Otec motorkár

adnrea
17. jún 2012

Čavte baby. Chcem len vedieť, či máte aj vy tatina motorkára a čo prežívate keď sa ide "previesť"
Môj muž je blázon do tých strojov. Vlastne aj mne sa páčia. kým sme si nezaložili rodinku tak sme toho spolu dosť precestovali. Lenže teraz prišli deti a ja sa o neho stáááááááááááááášne bojim. Nechcem myslieť na najhoršie ale vždy keď naštartuje sršňa a odíde bojím sa oňho. Veď viete aké sú dnešné cesty nebezpečné.
ako je to s vami ?

nibiru
17. jún 2012

podobne naštastie motorku nam ukradli čo som rada zaklad je aby mal dobru poistku ak by sa aj dačo stalo nech dako prežijete znie to zle ale je to kruta pravda vid priklad motorkarov s čiech ostali po nich 2 deti a dlhy o ktorych nevedeli samozrejme že nie kazdy ma dlhy ako oni ja sa nebojim o neho ma skusenosti vie jazdit hlavne padat aby ho nezranila motorka ale bala som sa koli ostatnym nezodpovednym vodičom ja si davam pozor vždy čakam nech ma motorka obehne ale su taky čo ohlady neberu a častejšie motorkarou zrania ostatny vodiči.recept na strach nieje bude stale jedien že by sa otecko vyletou chcel vzdat čo teda asi bude tažke ja ked vidim ako tatino tužobne pozera ked vidi motorku až mi je luto no na druhej strane dakujem zlodejom. 😖

tigris20
19. jún 2012

v dnesnej dobe je uz nebezpecne ist aj po chodniku 😒

flakulka
19. jún 2012

ahoj
@adnrea ahoj aj ja mám motorkára skor si myslím že čo sa má stať sa stane ,čo je komu súdené takže to neovplyvníš ☹ musíš jednoducho strach prekonať a sama najlepšie vieš ako jazdí či sa potrebuje predvádzať alebo si užíva jazdu 🙂 ja svojmu manželovi verím že je zodpovedný a na motorke jazdí tak aby tú jazdu zvládal 🙂 samozrejme može sa aj tak všeličo stať ale nemožeš sa stále zožierať ked odíde 🙂 🙂

irriss
19. jún 2012

Vzpominam si na tento strach, kdyz moje Laska pred vice jak 20ti lety nastartovala motorku v Benatkach (Venezia) a prijela mi dat na "otocku" do Prahy pusu 🙂 😉