Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
23. sep 2009

No ja asi až keď vám dvom už budú svietiť tt 🙂

matullienka
23. sep 2009

tak to som zvedava blov aby si nebola potom prekvapena ako skoro to je 😉

blovitc120
23. sep 2009

Nepovedala som koľko, takže možno keď vám 2 bude svietiť 40tt 🙂

weja
autor
23. sep 2009

no som sa pobavila na tejto vašej konverzácii 😀 Blov, len aby si Mišku nevyprevádzala už do škôlky, kým mne bude svietiť 40tt 🙂 ale zas nebolo by možno od veci naplánovať si dve MD po sebe... 😉
ale v tom máte pravdu, že je to fajn, tehulkovať spolu s niekým ďalším.... 🙂

matullienka
23. sep 2009

aj ja si myslim weji asi by sme sa mali dohodnuť nas teraz este 5.10.. caka geneticke vysetrenie tak potom mozeme zacat 😉

blovitc120
23. sep 2009

No veď uvidíme, ako to všetko dopadne 🙂

smejko1
23. sep 2009

zacina uspavaci boj........ cokolada na nervy je proipravena.... tak drzte alce nech dami moc neplace....... zatial je plny energie...... idem Vas docitavat 😉

smejko1
23. sep 2009

matulienka - kamoska po kyrete uz ani nedostala mrchu a ma nadherneho syceka a aj uz k nemu braceka bez najmensich problemov........

my sme cakali 3 mesiace kym sme sa posnazili a potom to vyslo po 4 mesicoch......

ak si OK a citite sa s muzom nato tak sa snazte....... nech mate co najviac pokusov.

blov - tvoj muz aky srandista., ze 8mesacne.... hihi

maly vykrikuje z postielky, posledne 2 noci sa budil hodinu co hodinu s tym, ze si sadol alebo sa v polospanku postavil v postielke,,,,,,,,,, kedy ten reflex zmizne a on pekne prespi noc?????

matullienka
24. sep 2009

dik smejko

weja
autor
24. sep 2009

dobré ránko 🙂
Maťka, no na výsledky z genetiky sa čaká cca 2 mesiace 😖 takže pevné nervy...
Smejko, máte tie noci teraz akési ťažké... 😒

blovitc120
24. sep 2009

Smejko, aj Miška to robí v noci. Ja som si ju prestala všímať a ona teraz väčšinou ako sa posadí/postaví, tak si aj ľahne. Síce sa zobudím, ale k nej nevstanem. Ona a len pozrie, či som tam a spí ďalej. Ozaj, už je 4. zub vonku ale baby, mňa z nej vystrie, ako zistila, že má hore aj dole tesáky, začala nimi strašne škrípať 😠. Normálne mám z nej zimomriavky 😝. To sa nedá počúvať 😅.
Smejko, to Dami nechce spinkať už odvtedy, čo si sa sťažovala, že prestal sám prať?

blovitc120
24. sep 2009

Spať samozrejme, nie prať, to je to prediktívne písanie v mobile 😝. Som si predstavila Damiho, ako perie 😀

weja
autor
24. sep 2009

Blov 😅 ja tiež len pozerám, že som akosi nepostrehla, odkedy sa Dami snažil prať 😀 😉

matullienka
24. sep 2009

weji: to myslis vazne ze sa tak dlho caka na vysledky? a to ake testy nam tam budu robit z coho? nevies prosim ta lebo mam z toho tak trochu strach

weja
autor
24. sep 2009

Maťka, nemusíš sa báť, obom (ak ste teda objednaní aj s manželom) vám zoberú krv a z toho vlastne robia rozbor - porovnávajú chromozómy a neviem čo ešte... ale je to len jedna skúmavka, takže v pohode... no ale celý rozbor trvá 2 mesiace, kým sa dopracujú k výsledku (neviem teda, či to tak dlho trvá, alebo majú toľko roboty 😖 ) my sme boli na genetike v MT a tam to dokonca trvalo vyše 3 mesiacov... 😠 😝
ozaj a ešte sa budú vypytovať na rodinnú anamnézu - kto aké choroby prekonal vo vašej rodine, či má niekto z rodiny nejaké genetické ochorenie (Downa, rázštepy, psychické poruchy, mentálne zaostávanie....), dokonca sa pýtajú aj civilizačné choroby, a na čo zomreli starí rodičia, strýkovia, tety, príp. iní rodinní príslušníci a v akom veku... takže je dobre, ak sa na to pripravíš už dopredu, nás to dosť zaskočilo a museli sme vyzerať ako trulovia, že sme lovili v pamäti všetky tieto údaje a fakty... 😖

matullienka
24. sep 2009

no tie anamnezy uz viem naspamat som bola na genetike v Ba ale tam sa so mnoou len rozpravala

weja
autor
24. sep 2009

a teraz ideš niekam inam? na odporúčanie alebo z vlastnej iniciatívy?

matullienka
24. sep 2009

na odporucanie idem do ZA tak uvidim lebo genetiku plodu mi robilli v martine som bola na odbery placenty ale tam ma chceli v july objednat az na februar a tu nas objdnali na oktober tak uvidim.

blovitc120
24. sep 2009

Baby, mne sa aj tak vidí, že aj od nás to posielajú do BA z genetiky, lebo keď brali krv pri narodení Miške, tak to išlo do Blavy a tam mi to sused zisťoval. Tak to je asi jedno, kde to je, všetky cesty vedú do Ríma, t.j. Bratislavy, my zvyšok sme dedina 😝.
Inak to naše dieťa je nejaké opačné, jej keď rastú zuby, tak paradoxne extrémne veľa spí, rozumiete tomu? Žeby ju unavovalo to, že rastú 😲?

matullienka
24. sep 2009

blov: no vidis aspon teraz mas to najlepsie dieta na svete 😀

lucinka1104
24. sep 2009

ahojky babulky ako sa tu mavate?

blo čo malá Miška?

blovitc120
24. sep 2009

Ahoj luci, jeeej, tebe tie týždne bežia 🙂. Máme sa fajn, Miška je už dobrá, občas má aj svoje dni, ale tých horších je teraz toľko, ako kedysi tých dobrých, čiže tak 1-2%. Ako sa cítiš? Býva ti zle?

matullienka
25. sep 2009

bre ranko kocky tak ako sa dnes mate? co planujete na vikend?

blovitc120
25. sep 2009

Ahojte, Maťka, nám už víkendy skončili, MM začína od tejto soboty každú sobotu škola ☹ ☹. Takže u nás odteraz rutina, v sobotu som sama... Ale budúcu sobotu mám stretnutie z gymnázia po 15 rokoch (to je vek 😝) a strašne sa teším 😵.
Inak tá Miška je divná s tými zubami, včera spala ráno do pol 9, potom od 13:30 do 16:30 a od 20:30 spí ešte stále, akurát o 6:30 jedla. Nebude chorá 😕 😕 😕?

matullienka
25. sep 2009

blov: neboj hadam nebude bud rada ze to zle obdobie radsej prespi ako by mala byt zla.
a to nemozes mat tolko rokov este aby si mala stretnutie po 15 rokoch 😲

blovitc120
25. sep 2009

Ale mám, 33, veru tak 😔

matullienka
25. sep 2009

tak to by som nepovedala

weja
autor
25. sep 2009

ahojte 🙂 konečne piatok 😵 MM má dnes službu, dofrčí až pred ôsmou... aspoň si v kľude upracem... 🙂

Blov, no vidíš, aké zlaté dieťa máš? 😉

zajtra ideme večer na Radošinské divadlo... nie že by sme boli nejakí extra fanúšikovia, ale tak sme si povedali, že troška zmeny nezaškodí a nejakú kultúru sme už dlho nemali... 🙂 tak sme nahovorili ešte jeden pár, tak sa pôjdeme kultúrne vyžiť... 🙂
a vy čo plánujete?

matullienka
25. sep 2009

nam dnes idu montovat vstavane skrine tak budem upratovat a ukladat vececi a zajtra chceme ist este do polska na nakupy tak to mam pestre 😒

blovitc120
25. sep 2009

Aj my sme chceli ísť do Poľska, ale nejako sme to nestihli do začiatku mm školy 😅. Ale budeme musieť asi niekedy v nedeľu, veď obchody sú aj vtedy. Dochádza pomaly beba a ja nedám za ňu 12€, keď môžem 4€. Teda nie že by sme nemali tých 12€, ale z princípu nedám nenažraným slovenským obchodníkom. Povedzte mi, prečo tu vždy chcú firmy ryžovať na ľuďoch? Slováci sú asi fakt najväčší zdierači.