Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
24. aug 2009

Weji...ved ja viem,a preto hovorim,uvidime co a ako bude s druhym mimi.Hadam si najde cestu k nam v spravny cas...
Maly sa nekupal,ako som zistila ze je taka ladova voda som ho na opbed odviezla babine,tam si hodila 3.5 hodinovy spanok a ja som s kamoskou kecala a slnila sa na kupku 😉

weja
autor
24. aug 2009

Miri, no ako chcete, je to vaše rozhodnutie...
takže tiež si si vlastne užila piatok v kľude bez chlapov... 😉

miriamka
24. aug 2009

No uzila som si 3,5 hodinky bez chlapov,a bolo super s kamoskou vegetit na kupku a moc sa vykecat 😉
Ale sa nam nepodaril spolocny vecer s manzelom,lebo dlho sme dokoncovali dlazbu na terase,ked bola zasparovana som dlho umyvala...a potom sme uz od unavi ani nikam nesli 😒 ,takze hadam tento vikend sa nam to podari...
Weji...ja vzdy hovorim,ze na rade s miminkom ste Ty a Polevka...a potom az my ostatne maminy 😵

blovitc120
24. aug 2009

Ahojte, ja len hlásim, že smejko je v tom Chorvátsku a že je super. Tak fajn, že išli 🙂

weja
autor
25. aug 2009

dobré ránko 🙂
no veď sme si aj mysleli, že je tam, keď sa neozýva... aj počasie im hádam vyšlo... 😎

blovitc120
25. aug 2009

Včera mi poslala sms, že nemala kredit, tak mi nemohla odpovedať skôr. A že more odporúča, malý ma strašne rád vodičku 🙂. Celú cestu prespal, tak super 🙂. Mne Miška dáva cez deň zabrať, lebo ona stále chce chodiť sama, za ruky vôbec nešla...
Miri, síce nerozumiem, ako vzťahy v rodine môžu ovplyvniť snaženie, keď to je medzi tebou a manželom, ale v každom prípade nezavidim takú situáciu a želám, nech sa to čím skôr dá do normálu 😉. A súhlasím, že bábo by malo prísť čím skôr k našim snažilkám. Nakoľko wejku poznám osobne, čestne vyhlasujem, že málokto si zaslúži bábätko viac ako oni s Majom, sú skvelí, takú zohratú dvojicu človek často nevidí 🙂

weja
autor
25. aug 2009

jaaaaj, to vám ďakujeme, Blov - máš u mňa pol deci za kompliment 😀 akurát včera som mala krízu ako svet, celý večer som doma rumádzgala... 😖 😔 nestáva sa to síce často, ale raz za niekoľko mesiacov sa to nazbiera a potom to nie a nie zastaviť... 😅 je mi jasné, že tým zbytočne stresujem aj MM, ale jednoducho to v tej chvíli neovplyvním... ono sa to ľahko povie, aby sa človek zameral aj na niečo iné a nemyslel toľko na to... ale veď ja nedumám nad tým, ako otehotnieť, každú hodinu každého dňa... len jednoducho to, že chceme dieťa je fakt... a ten je v našich hlavách a v našom podvedomí... nebudem teraz predstierať, že to tak nie je a že vlastne to ani tak veľmi nechceme, len aby som mala pocit, že som povedomie nejako oklamala (čo je mimochodom aj tak nemožné...)
ach jaj... je to začarovaný kruh... 😔 😠 😠 🙄
no som sa zas troška posťažovala a vyžalovala, tak dúfam, že vás to príliš neotravuje... 😀 😉 však mňa to zase prejde... 🙂

a čo Mišku už omrzelo tancovanie? 😉 teraz je asi zaujímavejšie chodenie... 🙂

blovitc120
25. aug 2009

Nieee, nás to vôbec neotravuje a weji, však vieš, že tentokrát to už určite vyjde 🙂. Tam hore sa asi čaká, aby Miška mala kamoša/ku, s ktorým bude naraz oslavovať narodeniny, tak sa čaká do decembra 😉. Proste to ani inak nemôže byť, len že to vyjde. Naposledy to predsa tiež vyšlo a nebyť tej hlúpej náhody 1 z milióna, už by malo bábätko pol roka. A taká hlúpa náhoda sa už nezopakuje, to proste zákony štatistiky a pravdepodobnosti nedovolia.
Čo sa Miškw týka, neboj, nehrozí, že by prestala tancovať, ona je ako posadnutá, sama si zapne tv a tancuje aj na prírodopisný seriál. Len teraz chce tancovať zásadne na gauči a strieda to s chôdzou na gauči, vieš, aký máme gauč, tak dávam celý deň pozor, aby z neho nespadla. A tancuje aj v stoji a pritom si tlieska, takže stabilita úžasná. Na zemi ju nechám v pohode padať, ale pád z gauča sa mi veľmi nepozdáva 😝.

miriamka
25. aug 2009

Dobre ranko,
Weji...neotravujes tu nikoho,a nebojkaj,urcite to do konca roka vyjde,aj ked verim ze to cakanie je priam nekonecne 😔
Polevka bola tiez moc smutna ze to nevyslo,tak som ju utesovala a moc ma mrzi,ze to ani jednej z vas nie a nie vyjst ☹
Blov...no vidim,ze Miska tiez uz neusedi...Jakubko tak isto stale beha kade tade,uz nam na spinave pradlo ani Vanish nestaci 😠
A co sa mimi tyka...urcite pride v spravny cas.Len by som zo skusenosti povedala tolko,nikdy viac uz nestavat a nebyvat priamo ako sused k rodine,neseka to dobrotu 😒

blovitc120
25. aug 2009

Jaaj miri, už chápem. Tak to teda fakt je nezávideniahodná situácia. My máme nervy kvôli fajčiacim susedom, moja mama kvôli novým susedom nad ňou-prisťahovala sa nad ňu rodina s 5 deťmi vo veku 0-6 rokov a je zúfalá, robia bordel od 5 ráno do polnoci. Tak mala myšlienky, že predajme obidva byty a postavme jeden dvojdom, no my sme jej to vyhovorili. Proste to nerobí dobrotu, keď bývajú spolu rodičia a deti, vôbec si neviem predstaviť ani inú rodinu vedľa seba. Rodina je fajn blízko na navštevovanie, ale na bývanie-ja hovorím nie.

miriamka
25. aug 2009

Blov...no nebudem pisat viac (kto vie kto by to tu cital),ale nikdy viac priamo sused s rodinou 😒 ,to sa pokazia aj tie najlepsie vztahy 😠

weja
autor
25. aug 2009

veď už som sa ukľudnila a pomaly sa ku mne vracia aj môj starý dobrý optimizmus 😀 ...ktorý ma včera síce nechal v štichu, ale čo už... 🙂
Miriamka, hm, to je ozaj nezávideniahodné... keď ťa štve sused, pošleš ho niekam a máš pokoj, ale s rodinou nespravíš nič... 😖
škoda, že sa nedajú deti do niečoho obaliť - Mišku do polystyrénu, aby si neublížila, keby spadla a Jakubka do igelitu, aby sa neumazal... 😀 😉

miriamka
25. aug 2009

Weji...uz som rozmyslala ze dam maleho celeho do igelitu a tak nech sa vonku hraje 😀
Baby,teraz zhanam pracku...aku mate?Ja hladam najma tichucku,aby som aj po veceroch mohla prat ked maly spinka...

weja
autor
25. aug 2009

juj Miriamka, teraz si ma zaskočila... 😅 kupovali sme ju cca pred 3-4 rokmi, ale teraz by som sa musela pozrieť, lebo fakt som to už pustila z hlavy... a to ju mám denne na očiach... 😅 čo sa týka značiek, nedržím to v hlave, po kúpe sa to pre mňa stáva už dosť nepodstatné, minule som sa tiež s niekým rozprávala o mobile a musela som ho normálne vytiahnuť z tašky, aby som si overila, či mám Samsung alebo Siemens 😅

blovitc120
25. aug 2009

Weji, to je milé 😀. Som sa dobre pobavila 🙂.
Miri, my máme Electrolux, je v pohode, ale môj sen je Miele- to sú mercedesy medzi elektrospotrebičmi, ale aj cenovo 😝. Sestra ju mala v Rakúsku, no bola tichšia ako chladnička podľa mňa. Úplne úžasná. Ja by som si asi kúpila Siemens ak nie Miele. Dôležitý je samozrejme aj hluk, ale pri dennom počte praní u mňa stále vedie spotreba hlavne vody a aj energie. Keď na 1 praní ušetríš aj 15 litrov vody, je to ročne pekná pálka

nastasia
25. aug 2009

ahojte,
nestiham docitat cele, lebo som bola cele doobedie u dr., potom som sa stretla s kamoskou a teraz musim balit. dnes v noci vyrazame do chorvatska.
weji, myslim, ze dnesny vecer si porevem aj ja. doktor ma chce poslat na IVF. ved mam len 23 rokov. prehovorila som ho nech chvilu skusame, no nevidel folikul. tak neviem ci bude ovulacia. ale mame cez vikend skusat. som rada, ze ideme do toho chorvatska, lebo uz je toho na mna prilis, potrebujem vypnut. majte sa tu pekne zatial potom sa ozvem.

num7976
25. aug 2009

ahojte bambulky!ejha som pocitala nieco o tych kupaliskach no je to fakt,my sme boli v nedelu v tatralandii ale bez malej,no mam v plane ju tam zobrat!doteraz sa jej nic nestalo tak snad sa na nu nic nenalepi,viem co tam moze byt vsetkeho,ale ked ja neodolam a ked sme teraz boli samy,tak sme si sice uzili jeden druheho ako za starych cias,ked mala este nebola,ale bolo nam luto toho,ze tam kludne s nami mohla byt,ked je tam taky rkasny bazenik pre male deticky..no ved uvidime ako nam to este vyjde,ale boli by sme radi,keby sme sa tam dostali este aj s nou.. 😕
jeeej tak smejko si uziva chorvatsko no ako fajne tak tam by som sa ani ja malu nebala nechat v mori,je to na neporovnanie,ze..
wejka neboj musi to byt tazke,sama viem,ako to preziva sestra im sa tiez nedari,ale oni uz vedia preco u nich je to este zlozitejsie,no musis verit,ze to dobre dopadne a hotovo!
blov a vy ako spinkate?
nastasia tak ty ides teiz dovolenkovat?no ako vam je fajne,aj by som tiez hned sla kurnik,no tento rok to padlo uz nadobro,snad na rok pojdeme urcite!
miriamka no vsak nechajte to na nahodu a uvidis,ze ked to budes najmenej cakat tak sa budete tesit ako pri jakubkovi,tiez sa ohlasil na poslednu chvilu ze betarik!
my sme boli na pohotovosti,zase vysoke horucky plakala vyse hodiny a nie a nie utisit no ale ani po pohotovosti sme neboli mudrejsi,ze nevedia,no to je za vysledok,ze?na druhy den uz bolo ok,len zvysenka,ale aj tak si neviem vysvetlit ten plac to bolo fakt ako od bolesti chudatko!
tak ja sa s vami lucim,neviem kedy tu zase dobehnem,ale je mi smutno za vami,lebo vzdy vas len chytro precitam a potom ani neviem poriadne co je u koho nove,sa mi to pletie potom,no ale to tak,ked nemam net doma.. 😢

weja
autor
26. aug 2009

dobré ránko 🙂
Nastasia, už na IVF???? veď ste to prirodzene ešte vôbec neskúšali... 😨 to je teda divný postup toho doktora... ale určite ešte nejaký čas počkajte, aspoň nejakého polroka, veď telo sa ešte ani nestihlo spamätať z laparky a cyklus poriadne nabehnúť... teraz si pekne užite slnka a vody, jeden druhého a uvidíte, či nebudete príjemne prekvapení... 😉 😎 a úplne chápem, že už potrebuješ zmenu, niekam vypadnúť, tiež už čakáme len na to... 😒

Num, takže ste mali romantickú nedeľu 😉 a teraz je už Silvinka ok? pozdravujeme 🙂

miriamka
26. aug 2009

Dobre ranko,
Num...neboj,ked malu vezmes do Tatralandie nic sa nestane,podla mna z casu na cas kupanie nevadi,predsa len sa stavaju deticky imunnejsie.Skor ci neskor by isli do bazenikov 😉
Nastastia...suhlasim s Wejkou,divny postup zvolil lekar.Ja mam PCO,a pri malom som nemala ovulku a hrozne dlhe cyklu,tak dal lieky na ovulku a mali sme sa snazit.Kedze sa nedarilo,lieky sme vysadili,mala ist laparka...ale teda nestihla som lebo som otehu...ale aj tak,neviem preco sa Tvoj doky tak nahli,ked je tolko krokov co sa este da spravit.

weja
autor
26. aug 2009

niekedy to fakt výjde, keď človek už na všetko kašle... 😝
Miri, kedy to nastupuješ na plný úväzok - od 1.9.?

miriamka
26. aug 2009

Weji...ano,uz striham meter,mam to uz len za 3 😠

weja
autor
26. aug 2009

a do kedy máš pracovnú dobu? nedá sa ti nejako posunúť?

blovitc120
26. aug 2009

Ahojte, no my dnes skvelá noc, madam mala párty od stvrt na 5 do 6, nastastie potom zaspala do pol 8, ale mne sa uz nedalo 😝.
Nastasia, hoci ťa už nestihnem, pripájam sa do klubu tých, ktorí sa čudujú postupu toho lekára 😲. Ani sa nebudem rozpisovať, napísala by som to isté, čo weja a miriamka. Hlavne si užite dovolenku a ivf nech počká až po pár vašich pokusoch, čo dúfam nebude ani potrebné.
Num ahoj, kedy budete mať doma internet? Ani ste nemali? Veď si tu bývala častejšie. Silvinka mala podľa mňa nejakú rýchlu virózu, keď to tak rýchlo prešlo. A choďte do Tatralandie, keď je už OK. Ja som nechcela ísť na kúpalisko, aby Miška niečo nechytila pred dovolenkou. Inak by sme možno išli. Ale možno nie, tak rozmýšľam, že keď sme boli deti, všade bola ľadová voda a neboli tam žiadne baktérie a my sme neboli chorí, to sa asi drží len v tých teplých vodách. Inak tento príspevok píšem viac ako hodinu, tak ani neviem, či ste niečo nové napísali 🙂

weja
autor
26. aug 2009

Blov, Num mala net, doma u rodičov... ak som to správne pochopila, tak k nim chodí na net aj naďalej, ale ako sa min. rok presťahovali do vlastného, net ešte nemajú...
a čo Miška robí, keď sa tak zobudí? hádam zasa netancuje...? 😀 alebo...? 😕

miriamka
26. aug 2009

Weji...no pracovnu dobu mam od 8-16tej,a kedze byvam 10 minut od prace (a po ceste mam maminku kde nechavam maleho)je to pohoda,a nejako si ju ani upravovat nemusim.
A vela mamiciek ide z majoviek do prace teraz hned na plny,takze my sme si to vyskusali na kratsi a teraz sme uz ready prejst na plny uvazok 😉
Inac si beriem pondelok dovcu,a chceme zobrat maleho do Viedne do ZOO ,takze dufam,ze pocko vyjde.

blovitc120
26. aug 2009

Weji, buď tancuje v postieľke alebo keď si ju vezmem k sebe, vŕta mi v nose, ústach, pichá do očí a tak... Alebo sa pozerá na mňa polmetrovými očami ako sa robím, že spím 😅

weja
autor
26. aug 2009

Blov, no nejde jej do hlavy, že čo ti to napadlo - o 5tej ráno spať... 😀
Miri, no víkend má byť zase upršaný a na severe vraj dokonca len 16° 😝 brrrr... ani pondelok nemá byť o moc lepší, ale možno sa to ešte zmení...

blovitc120
26. aug 2009

Aj ja som dnes videla v predpovedi počasia, že cez víkend má skončiť leto. Do piatku ešte ako-tak, ale od soboty ochladenie o 10 stupňov. Tak si to miri se istotu presuňte na tento týždeň aj to ide.

miriamka
26. aug 2009

Ach jo,ste ma nepotesili s pocasim...skorej to nejde,manzel nemoze...ale tak ked bude prsat nepojdeme nikam a vylet spravime inokedy.

blovitc120
26. aug 2009

Hm, on ten dážď až tak nevadí, keby v našich končinách nebolo tak, že sú stále extrémy v počasí, keby pršalo a bolo 25 stupňov, tak dáš malému pršiplášť, gumové čižmy a ide sa, ale dážď a 16 stupňov nič moc ☹.