Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
14. máj 2009

ahojte mamulky, tehulky aj zvysok 🙂
Miriamka, je mi luto, ze malinky je chory ☹ drzim palce, nech ste coskoro fit, a mozte sa ist zasa trebars byciklovat, to mu hadam potom zlepsi naladu... 😉
Kwatka, fajn, ze ti je uz lepsie, teraz si to mozes naplno vsetko uzit... 😉
ja tiez len tak v kratkosti, akosi mam teraz take divne obdobie, dost casto ma chyta splin 😔 takze vam tu nechcem kazit naladu...
drzte sa!

lucinka1104
14. máj 2009

Ahojte akosa máte? §
BLo čo MIška je peknučka................
Miri mal šiestu chorobu?
Ja som pridala dáke foto 🙂

miriamka
14. máj 2009

Dobre ranko,
tak horucky pokracuju...v noci mal cez 40,tak som robila zabal...ale teraz ma tiez stale horucku,tak poobede idem lekarovi.Netusim co mu je,lebo ani sopliky,ani kasel...nic,len tie teploty ☹
Asi aj oslava narodenin sa bude musiet posunut ☹

lucinka1104
14. máj 2009

miri niečo som sa pýtala? Ak nemal tajk je to ono a stým k dr ani nemusíš ale teda radčšej choj ak chceš ....
luky mal takéto horučky cez 40 3 dni a na 4 den sa na 4 dni vyhádzal a teploty ako prišli odišli

miriamka
14. máj 2009

No 6 chorobu nemal...tak mozno je to ono 😒

lucinka1104
14. máj 2009

určite 😉

bejbypd
14. máj 2009

miriamka maly ma siestu chorobu stopercentne u nas prebiehala tak isto teloty tri dni tri noci styridsiatky na stvrty den akoby utal ziadna teplota len drobny vysyp...neboj musite tri dni zabojovat a potom to bude ok...drzim palceky

matullienka
14. máj 2009

ahojte kocky som tu len na skok som doma na rizikovom uz druhy tyzden baby a strasne mi chybate dnes som do roboty odbehla na skok

smejko1
14. máj 2009

miriamka, ako Jakubko? ked to tak ctam, je mi az zle od strachu, velmi tazko znasam damienkove choroby..... teraz soplikujeme a ja som vystresovana o dusu, ci OK dycha a podobne........ a o 6stej chorobe som nikdy nepocula...... s tym neni treba ist ku dr??

matulienka - preco si na rizikovom? rvacas, ci ako? pekne lezkaj, citaj si, a pi cajicek..... nech sa babo pekne uhniezduje

smejko1
14. máj 2009

wejka - len kludne pis, nech vypises smutok a bolest. rady Ta podporime, ako sa len bude dat 😉

miriamka
14. máj 2009

Ach jo baby...maly ma stale teplotu,vidim to na to,ze v noci bude opat horucka a 40tky 😔 Ako zrazit teplotu dole,nemate skusenost so zabalom?Strasne sa bojim tych krcov co mozu byt od horucky aby ich maly nemal....

lucinka1104
14. máj 2009

miri my sme mu robili tak , že som ho dala do mokrej letnej plienky od pazuchy dole aj nohy a každé 3 hod nurofen na striedačku s paralenom dnes je to tretí deň ? Ak ano zajtra by malo byť po teplotách

blovitc120
14. máj 2009

Miriamka a dr. vám nedala pre istotu Diazepam proti kŕčom? Vraj to pomáha. Mne mamina hovorila, že ona nás sprchovala vlažnou vodou a zábaly mokrú plienku namočila do octovej vody. Sestra mávala tie kŕče a vraj to nie je až take nebezpečné, ako to hrozne vyzerá. Hlavne treba dávať pozor, aby náhodou nezapadol jazyk a dať ten Diazepam pri vysokej teplote. Myslím, že existujú aj čipky

lucinka1104
14. máj 2009

aj my mame na to diazepan

miriamka
14. máj 2009

No baby,tak spinka...dala som sprchu,Nurofen,a uvidime ci pomoze.Mozno mu Paralen 100 uz nestacil,kedze uz ma vyse 11kg...Moc chcem aby uz bol ok a bez horucky. ☹

blovitc120
14. máj 2009

Miri, bude v pohode, baby tu písali, že 6. choroba ak je to ona, by mala zajtra končiť, resp. prejsť do štádia bez horúčky. A k tomu Paralenu 100, ten by som asi dala ja 7-kilovej Miške, asi mu už naozaj treba viac, keď má toľko kg. Inak ja sa tiež desím, ak by Miška ochorela, ona od tej zápchy si nedá odmerať teplotu, chytá úplne hysák, keď sa jej k zadočku len priblížim, teplotu si odmerať nedá, zlomila by teplomer, tak bojuje. Čiže by som ani nevedela, koľko má. Držím palce, nech ste už zajtra ok

blovitc120
15. máj 2009

A ešte som včera chcela napísať, len som to odoslala a už sa mi chcelo strašne spať.
Weji neblázni, splín nesplín pekne sem chodievaj a píš všetko, čo ťa trápi. Potom sa bojíme, či si OK a či si náhodou nezamrzla v robote, ktovie, akú tam máte vy zimu. Alebo si zober dovolenku a príďte nás zase pozrieť, ako Miška narástla 😉.
A Matu, z domu sa ti nedá písať? Nemáš net? Nechala ťa doma kvôli tomu špineniu? Ak budeš doma celé tehotenstvo, daj si isto zaviesť internet, aby si sa nenudila a necítila odrezaná od sveta.
Luci vy sa ako máte?
Miriamka už je po teplote?

weja
autor
15. máj 2009

dobre ranko 🙂
Miriamka, dufam, ze Jakubkovi je uz lepsie... 😕
Smejko a vy ako? z coho ma Damienko tie sopliky - je u vas zima? 😕
Blov, no veru Miska narastla poriadne 🙂 sledujem to na fotkach, uz je z nej mala slecna 🙂 ved dufam, ze vam v lete vyjde ten vylet sem do aquaparku 😉
Matka, tak si len davaj na seba pozor, ked mas rizikove 😉 zrejme to bude dlhodobejsie, tak porozmyslaj nad tym netom, aby si sem mohla obcas nakuknut 😉

dakujem vam holky za podporu, to mam teraz len take divne obdobie, ked rozmyslam nad kadecim a potom pridem sem, precitam ako sa maju vase deturence (lebo citam vas pravidelne), ale akosi ani neviem, co napisat, aby to nevyznelo deprimovane, tak radsej ani nepisem... 😒 ale inak ok 🙂
ale aspon ze v robote sa to uz trochu ukludnilo, teraz je to taka pohoda 🙂

blovitc120
15. máj 2009

Weji, nič nebude znieť deprimovane, neboj, len píš 🙂. A ak sa chceš nabiť energiou, nečakaj do leta na aquapark, veď ktovie, čo náš zázrak vymyslí, že sa jej nebude páčiť to vode a príď skôr, tá ti dodá energie, nebudeš chápať, kde ju berie 😅. My sme z nej KO, ona fakt ani 2 sekundy nevydrží v jednej polohe.
Smejko, už ste skúsili mrkvu alebo niečo?
Ešte otázka na baby so staršími deťmi, ako vám jedia? Myslím ako že ich posadíte do stoličky a oni jedia? Lebo mňa ide poraziť, u nás je to boj, všetko dookola je zaujímavejšie ako jedlo. Vrtí sa v tej stoličke, kope nohami, hlavu predkláňa až takmer dole hlavou doboku, krúti hlavou, sebou, proste všetkým a mece sa v tej stoličke, hoci je aj niekedy hladná. Mňa normálne chytajú nervy, keď ide čas jedenia. Ja som myslela, že to bude jednoduchšie, u kamarátky som videla malú jesť takmer bez pohybu, tak čo to má u nás znamenať?

nastasia
15. máj 2009

ahojte,
dufam, ze jakubkovi je uz lepsie. Co je to vlastne ta siesta choroba? 😕
blov, neskusala si nejake lietadielka alebo take nieco ako ju zaujat?
ja som dnes mala skusku no ale nemam z nej velmi dobry pocit, buduci tyzden mam dalsiu tak sa musim uz aj dnes ucit, ale tak strasne sa mi nechce.
vcera sme mali tretie vyrocie s priatelom co spolu chodime tak v sobotu budemem oslavovat 🙂

monkula
15. máj 2009

Miri, Jakubkovi skoré uzdravenie.... ja som 2. mája našla malej na hlavičke hrčky.... veľmi som sa zľakla, boli vtedy aj mimo bydliska, tak som hneď po návrate, v pondelok utekala k lekárke a tá mi povedala, že sú to lymfatické uzliny, tak v stredu na krv, a dnes som volala, všetko je našťastie v poriadku... strašne som a bála.... 😔 😔

blovitc120
15. máj 2009

Uf monkula, ešte že je to OK. Ja sa strašne bojím detských chorôb, ste statočné, ako s nimi všetky bojujete. Viem, že každé dieťa si tými chorobami musí prejsť, ale aj tak sa bojím.

lucinka1104
15. máj 2009

blo, dakujem za opýtanie. My sa mame fajn, Luky je veľmi hyperaktívny, poevdali aj všetci dr ,ale zvládame. M8 niekoľko modrín ja občas nervy na dranc no ešťe stále som neupustila od myšlienky mať čoskoro druhé takže tak. 😵

monkula
15. máj 2009

veru blov... v noci som si malú vždy túlila a plakala, aby ma nikto nepočul a modlila som sa, aby bolo všetko v poriadku...

smejko1
16. máj 2009

ahojte, dnes balime a zajtra huraaaaa slovensko

dufam, ze vam dietky rychlo vyzdravejuuuuuuuuuu

blovitc120
16. máj 2009

Smejko tak šťastnú cestu, ozvi sa z domu potom. Ja padám spať, lebo ak bude aj dnešná noc ako včera..., tak zajtra vypustím dušu ☹. Peknú nedeľu.

blovitc120
17. máj 2009

Helou, len nás posúvam z druhej strany 🙂. Inak Monkula, pekné motto 😉

blovitc120
17. máj 2009

A ešte Jakubkovi všetko naj... k rôčiku 😵 😵 😵 hlavne zdravíčko. Ako sa máte?

nastasia
17. máj 2009

Vsetko najlepsie jakubkovi k narodeninkam 🙂
smejko, uz sem idete natrvalo?
blov, aka bola noc?

weja
autor
18. máj 2009

dobre ranko 🙂
Monkula, esteze vsetko dobre dopadlo...

Smejko, uz tu zostanete natrvalo? ozvi sa nam, ako ste docestovali... 😉

Jakubkovi vsetko naj, naj, naj k 1. rociku... 😵 aj Miske k 8. mesiacu... 🙂