Panická porucha, úzkostné stavy

jankagregorova
7. jan 2018

ahojte trpite niektora panickou poruchou a uzkostnymi stavmi?Liecite sa alebo ste sa liecili?Mam zacat uzivat AD a dost sa toho bojim pretoze prve dni uzivania su vraj tazke,aj ked stavy ktore teraz prezivam su neskutocne hnusne😡.

arabela55
31. máj 2021

@jankagregorova ahoj už ti je lepšie? Pomohlo niečo?:+(

arabela55
21. júl 2021

@babulasilvia ahoj. A už sa tie stavy nevrátili, to ťa vyliečilo?

inhibiitor
16. dec 2021

Ahojte. Rok beriem ad sertralin a 8 mesiaciv bolo fobre no uz 2 tyzdne mi je velki zle.. tlak na hrudi a hlve , pocit ze mam vysoky tlak , strach nervozita co mi je.. moze sa odrazu vsetko takto zhorist? Prejde to ?

maja132015
3. jan 2022

@1januliatko Ahojte. Užívam AD eliceu a mávam také stavy, vždy hlavne v noci, že zobudím sa na to ako mi rýchlo začne byť srdce. Mávam to tak asi raz do mesiaca. EKG a sono srdca mi robili, podľa výsledkov mám srdce zdravé. Holter som ešte nemala. V záchvate si dám neurol aj magnézium a potom po pár minútach to prejde. Už mi raz kvôli tomuto volali záchranku, lebo pulz bol veľmi vysoký a trvalo to dlhšie. Môže to byť panická porucha? Už som to mala aj predtým, keď som ešte neužívala AD. Spustilo sa mi to pred necelým rokom ako mi ocino umrel. Že vraj to môže byť aj nejaká nová arytmia choroba mladých. Ja už si neviem rady, mávate to aj vy? Ďakujem

lehotka
18. jan 2022

@inhibiitor pre mňa bol sertralin hrozne slaby🧐

jenny43
8. feb 2022

@anna511995 dobry den.a nerozmyslali ste dat si prefuknut vajecniky? Endometrioza na prehliadke sona nevidiet a suvisi to s uzkostami a depresiami a problemom otehotniet.operacia trva max 20min

sara9567
9. feb 2022

@dominika_sk ahoj poradis mi ?

dominika_sk
9. feb 2022

@sara9567 ahoj, ano. Napiš mi na fb. Meno marhula jahodova

sara9567
9. feb 2022

@dominika_sk ďakujem idem pisat

loliki
9. feb 2022

@jankagregorova Chcela by som sa opýtať, či si brala aj Magnézium a Bkomplex alebo aj niečo iné? Alebo sa spoliehaš na AD?

kalianka
6. sep 2022

@jankagregorova pomohlo? preslo vam to?
@vlcik1 ja mam presne pred MS des, je vam lepsie?

lenusa2809
15. nov 2022

@alexandrias dobrý večer, stále ste taká optimistka? Akoby ste písali moje myšlienky, našla som sa vo vašom texte.

emchuana
16. nov 2022

Ahojte mám sertralin 50mg ráno a 50mg na obed po xy vysadení a znova nasadení mám pocit že mi slabo zaberá plus začali sa mi objavovať asi ataky najprv nevoľnosti nechutenstvo plus búšenie srdca úzkosť, v noci tras busenie srdca strach. Tak 3-4x do mesiaca hlavne počas ovulácie. Bola som na prevencii, na sono brucha, tlak u dr ok. Kde mám ešte ísť? Obvodná mi dala na busenie magnosolv. Alebo je to panicka porucha?

miskachrumka
28. nov 2022

Ahoj dievčatá ako bojujete? 🙂

dlady
15. júl 2023

@natashkaa zdravim možte mi napísat ako ste na tom teraz? ja to mam teras skoro kazdy druhy den som na urgente vzdy mi len puchnu diazepan nic viac. mam asi pp skoro kazdy den nikde nechodim je to hrozne 😔

jk1234
27. feb 2024

@dominika_sk ahoj , ešte to mavas ?

dominika_sk
28. feb 2024

@jk1234 už som na liečbe. Je to tisic a jedno🤷🏼‍♀️