Pálenie papierika

6. jún 2023

Ahojte, počuli ste o mágii pálenie papierika ?je to rituál, kde máte napísať svoje prianie o láske k niekomu ,papier treba pri zápalenej sviečke zapáliť a ono to máte zhoriet a popol nasypať do dlane a opláchnuť vodou.Je to účinné pomôže to? Vety typu si sprostá načo to robíš si nechajte pre seba , každý veríme a uznávame niečo iné . Ďakujem

dskjhfdlkdjhl
6. jún 2023

Nevyskusas, nevies😉 Pravdu citat nechces, tak skusaj.

judit47
6. jún 2023

Jasne ze to funguje,v spalni mam Brada Pitta v obyvke Tom Cruisa a v kupelni Chaninga Tatuma…este sa to musi robit za splnu efekt 100%!

autor
6. jún 2023

@dskjhfdlkdjhl Ja chcem počuť názor Vás a nie urážky že som sa to opýtala , ak mi niekto napíše že nemyslím si tak beriem že OK ale ak niekto že ty j****** p*** tak to už je moc

autor
6. jún 2023

@judit47 ach bože 🫠

autor
6. jún 2023

@judit47 ako vedela som že ľudia sú prízemní a veria len v to čo vidia ale podobné veci si nechajte pre seba hej? Keď mi nechcete pomôcť nehrajte sa na vtipnú 🙂

dskjhfdlkdjhl
6. jún 2023

Ved nazor som Ti napisala-kym nevyskusas, nevies, nebudes verit druhym, nech Ti napisu cokolvek.

vulka
6. jún 2023

"Ach Bože"??? Takže Ty si veriaca? Mágia a kadejaké pohanské zvyky do kresťanstva vraj nepatria 🙂

autor
6. jún 2023

@vulka kresťanstvo beriem ako peknú tradíciu ktorá sa dúfam zachová nikdy nebudem práva kresťanka ale nikdy nikomu neublížim a to si Boh cení najviac
PS: neskúšala som to a zrejme ani nevyskúšam ale zaujíma ma život realita ale aj čo sa deje čo mi nevidíme 🙂

autor
6. jún 2023

@judit47 netreba ľudí odcudzovať preto lebo sa zaujímajú o veci v ktorých vy neveríte ! Zamyslite sa nad sebou , vidím že ste ešte v minulom storočí slečna 🫠

jj298
6. jún 2023

Ze sa to stane je asi tak pravdepodobne ako to ked si ho vymodlis. Ciste teoreticky. Chces aby ta chcel len na zaklade toho ze mu pocarujes? Mas aj kuzlo na dobry vztah?

dskjhfdlkdjhl
6. jún 2023

No, v ktorom storoci zije niekto, kto veri na palenie papierikov?

viestta
6. jún 2023

@dskjhfdlkdjhl slecna z minuleho storocia je na tom este velmi dobre 😀

autor
6. jún 2023

@dskjhfdlkdjhl nejde iba o to !Keby nejaká mamička sa opýta či je dieťaťu potrebný krst do života tiež na ňu vyskocite? Iba preto lebo sa zaujíma? Ach, ženy stačilo!

ivka225
6. jún 2023

Neber ako urazku, ked ti ludia pisu, ze si hlupa. To je iba popis reality.

0silvia0
6. jún 2023

Mne to pripomina liatie olova v minulom tisicroci, mozno sa ti nejaka pani ozve, ci sa jej zadarilo...

reanda
6. jún 2023

a na co to ma pomoct? aby si tu lasku ziskala, ci sa jej zbavila?

dskjhfdlkdjhl
6. jún 2023

@0silvia0 Este boli take listocky, co sa myslim od Lucie do stedreho dna trhali😉

autor
6. jún 2023

@ivka225 prečo potom takéto rituály píšu na internete ? určite to nejako musela vzniknúť , hlúpa nie som slečna 🫠 som zvedavá keby to vyšlo či by ste všetky boli rovnako múdre, vtipné a zúdržné , darmo ,

autor
6. jún 2023

@reanda mne to vlastne vyskočilo na Google aby lásku pritiahlo , tak som sa chcela poinformovať či to už niekto z Vás aj skúšal alebo je to iba blud . Nečakala som toľko negatívnych komentárov

janetinka27
6. jún 2023

Ahoj, ak hovoris o Bohu, co si On ceni najviac... tak ti poviem, co Ho uraza najviac. a to je, ked neveris Jemu, ale inym "bohom", silám, carovaniu. Je to prestupenie 1. Bozieho prikazania

viestta
6. jún 2023

kazda, ktora ti odpovedala pise, ze je to blud, sice kazda inymi slovami, ale pise, ze je to blud. Takze ano, mas odpoved presne podla toho ako si chcela "...tak som sa chcela poinformovať či to už niekto z Vás aj skúšal alebo je to iba blud"
Nhovoriac o tom, ze nie vsetko co je na internete ja pravda

dskjhfdlkdjhl
6. jún 2023

Ale ved hlavne negativne a urazlive prispevky pise sama autorka a este sa rozculuje, ze jej nikto nepritaka😉

pralinka25
6. jún 2023

nic v zlom ale ake komentare si cakala v tomto storoci vedy techniky a technologii. pre lasku treba spravit nieco uplne ine.

autor
6. jún 2023

@janetinka27 to máte pravdu

bessie12
6. jún 2023

Ale prosím ta. Takéto somariny som robila v teen veku a nič z toho sa nestalo skutočnosťou. Je to hovadina. Never na nejake podobné hokus-pokus neviem čo. Nie je to skutočné.

autor
6. jún 2023

@viestta ďakujem
Je to zrejme blud ale povedala som si že za opýtanie nič nedám a už sa cítim ako blázon

reanda
6. jún 2023

no ak by to mal byt nejaky osobny ritual, ze si zalubena do niekoho a je to jednostranne a chces sa z toho dostat von, tak by to aj mohlo zafungovat z psychologickeho hladiska, ze by si akoze svoje city ritualne spalila 🙂, ale ovplyvnit inu osobu spalenim papierika nemozes, kazdy ma slobodnu volu 🙂

diewcatqoo
6. jún 2023

Ze preco taketo nieco pisu na internete? To myslis vazne? Dufam, ze nemas este OP.

autor
6. jún 2023

@reanda rozumiem

lindous
6. jún 2023

Mám kamarátku, ktorú takéto veci veľmi bavia, zaujíma sa o ne a rozhovory s ňou na túto tému mám rada a tá by ti povedala, že zamerať niečo takéto na konkrétnu osobu nikdy dobre nedopadne... ja osobne verím v silu viery, čiže ak ti nejaký rituál pomôže dodať sebavedomie, aby si si pri interakcii s daným človekom verila a nabrala odvahu ho osloviť alebo to posunúť niekam ďalej, tak asi prečo nie, ale samé od seba sa toho veľa nezmení... na internete sa dočítaš toho veľmi veľa, nie všetko je pravda, ľudia jednoducho majú radi záhady a nadprirodzeno...