Packeta - neprišli mi údaje na vyzdvihnutie

angel2017
29. dec 2023

Ahojte jedna pani mi poslala balicek cez paketu s cislom ale mne neprislo do appky udaje na vyzdvihnutie a pod. Ako sa to riesi ?Neprislo mi ze by mi niekto posielal cosi Dakujem

dedobedo
29. dec 2023

@angel2017 Nech ti pani pošle číslo balíka, začína to na písmeno Z a je tam potom retazec čísiel. To zadaj sem: https://www.packeta.sk/ do sledovať záslielku.

isis234
29. dec 2023

Možno tento týždeň majú dovolenky, Ja čakám balík od 20.12.
Pred Vianocami bolo veľa pošty,, Potrebujú aj oddych poštári, šoferi

amonet
29. dec 2023

balik objednany 27.12, dnes doniesol kurier pakety🤔

miskakyska
29. dec 2023

Keď vidím slovo packeta sa mi vlasy ježia😶

tamvtme
29. dec 2023

Nedala zle telefonne cislo? Mne sa raz stalo, ze som sa pri objednavke preklikla v telefonnom cisle, cize mi prisiel len mail ale v apklikacii viazanej na telefinne cislo som tym padom zasielku nevidela a nevedela si ju vyzdvyhnut....

vorkola
29. dec 2023

@dedobedo Prosim ta, mne prisiel balik cez packetu ,to akoze si mam vyzdvihnut na poste, Nevyznam sa v tom,myslela som si ze to je ten Alza Box.Dakujem

dedobedo
30. dec 2023

@vorkola Nie, zaslať sa to da na kamennu pobočku, alebo do Z-boxu.

palinohavino
30. dec 2023

@angel2017 zavolať na infolinku

isis234
30. dec 2023

@vorkola podľa toho, čo si zadala pri objednávke, adrese, kam ti to majú poslať. Ak si dala dobierka na poštu, tak na poštu ale oni ti pošlú SMS s heslom.
Ja si dávam posielať do kamennej predajne blízo bydliska. Pošlú mi na mobil i mail heslo aj kedy to prišlo na predajňu. Tam nahlásim heslo a vydajú mi balík.

miskakyska
30. dec 2023

@isis234 ja som si dala na adresu..s prepáčením mi ho drb*i do najbližšieho boxu,kde sa mi nedala otvoriť schránka..po týždni volania a písania s robotom sa mi podarilo spojiť s reálnou osobou, ktorá mi ho presmerovaná na odberne miesto,ale mi neposlali zas pin kód...😡
Stačí pozrieť na FB..ich stránku...stovky nespokojných zákazníkov

ekira1
30. dec 2023

@miskakyska ja zas objednávam len cez pacetu, problém nikdy nebol. Raz som mala prázdny z-box, vyplašená volám na info linku 🫣 hneď mi to zdvihla pani, že keď je väčší balík a nie je tam voľná väčšia schránka, nechávajú ju kuriéri prázdnu. Mám počkať na druhý deň, keď sa uvoľní, doručia mi ho. A na druhý deň skutočne prišiel. Zato alza má vytočila, týždeň som čakala na balík, pretože alza box bol stále plný. Potom mi ho dali do mesta do predajne, čo som nevedela nájsť, behala som s navigáciou kým som predajňu našla 🙄

isis234
31. dec 2023

@miskakyska 😲 tak ja mám asi šťastie... lebo toto sa mi nestalo a viac krát mi príde do obchodu. Oznámenie aj sledovanie v maili.
Kontaktovala by som odosielatela. On by to mal vybaviť k spokojnosti zákazníka.
V 1. maili mi pošle odosielatel, ak do 3 dní mi nepríde balík, aby som ich kontaktovala.

dedobedo
31. dec 2023

Kupoval som 10.12.2023 v istom BA shope taku drobnosť. Som tiež z BA a pacekta to poslala do depa Strečno. Ked som to reklamoval, iba take hlupe agumenty, že to sa stava a nič, ani ospravedlnenie.