icon

Osa v polievke

avatar
zun
31. aug 2020

Dá sa ešte jesť?

Strana
z2
avatar
deti95060810
31. aug 2020

osu vyber a polievku môžeš jesť...😉

avatar
maca1984
31. aug 2020

Ja by som uz nejedla,na toto som fajnova.

avatar
leuska0910
31. aug 2020

Podla toho ako velmi by som bola hladna.. samozrejme po vybrati osy😁

avatar
damtiporiti
31. aug 2020

Tá osa? 🤭

avatar
macekovam
31. aug 2020

kym to nie je zelena mucha tak v pohode.

avatar
henrietkatr
31. aug 2020

AKO PRECO BY SA PROSIM TA NEMALA? NORMALNE VYBER A MOZES JEST DALEJ. NEBOJ SA POCHYBUJEM, ZE BY SI Z TEJ POLIEVKY DOSTALA NEJAKU GALIBU

avatar
lydus2015
31. aug 2020

Nech sa na mňa nikto nehnevá... Ale to vážne toto má niekto potrebu riešiť na koňovi??

avatar
patka06
Autor odpoveď zmazal
avatar
patka06
31. aug 2020

vyber osu a pokojne pokračuj v jedení

avatar
leuchtturm
31. aug 2020

polievku vyhod a osu zjedz 😉

@lydus2015 kedysi sme sa smiali na intelektualnych schopnostiach Americanov, teraz za tym nemusime ani do Ameriky 😀

avatar
moonlight1210
31. aug 2020

@henrietkatr vies si vypnut capslock? ako dobre vidis, tu je zvykom "nekricat".

avatar
petulda333
31. aug 2020

@moonlight1210 ked ma niekto zapnuty capslock tak krici? Zaujimava uvaha 😂

avatar
taga
31. aug 2020

@petulda333 ano, to nie je uvaha, capslock v tomto vyzname (teda nejde o ziadny nazov ani nic take) znamena 'kricanie'

avatar
petulda333
31. aug 2020

@taga prepac, ale je mi to smiesne 😀😀

avatar
moonlight1210
31. aug 2020

@petulda333 tak sa to berie aj na inych forach (aj v zahranici). ze pisatel naschval doraznuje to, co napisal, aby to vycnievalo, udieralo do oci ako prve, vyzeralo dolezitejsie.
zvycajne sa tak deje, ked chce "stand out" nad tym (nad tymi), s kym si pise.
potazmo je to akoby v ustnej konverzacii zvysoval hlas, aby vsetkych alebo dotycneho diskutujuceho prekrical.

ale niekedy je to len nevedomost autora, alebo tym, ze omylom si zaplne capslock, a ked to odosle, uz to nevie zmenit. (obvykle sa vsak nasledne ospravedlni, ze to bolo omylom.)

avatar
via88
31. aug 2020

@petulda333 aj ja sa smejem, capslock je kricanie xD to potom kricim na zaciatku kazdej vety

avatar
vikss1
31. aug 2020

skor si myslim, ze asi islo o nejaky ten vtip. neviem, ktora dospela osoba bybola schopna mysliet takuto otazku vazne

avatar
petulda333
31. aug 2020

@moonlight1210 no uprimne ja som to nikde nepostrehla este, teda zeby niekto na to upozornil, ze dotycny krici.
@via88 asi tak nejak 😂

avatar
miskooo1987
31. aug 2020

@petulda333 to nie je úvaha... to je zaužívané pravidlo zo začiatku internetu... rovnako ako je od tej doby zadefinovane napríklad tykanie v diskusiach

avatar
petulda333
31. aug 2020

@miskooo1987 ako pisem ja som to nepostrehla nikde, zeby to niekomu vadilo a ano stale mi to pride smiesne

avatar
taga
31. aug 2020

@petulda333 to ze je ti to smiesne ale neznamena, ze to tak proste nie je 😉

avatar
kittykat22
31. aug 2020

a myslis osu ci polievku? 😅

avatar
petulda333
31. aug 2020

@taga a pisemniekde, ze to tak nie je? Nie.

avatar
veronikaszabova
31. aug 2020

@moonlight1210 ona tak pise v kazdej diskusii 🤦‍♀️🤦‍♀️

avatar
moonlight1210
31. aug 2020

@via88
@petulda333

Dievcata, toto je velmi stara znama vec, o ktorej vie naozaj vela ludi.
Navyse nikdy nie je neskoro, aby sa clovek naucil nieco nove a poucne. Aspon neumrie nevedomy. 🙂

avatar
petulda333
31. aug 2020

@moonlight1210 ved jasne, ja to beriem. Ale mam pocit, ze nato casom aj tak zabudnem 😀

avatar
simca06022011
31. aug 2020

@petulda333 tak asi chodis po malo chatoch a forach, pisanie velkym.. nie zaciatocne pismea ale vsetko, je odjakziva povaaovane za "kricanie" a dokonca na vela forach zakazane ;) ODJAKZIVA. ;)

avatar
simca06022011
31. aug 2020

@zun samozrejme, este nejaka super otazka? ;)

avatar
petulda333
31. aug 2020

@simca06022011 nemyslim, ze po malo chatoch by som chodila ale fakt som to nepostrehla takto

avatar
sunny8
31. aug 2020

Jasne polievku vylej a osu zjedz 😉

Strana
z2