Packeta Z-box - skúsenosti

cocolinka
21. sep 2023

Ahojte, mate niekto skusenost? Objednala som si v pondelok tovar, v pondelok ho odovzdali packete a balik je stale na expedicnom depe, je to v ramci Slovenska, tak mi to nedava celkom zmysel, ze to trva uz treti den, pytam sa preto, ze v ramci Slovenska som mala vzdy baliky cez packetu dorucenu do 24 hodin.

miamia04
21. sep 2023

@cocolinka Prečo nenapíšeš priamo na Packetu, kde sa im to zdržalo? Mne sa tiež pár ráz balíček túlal, treba sa im ozvať. Stávajú sa chybičky.

cocolinka
autor
21. sep 2023

@miamia04 praveze som im volala aj pisala mail, na mail mi neopovedali a ked som volala, tak som sa nevedela dostat k operatorovi a hovorila som len s “robotom” 😏

miamia04
21. sep 2023

@cocolinka ach, prepáč, kedy si im písala? A keby si skúsila kontaktovať kvôli tomu odosielateľa balíčku? Objednávala si z eshopu?Dnes som tak riešila cez sps zásielku, ale písala som priamo predávajúcemu a ten kontaktoval prepravcu.

cocolinka
autor
21. sep 2023

@miamia04 pisala som im dnes rano a volala niekedy poobede, ano objednavala som cez e-shop martinus, tiez ma napadlo, ze budem kontaktovat priamo ich, len mi je to proste divne, ze preco mi balik drzia uz treti den na expedicnom depe, chapem keby ho podrzali den ale tri, budem to musiet skusit asi cez martinus 💁‍♀️

maranta_leuconeura
21. sep 2023

Ak mas dorucenie do boxu a ten je plny tak cakaju na jeho uvolnenie.

cocolinka
autor
21. sep 2023

@maranta_leuconeura vidis to ma nenapadlo 😬 dakujem

miamia04
21. sep 2023

@maranta_leuconeura tiež mi to nenapadlo 🙂 doručili až dnes(v utorok malo byť)

petrastrbanikova
21. sep 2023

@cocolinka mne sa tiež stalo že balík bol pár dni na depe a vôbec sa nehýbal tak som musela volať párkrát aby som zistila čo je vo veci..konečne keď má zdvihli mi povedali že balík je väčší a nezmestí sa to balikoboxu lenže nikto mi nedal vedieť..keby som sa neozvala tak ho tam mám asi doteraz…daný eshop asi nemal krabice lebo bola fakt veľká a v ňom nič veľké 🙈

cocolinka
autor
22. sep 2023

@petrastrbanikova konecne som sa dovolala k zivemu operatorovi a tam mi povedali, ze zasielka bola uz 20.9. dorucena, ale ze bola zaseknuta v boxe tak ju odviezli naspat na depo, ze to riesi technicke oddelenie a ze ma budu informovat 😏 len ma trosku prekvapuje, ze neracia zakaznika o takychto veciach informovat 🤷‍♀️

cocolinka
autor
22. sep 2023

@miamia04
@maranta_leuconeura
@petrastrbanikova

Dakujem Vam vsetkym krasne za pomoc 🙏🏻☺️

katpizur
22. sep 2023

@cocolinka nooo ale aspon ze tak. dufam sa ho teda coskoro dockas

cocolinka
autor
22. sep 2023

@katpizur dufam aj ja, len stale cakam kym ma bude kontaktovat technicke oddelenie, som zvedava s akou jobovkou pridu 🤭

elinka27
29. feb 2024

@cocolinka propsím ta ako si to nakoniec doriešila? a koľko to celé trvalo?

cocolinka
autor
29. feb 2024

@elinka27 dopadlo to tak, ze mi to bolo dorucene az na dalsi tyzden ako malo byt 🤷‍♀️

elinka27
1. mar 2024

@cocolinka mne sa to stalo v utorok poobede,,v apke to mam ako doručené pritom sa mi box neotvoril 🙂 a teda každý deň volám a pýtam sa čo nové, ale vraj stále ešte technik tam nebol..