Pálenie záhy ako príznak tehotenstva?

bibi19
20. jún 2018

Ahojte, prednedávnom som písala, že sa mi snívalo o teste s dvomi čiarkami..od toho sna má neuveriteľne začala páliť záha..najhoršie je to vecer keď si ľahnem do postele..druhy deň mi mešká ms a včera som si robila test ale zatiaľ negatívny..mali ste aj vy pálenie pri tehu na začiatkoch?

stelahalasova
20. jún 2018

Ano, ja tyzden v kuse. Uz som chcela zajst k lekarovi, az ked mi meskala ms bolo mi to jasne

bibi19
autor
20. jún 2018

@stelahalasova lebo ja som nikdy nepočula o priznakoch pálenia záhy pri tehu..až keď mi to mamina povedala..už to mám 3-4. deň a ms nikde

pininka
20. jún 2018

Ja som pri tretej mala v kuse. V najhorsom som brala sodu bikarbonu. Ale pomahaju aj mandle, alebo tortove oblatky

knikca
20. jún 2018

Ja asi od prveho dna po posledny...

bibi19
autor
20. jún 2018

@knikca no tak to sa mám teda na čo tešiť 😀

osky
20. jún 2018

Ja vzdy.bol to jeden z prvych priznakov.podla toho som hned vedela.

katkabo710
14. júl 2019

Dobrý večer, chcem sa spýtať ja som pre týždňom dostala ms, po dvoch dňoch jak keby mi ms skončila a začali ma páliť záha. Je to možné, že som vtom? Ja nemám žiadne príznaky a nič podobné a podbruškom má stále boli jak keby mám dostať znovu ms, silne kŕče a niekedy mám pocit jak keby som pretiekla.

knikca
14. júl 2019

@katkabo710 este je velmi skoro. Pockaj si este nejake 2 tyzdne a pozoruj ci sa objavia dalsie priznaky (bolave prsia, caste cikanie, nezvycajna unava, zle od zaludka/pocit hladu a to sa priraduje ku velmi skorym priznakom)