• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
neviem ale stale ked som tu na MK je mi veeeeelmi smutno a aj si poplacem :frowning2:
22. nov 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
meliska je to normalne a ist nie si jedina, treba to dat zo seba von ale ako sa hovori "cas pomoze" a je to pravda, hlavku hore a ked sa ti chce plakat tak si poplac :wink:
22. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mas pravdu scarletka a pri cyki stale pozerym ako jej babetko rastie, lebo aj ja som mala vtedy poslednu mrchu 21.jula, my by sme tehulkovali spolu :frowning2:
23. nov 2008 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahoj Meliska.Máš pravdu-boli sme spolu narovnako tehulky... :frowning2: Zivot je niekedy strašne zlý a velmi nespravodlivý,ale hádam ti bude druhý rok úspešnejší a už sa nič takéto zlé nestane.Velmi ti to prajem a verím,že to tak aj bude. :wink:
Ja mám dnes migrenu ako svet.Včera sme boli gratulovať kamarátovi a oni gratulovali mne (o týžden skôr) a potom mi aj drahý gratuloval s obrovskou tortou a zlatý klinec večera-Požiadal ma o ruku :sweat_smile:
23. nov 2008 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mellis neboj nie si tu sama smutná....
23. nov 2008 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciky no super oslava a co si povedala? ze by ano? :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2008 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciky to je krasne :slight_smile: kedy bude svadba :sweat_smile:

mirip aj ty si so mnou smutna?
24. nov 2008 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloooo je tu niekto?
25. nov 2008 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cikytka, krasny prsten, chvalim vyber snubenca :wink: a samozrejme este raz blahozelam!
25. nov 2008 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noooooo ciky!!!!!!!!!! tak to je nááádhera!!!!!!! gratulujem .-)
25. nov 2008 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciky kraaaasny snubacik mas :wink:
25. nov 2008 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dakujem vám kočky.
Už viem sama dávať z mobilu do PC fotky-hurá!!!!!!!No už idem konečne jesť. :zipper_mouth:
25. nov 2008 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cikyyyyyyyyyyyyyy..krasny prstienok mas............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
25. nov 2008 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dík Dici. :wink:
25. nov 2008 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciky gratulujeeeem...
25. nov 2008 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
V skutočnosti je íný ten prsten.O dosť krajší ako je na tej fotke.
Ale už dosť o tom,lebo zase sa "rozringujem" :cry:
Pochválte sa optimistky:Ako sa máte?Vaše plány?Vaše prípravy na Vianoce?Vaše problémy?Neduste nič v sebe.Je dobré si občas pokecať :wink:
25. nov 2008 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cikytka gratulujem k ďalšiemu prekvapku :grinning: Tento krát nie v brušku ale na prste, máš tam nejaký jagavý výrastok-prírastok :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
No dakujem Pahu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ten výrastok je pekný a prírastok bude hádam tiež pekný (o vlastne pekná.)
25. nov 2008 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby :frowning2: vcera rano nam zomrel vlciak, bol stary a ledva xodil. uz ho nic neboli....
mame este ratlika ale ten dvor je taky prazdny :pensive:
28. nov 2008 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Moncika,je mi to lúto,ale to je už kolobeh života.Môžeš byť spokojná,že ste mu vytvorili krásny domov,krásny život a bolo mu s vami dobre.Teraz bude v nebíčku ten najspokojnejší psík... :wink:
28. nov 2008 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moncika aj mne je to velmi luto :frowning2: ale ten psik je stale s vami :wink: vo vasich srdieckach
28. nov 2008 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ste ma rozplakali :cry: pekne pisete :pensive: casom to preboli ale nikdy na neho nezabudneme

a vy ako ? co mate nove?
som dnes bola na krv na hormonalny profil.nabuduci tyzden vysledky-som v napati :confused:
28. nov 2008 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moncika..uprimnu sustrast :pensive: :pensive: :pensive:
29. nov 2008 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
29. nov 2008 o 15:50 • renulinda
renulinda, co si pisala ze ta zmazali? :confused:
2. dec 2008 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata vy to tu zanedbavate :angry: zijete?????? ja nechodim pravidelne, ale si vas citam, tak kde ste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2008 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, ja tiez smutim za snazilkami. som tu aj 10x denne a nikde nikoho :frowning2:
4. dec 2008 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis moncika :slight_smile: sme tu aspon my dve hviezdy :wink:
4. dec 2008 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo aj ja som tuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2008 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok