Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pain Clinic - laserová operácia chrbtice

tina1979
6. feb 2018

Ahojte, pozante niekoho , kto ma skusenosti s Pain Clinic v BA s laserovou operaciou chrbtice ? Mala by to byt setrnejsia operacia na svalstvo a mala by byt rychlejsia regeneracia. Poznate osobne niekoho , kto to podstupil ?
Dakujem

oli18
6. feb 2018

O laserovej operácií som ešte nepočula, ale ja som bola operovaná klasicky pred 20. rokmi v lokálnej anestéze a od desiateho pooperačného dňa fungujem úplne v pohode do dnes. Nemáš sa čoho báť, aj keby si išla na klasickú. Dnes je to už premakaná operácia. Veľa šťastia 🙂

michaela230885
4. sep 2018

@tina1979 ahoj, absolvoval niekto z tvojho okolia operaciu v danej klinike,? prisla daka spatna vazba?dakujem

tina1979
autor
4. sep 2018

@michaela230885 ano, mama bola na laserovu operaciu v Ba.

michaela230885
5. sep 2018

@tina1979 a je spokojna?, zlepsil sa jej stav?ako bola spokojna s klinikou?, kolko cca platila? kolko po operacii este bolapn pn? naozaj bola v nemocnici len den-dva na zakrikuoku?moj ma konzultaciu s nimi az koncom oktobra tak este zistujem blizzsie info, zatial ho len sekretarka objednala neviem nic blizsie. dakujem.velmi za odpoved

vlcik1
28. jún 2019

Ahojte, je tu este niekto, kto ma skusenosti? Pripadne bol niekto v Piestanoch na takejto operacii?