Packeta ZBox

jt261
26. aug 2022

Stalo sa vam ze sa nedal otvorit Z-box ? Viem ze mam mat zapnuty bluetoth a gps, vybral som uz asi 50 balikov, ale tento raz mi to nefunguje. dam otvorit, schranka urobila zvuk ako kebyze sa zamkne a v aplikacii mi vypisalo ze nieco sa pokazilo. Skusal som to tak 5x, potom som volal na podporu a tam mi povedali ze mal by to prist zobrat kurier a preniest na ine odberne miesto. Presli 3 dni a nic sa nedeje, balik je dalej zamknuty dalej v Z-boxe aj ked ho maju preniest o 100m dalej, aj ked nechapem preco len niekto nepride otvorit z box a uz. Volam tam, pisem, nikto neodpoveda.

bashavel
2. dec 2022

@jt261 zdravím, ako ste to riešili ďalej? Mám rovnaký problém..

jt261
autor
3. dec 2022

@bashavel volal na podporu, asi o 4 dni ho prisli vybrat a o dalsiw 2 dni bol na inom vydajnom mieste

wurmi
20. nov 2023

moja skusenost je taka ze pred rokom to fungovalo. Potom nieco prislo (aktualizacia aplikacie, alebo softveru v Zboxoch) a Zbox neviem svojim mobilom otvorit. Mam Alcatel 1SE. Aplikacia sa tvari ze sa pripaja k zboxu. Zbox zapipa ale neotvori. Tj. nejak sa pripoji a potom to padne. Packeta neviem preco pouziva aj GPS, co je +-50 metrov, najma ak je Zbox dakde medzi budovami.

Dovolat na hotline sa neda.

Aj pochybujem ze vedia s tymto pomoct. Nehovorim ze aplikacia vyzaduje pristup na internet. Nestaci mat refresnuty zoznam balikov a potom prist k Zboxu. Cele zle. A pritom stacilo mat na Zboxe aspon malu klavesnicku, ako alza.