Orechový olej na opaľovanie

alissawhite
28. apr 2019

Ahoj žienky, zháňam orechový olej na opaľovanie ako predávajú v Chorvátsku na plážach, je z neho to najkrajšie opálenie, skúšala som kadejaké oleje z drogérie aj drahé ale nič iné tak pekne do hneda neopaľuje. Neviete kde by sa dal kúpiť? Nevyrába ho niekto?

alissawhite
autor
28. apr 2019

.

sabca99
29. apr 2019

Počkaj to je špeciálny nejaký orechový olej? Alebo klasický čo sa aj v kuchyni používa?

tacika
30. apr 2019

na nete si neskúšala hľadať..toto mi vyhodilo hneď... https://www.profimed.eu/korres-suntan-oil-olej-...

alissawhite
autor
2. máj 2019

@sabca99 ved praveze neviem, na plazach ho predavaju v takych malych flastickach ale nic tam neni napisane cize bude to asi nejaky domaci produkt

alissawhite
autor
2. máj 2019

@tacika hladala som aj na nete ale nic som nenasla, preto sa pytam ci nahodou niekto nevie co je to za olej pripadne ci ho niekto dokonca nevyraba

sabca99
17. máj 2019

To je zaujímavé @alissawhite, lebo som o tom ešte nič nepočula 🙂

evinkasofinka
18. apr 2020

@alissawhite ahoj ja naň nedám dopustiť bohužiaľ tento rok ho nebudem mať, inak vždy niekoho poprosím kto ide k moru aby mi kupil

elli6
27. máj 2020

@alissawhite ahoj,pozeram prave tiez rady ohladom orechovehk oleja,no nenasla som zatial nic. Ako si pochodila minuly rok? Zohnala si ho niekde,prosim?

susane9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanuska71
12. júl 2020

@alissawhite presne aj ja by som si ho rada vyrobila je najlepsi🤗

pripadik25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz