• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pamätáte sa na svoj prvý bozk?

31. januára 2009 
jezis,ja som mala 13r nie 19r :wink: to on mal 19
30. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som mala 14rokov, a bol to "frajer" mojej naj kamošky, ale to som ja vtedy nevedela, boli sme na diskotéke, zobral ma za ruku, tancovali sme a hups, zrazu to bolo, ale bolo to super :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala som 13 rokov a bola som na prázdninách u starej mamy na dedine :slight_smile: , bolo to také jemné a nevinné :dizzy_face:
30. jan 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem se teda činila, už v první třídě se spolužákem :grinning: Za barákem na hrišti, hlídala jsem mladší sestřičku a řekli jsme jí, že jsme viděli na druhé straně hřiště ještěrku, šla se podívat, my jsme se schovali za keř a mlaskla první pusa :dizzy_face: Jaká byla, to už si nepamatuju, ale byla jsem hrdá, protože to byl nejhezčí kluk ze třídy a machrovala jsem před kamarádkama :grinning:
30. jan 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej, pekna tema...

Ja som dostala cca dva tyzdne dozadu prvy bozk od nasej malej Kristinky, na licko... Bolo to take kraaasneeeeeee!!!.... :slight_smile:

Od jeden a pol rocnej slecny.

Ja viem, ze tu je debata o chlapcov ale pri tej prilezitosti ma napadlo toto :slight_smile:
30. jan 2009 o 19:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia - peknee :slight_smile: Ked pusinky od deticiek su takeee naaadherne :slight_smile: :dizzy_face:
30. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja som ten prvy schytala od mojho prveho frajera, to som mala 14 rokov mala som byt o 20-tej doma...bol januar, vonka lialo a tma ako v rohu a zrazu ma chytil a vrazil mi jazyk do ust :grinning: ziadna romantika ale klepala som sa potom este tyzden :grinning: akurat neviem ci z tej pusy alebo z toho vyprasku co som doma dostala za to ze som meskala... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v ten vecer sme mali na veceru parky, to si pamatam ako dnes :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja :grinning:
31. jan 2009 o 02:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
první pusa? něco nechutného, příšerného...myslela jsem, že už se nikdy líbat nebudu....bylo mi 14 a bylo to tím klukem....fuj :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, boli sme na diskotéke, prvý bozk pri slaďáku ako tak ušiel, ale ten dotyčný mal čiernu kožennú bundu a golier vystretý hore, ako Elvis Presley. Ten golier mi pichol do oka a oko mi potom celý večer slzilo, takže som vyzerala, ako keby som plakala :dizzy_face: Asi si myslel, že to bolo také hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. jan 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok