Otázka k piercingu do ucha, máte skúsenosti?

arcticcode
20. máj 2019

Ahojte ženy, manželka si chce dať implementovať niečo takéto:
https://www.salonpink.sk/project/files/pages/36...
Z toho salónu, kde chceme ísť mi neodpisujú ani e-mail, ani facebook. Mám to v pláne pre ňu urobiť ako prekvapenie, keďže štvrtok ide na deviatu do zubára a ja s chlapčekom s ňou no a jak vyjde zo zubára, tak by sme skočili do toho salóna. Keďže bude s nami bábätko, chcem sa spýtať, koľko také dačo trvá časovo a tiež koľko to asi tak stoji? Dúfam, že ne stovku?
Predpokladám, že niekto bude mať skúsenosti, my s týmto zatiaľ nemáme žiadne.

beky1813
20. máj 2019

@arcticcode cenník maju na stranke a aj telefónne cislo

arcticcode
autor
20. máj 2019

Jak vieš ktory salon myslim? Ten image som dal len ako vzor, v skutočnosti som od toho salona cez pol republiky

beky1813
20. máj 2019

@arcticcode tak cennik bude vsade iny 🤣🤣🤣

lucin_kaa
20. máj 2019

Mne to nastrelili v zlatníctve 😃 asi za 5€, bola som tam možno 10 minút.
Ale v klasickom salóne tak to neviem 😊

dominika_sk
20. máj 2019

15-30 minut, 20-40 eur

judar
20. máj 2019

To su nastrelené nie všívané silonom a ver že bude to drahé...to čo si sem dal za stránku tak u nich len jeden taky zasah ak to urobia ihlou stoji 28-30€ ...nastrelenie u nich 6€ takže aby si vedel kolko ta to priblizne vyjde aj v inych salonoch ...ale vopred varujem ak jej to teda dopraješ nebude mocť poriadne spávať na danej strane prepichu možno par týždňou možno mesiace zaleži však od okolností

dadula_15
20. máj 2019

@arcticcode to nastrelia aj v zlatníctve alebo normálne tam kde predávajú náušnice pištoľou jedna dierka myslím 5 eur aj s náušnicou, kvôli tomuto nepotrebujete ísť do salóna a pištoľou to aj menej bolí 🙂

arcticcode
autor
20. máj 2019

To mne nič nehovorí, takže stačí, že ju zoberem do dajakého OC, kupi si dajake streiborné oné a tam jej to nastrelia za 6€, dokopy 36€ za 6 dierok a hotovo?

slavuska1506
20. máj 2019

@arcticcode Všetky tri jej určite neprepichnú naraz. Teda ja by som to určite nerobila, môže to dosť napuchnúť + volila by som kov, ktorý časom nezčernie (titán, chirurgická oceľ) a hlavne overené štúdio.
Časovo 10-20 min. Záleží, ako to bude žena zvládať (veľa klientom príde z toho zle) a ako je šikovná pani, čo to bude robiť.

lubik87
20. máj 2019

@arcticcode ja som mala nastrelila mi tam náušnice z vlastnej ponuky a tá bola široká .kúpte v lekarni lieh a nech si to liehuje z oboch strán a točí náušnicou..ale tam ju poučia. Ja som si dávala len dve dierky s náušnicami som platila 22€ a celkovo to trvalo bez objedenania asi 40 minút ..dlho som čakala.na druhý raz som si zaednala čas a bolo to cca 10 minút aj s pokecom a kávou 😊

tmtm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka_eli
21. máj 2019

@arcticcode Nie vždy nastreľujú vlastné šperky, často si musíš šperk zakúpiť priamo na mieste, to závisí od salónu/zlatníctva.
Mala som niekoľko piercingov a nastrelených 5 náušníc, no z vlastnej skúsenosti neodporúčam nastrelenie. Ak sa dá, radšej jej priplať za prepichnutie. Dve z nastrelených náušníc som si musela po rokoch vybrať, lebo sa mi nikdy nezahojili a mám z nastrelenia poškodenú chrupavku.
Samozrejme je možné, že Tvoja žena nebude mať problémy, ale ja by som to už znovu neriskovala, prepichnutie je oveľa šetrnejšie.

h_petra
21. máj 2019

keď som mala 19, chcela som si dať piercing presne na to isté miesto. Kamarátka mojich rodičov, ktorá má tetovacie a piercingové štúdio, mi vtedy povedala, že na to miesto mi to nenastrelí. Že je to nebezpečené z hľadiska rôznych nervových zakončení a pod. Že buď mi ona navrhne miesto, kde mi to je ochotná nastreliť, alebo ak trvám na tom, že to chcem mať tak hore, že mám ísť inam, ale že ona mi to neurobí. Tak som si vtedy nechala poradiť a nechala si to nastreliť nižšie...

bubalea
21. máj 2019

@h_petra podľa mňa si sa dobre rozhodla. Niekedy je fajn trocha ustúpiť z toho, čo chceme, teda presných podmienok a nechať si poradiť. Lepšie, ako by ti to malo priniesť neskôr nejaké zdravotné problémy