už som si kúpila aj nový slzák a už sa nedáme biť!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej..........vážené!.............To ste ozaj všetky zvážneli a nezostali tu žiadne optimistky? :angry: :grinning:
26. okt 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky?co je to falosna gravidita?u psikov?
26. okt 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,mohu se přidat???Jelikož byl tak mooooc hezký den tak mám i super náladu!!!!
26. okt 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj modena, pridaj sa len neviem ci mas ku komu :grinning: :sweat_smile:
26. okt 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Moncika,tak třeba k tobě???
26. okt 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dicinka-Dva mesiace po háraní sa začnú zväčšovať cicíky fenke (niekedy ide aj mliečko) a cicíky jej priam horia.Musia sa dávať obklady.Zhlboka dychčí,má vysokú horúčku a musíme jej schovať všetky hračky,lebo si ich začne dávať na kôpku a leží na nich.(myslí si,že sú to jej deti).A je to velmi nebezpečná vec!Nemajú to všetky fenky.Len tie,čo sú v dobrej opatere,alebo v byte a majú prehnane vivynutý cit pre materstvo.Všetko to majú na svedomí vzbúrené hormony.Sme to ma ženy potrestané v tomto smere. :slight_smile:
Ahoj Moderna aj Moncika.
26. okt 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok