Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

tatiana82
20. okt 2009

ahojte vsetky
hlasim sa po sto rokoch, hoci som tu nebola myslela som na vas 🙂
dodatocne prajem vsetkym oslavencom len to najlepsie a hlavne vela vela zdravia 😉
my sme po svadbe boli na sv. ceste a potom hned zacali prerabat byt, mali sme to tu rozbite vyse troch tyzdnov, bez netu tak sa mi ani nedalo prist na mk.
manzelsky zivot je super, je to lepsie 😉 fotky dufam budu uz tento tyzden poslem vam
weji ja ti zo srdca prajem aby to vyslo, chapem ta, velmi drzim palce!

smejko1
20. okt 2009

wejka - oddychni si a hned ako Ti bude smutno ozvi sa........ a este rada, kup si nieco pekne na seba...... mne to vzdy pomahalo, lenze ja som si vzdy nakupila celu kabelu.... lebo aby mi bolo co naj naj naj lepsie hihi

blov -este stale..... ale dnes sa mi zda, ze sme na ustupe...... klop klop klop..... skusila som malemu cajik na dobru nocku a dala som mu aj probiotika probiogaia......... lebo on sa v noci ked sa zobudi uplne rozplace, meta sebou, napina sa ako luk tak ja netusim co mu robo zle tak skusam od bruska aj ked nemalo by ho nic boliet....... no aj tak cajik nechcel...... skusil a potom uz iba uazoval nie nie nie..... 😀 ale skusim aj zajtra nech sa nauci pit aj nieco ine ako len vodu......

cau tatianka - som rada, ze si stastna a spokojna....... ja som naopak bola po svadbe sklamana........ ale zas u nas sa to potom postupne zlepsovalo...... ( ja som cakala, ze si ma manzel bude ako princeznu obskakovat a realita bola, ze on si myslel, ze uz som jeho zena snazenie skoncilo....... 😠 tak mi chvilku trvalo vyviest ho z omylu 😉 )

matka - svadobna cesta je vzdy fajn, ked budem vladat kuknem aj na FB

inak mame novu autosedacku romer king plus... zelenu....... po prvej jazde zatil spokojnost, lebo maly na mna koecne vidi a je spokojnejsi....... ved napisem po tyzdni s cim som zas nespokojna, lebo ja vzdy nieco najdem.......

bru noc 🙂

miriamka
21. okt 2009

Ahojte,
zdravim zo sluzobky...ale zajtra uz letim naspat takze sa moc na mojeho velkeho aj maleho doma tesim 😉 Drobcek to zvlada krasne,sice kade chodi tade hovori MAMA,ale pozitivum je ze ma hlada lebo bezne je to stale len TATA,TATA 😉 Uz sa na neho moc moc tesim,este mu musim dnes kupit nejaky darcek a hor sa domov
😵

Smejko...hadam sa ma Dami uz lepsie,drzim palce aby bol coskoro fit 😉

Weji...pekne si oddychni,a az budes mat opat chut a naladu,napis co mas nove 😉

nastasia
21. okt 2009

ahojte,
weji, dakujem 🙂 dufam, ze sa tu coskoro znovu ukazes, lebo nam tu chybas...
miriamka, a kde si vlastne na sluzobke? to sa maly bude tesit ked sa vratis, musi to byt krasne 🙂
tatianka, to je super, ze manzelsky zivot sa ti paci, mam sa naco tesit 🙂
baby, neviem co sa stalo tomu mojmu chlapovi no on sa na dieta normalne strasne tesi, dokonca by uz chcel aby to bolo. a to pred par mesiacmi nechcel ani pocut 😀

miriamka
21. okt 2009

Na sluzobke som vo Warsawe...ale zajtra letim domenkos takze sa tesim.Drobcek sa uz tiez tesi,volala som domenkos a ze uz stale len mama,mama 😵 😵
Nasti...ale je super ze chce Tvoj drahy uz mimi,to je paradicka!Takze hor sa do toho a nech sa cim skor zadari!My si teraz uzivame drobca,je to nadherne obdobie teraz...takze si ho vychutnavame.

matullienka
22. okt 2009

ahojte kocky: ja som dnes cela roztrasena manzel sa vcera prevratil na aute. auto je na totalku ale jemu sa nastastie nic nestalo okrem par skrabancov ako popadalo na neho sklo. baby ja som sa tak neskutocne vylakala aj ked mi povedal ze je v poriadku ze az no este teraz ma celu trasie ☹ ☹

nastasia
22. okt 2009

matu, viem si predstavit ako si sa musela zlaknut, ale halvne, ze sa nic nestalo tvojmu muzovi.
a kde ste vsetky?

miriamka
22. okt 2009

Matu....mali ste velke stastie ze je manzel ok,a to si vazte!Urcite je to dobre znamenie ze hore ma nad vami niekto svoju ruku a coskoro vam aj babulko prinesie!!!

Inac ja som uz doma....bolo to nadherne opat sa pomojenkat s malym 😵 Tieto odlucenia a potom vitania stoja naozaj za to,lebo je to potom nadherne 😵 😵 😵

matullienka
23. okt 2009

kocky dakujem naozaj som sa velmi vylakala este aj vcera ma celu triaslo

kwatka
23. okt 2009

ahojte, tak ja som sa včera vrátila z nemocnice. Bola som tam na pozorovanie, pretože v utorok som bola na CTG a zase som mala kontrakcie, tak ma taka mladá doktorka vyšetrila a som bola otvorená na 1,5 prsta, ale bolesti nemam žiadne, tak mi odporúčala ostať na pozorovanie aspoň kým nebudem v 38tt. Tak som ostala. Ale v nemocnici so mnou nič nerobili, len som tam nachladla. Každá mamička tam bola s tým, že už ide rodiť, každý tam išiel rodiť a z nemocnice už domov s babetkom, len ja som tam bola ako zbytočne. Tak som sa vypýtala domov, tak ma pustili, lebo všetko bolo od utroka nezmenené. Ležala som s 3 na izbe 2 išli na sekciu a jedna rodila normálne, tak nám nám všetko dopodrobna rozprávala, tak aspoň mam tušenie, čo ma približne čaká.
Mam mať teraz doma kľud na lôžku, brať magne B6 3x1 a NO-SPA tiež 3x1. Ale babenko sa v brušku krúti ostošesť, aj bruško mam ešte hore, tak si myslím, že aspoň ešte 2 týždne, by sme mali vydžať.
Matulienka, je mi ľúto, že manžel mall autonehodu, ale hlavne, že jemu sa nič nestalo.
Tak sa majte krásne, nech sa vám darí aj mamičkám aj babetkám aj snažilkám
pekný deň

blovitc120
23. okt 2009

Ahojte, mne nešiel kôň 2 dni, nechápem prečo. Ale už to ide, hoci pomaly.
Maťa, to muselo byť hrozné, ten okamih, keď si sa to dozvedela, stav na infarkt, ale hlavne, že to všetko dobre dopadlo, ale verím, že teraz sa stále budeš báť, keď bude v aute.
Miri, vitaj nazad 🙂. Verím, že to muselo byť pekné privítanie, mňa Miška ide zjesť len keď prídem z masáže 🙂.
Kwatka a v ktorom si týždni? Veď tu ti píše už 38 a mne príde naozaj čudné nasadiť babe v tomto týždni Magne 😲, veď ho všetci vysadzujú na začiatku 37tt, dokonca aj mne čisté magnezium vysadili keď ma púšťali domov už v 36tt a to som bola v inom stave ako ty 🙂. No snáď vedia, prečo to robia 🙂. Tak sa drž 🙂. Inak úplne ťa chápem, veľmi dobre viem, čo je to byť na izbe s babami tesne pred a po pôrode.
Weji, si tu pripadám ako násilník, keď som ťa presviedčala, aby si aj ďalej sem chodila... Jasné, že si oddýchni, keď to potrebuješ, ale budem veľmi rada, keď už budeš späť 🙂.

matullienka
23. okt 2009

blov: jasne ze mam teraz stale strach len problem je ten ze on je vodic z povolania ☹ tak mi to moc nepomoze

blovitc120
23. okt 2009

Fúha, tak tomu sa asi nevyhne, že je za volantom... Neboj, už sa to nestane, raz sa stalo a stačí.

matullienka
23. okt 2009

Blov: no tak to dufam ze mas pravdu.
Baby inak vcera ma skoro trafilo lebo prisla som vecer z prace idem ze urobim pizzu tak som si zamiesila cesto muka samozrejme ze vsade po linke a ked som si vsetko nachystala a idem krajat salamu tak vam niekto zaklope na dvere idem otvorit a tam vam stoji nas farar co nas sobasil ze ci uz mame vysveteny byt v tom sa moj manzelik vyrutil z kupelne v boxerkach no hanba na 100 rokov. tak nam aspon byt posvetil ale za tu kuchynu som sa hanbila ako pes no by ste neverili.Ale zas na druhej strane jeden den sa stane muzovi autonehoda a na druhy den k nam pride knaz tak to nas chcel asi panbozko utesit ze uz bude vsetko dobre aspon dufam.

smejko1
23. okt 2009

matulienka - to je smiesna predstava ako Ste tam stali v "domacom" a farar vysvecoval hihi,,,,,, ale aj ja si myslim, ze to bolo znamenie a chvalabohu ze je muzik v poriadku...... uf uf

mirimka - isto si uzivas krasne chvilky s Jakubkom...... je ajn vediet, ze ta niekto taaaaaak strasne lubi, ze ano hihi.... ale nie.... u nas teraz musim byt stale v damiho dohlade....... teda na vynimku a to ked je tu moja mamina....... to ma obchadza oblukom a uteka ku nej a je mu suma fuk, ze som niekde odisla...... az ma to (srandujem) stve........ lebo ked moja mamina odchadza...... jezis to je krik.... 😠

ja sa pekne na jesen obalujem tukom, aby som nemrzla v zime.. ale rozmyslam, zeby som mohla otehotniet (velky zart) aby ma chvalili ako pekne priberam a nie ako teraz zazeraju na mna, ze co sa furt napchavam

prajem Vam pekny vikendik

blovitc120
23. okt 2009

Smejko, zase si ma pobavila 😀. Ja ti teda zavidim v dobrom, že malý ide za tvojou maminou. Keby tak aj Miška... Ale ona len za mnou ako psík, akurát keď mm príde domov, tak je chvíľu aktuálny on 🙂. Ale stále "moja mama, moja" a položí si na mňa hlavičku a bozkáva (oblizuje) ma a hladí po hlave, čo už s ňou 😅.
Maťa, to musel byť pohľad pre farára 😀. Sa tu uchechtávam aj na vás 🙂.
Tak zatiaľ sa majte 🙂

tatiana82
24. okt 2009

dobre ranko
vikend travim sama, manzel ma akciu z prace, tak som prisla nakuknut
mata aj mna si pobavila s tym knazom, ale mohol prist aj ku nam, my tiez este nemame.
manzela pozdrav a nech si dava pozor, a hlavne ze sa jemu nic nestalo.
blov, miriamka - ani neviem kolko slov uz ti vasi drobci vedia, zatial sledujem mama, tata, to musi byt krasa 😉
nastasia ako tvoj drahy zmenil nazor? pamatam si ked este nechcel... moj este stale nie je pripraveny ale stale mi posiela fotky deti svojich kolegov 🙂 ja si myslim ze aj na neho to postupne pride 🙂
smejko, mne po svadbe manzel povedal ze odkedy sme sa vzali tak ma vidi iba jest a pit 😉
ozaj ako sa ma numka?
vsetkym prajem peknu i ked asi uprsanu sobotu 🙂 🙂

smejko1
24. okt 2009

tatianka - a predtym ta nevidel jest a pit ?? 😀 😀 😀 Ty jedna, si ho namotala, nato, ze si velmi ekonomicka investicia a nic z toho ha ha ha

blov - ved ja sa vytesujem,ved ja ked idem k nasim tak maleho medzi dverami odovzdam a viac sa o mna nik nestara a tak ja vleziem nasim do chladnicky zoberiem casaky a relaxujem 😎 😎 😎

akurat idem na cechoch miss, ale ani to ma nebavi....... dnes neni nic co by ma bavilo v tv.... asi idem spinkat skor, nech som cerstva, ked sa zas budeme kazde 2 hodiny budit 😠

matullienka
26. okt 2009

ahojte kocky tak my sme vam tu pre smiech? 😀 ale ked si na to spomeniem musim sa aj ja smiat ten roman v tych boxerkach pred tym fararom no pohlad na nezaplatenie 😀
inak ako ste vikendikovali?

smejko1
26. okt 2009

tlacia sa nam spodne dvojky...... takze vikend, alebo bezny den je umrncany a sople stale a vsade....... chcela som ist ku dr. ale bolo tam tooooooooooooolko pacientov, ze sme sa otocili, medzi dverami.... stacia nam sopliky, netreba nam dalsie choroby....

kde si blov?? potrebujem zistit, kde sa da kuit ta melasa........ a kde tie celozrnne piskoty a ci tu tortu treba dat do chladnicky a na kolko?????? 😉

blovitc120
26. okt 2009

Smejko, tu som, ale nerozumiem, prečo mi skoro nikdy nejde kôň, proste mi ho nenačíta 😠. Aj nám idú dvojky, horné aj dolné naraz, všetky 4, ale nejako o tom ani neviem, teda až na sliny... Ešte stále máte nádchu? Môj drobček, nech mu rýchlo prejde.
Kúpila som to normálne v zdravej výžive, u nás je taký obchod Vega. Robila som ju večer pred, o 5 poobede sme ju jedli 🙂. Podľa mňa 12 hodín v chladničke je ok 😉

matullienka
27. okt 2009

ahojte kocky tak mrcha dorazila je to na kocku 😢

blovitc120
27. okt 2009

Maťka, nebuď smutná, nabudúce to vyjde 🙂. A všetko najlepšie k narodeninám ti želám, hlavne zdravíčko a vytúžené bábätko čím skôr 🙂

matullienka
27. okt 2009

blov: ďakujem veľmi pekne na tak to dufam že už nebudeme musiet dlho cakat.
a najhorsie je že nedokažem na to nemysliet

blovitc120
27. okt 2009

Užívaj si Maťka, všetko, čo sa dá, manželstvo, spoločné víkendy, jeden druhého. Potom to už nebude možné. Neboj, bábätko príde, ale nebudeš mať už na nič čas, tak v rámci čakania si teraz nadbehni 🙂

matullienka
27. okt 2009

dik blov pokusim sa :o)

weja
autor
27. okt 2009

ahojteeee 🙂 dlho som to bez vás nevydržala 😀 aj keď som MK bojkotovala, aj tak som hocikedy rozmýšľala ako sa máte, takže terapia bola aj tak neúčinná.... ale niekedy pomôže vypnúť aj na pár dní... 🙂 ale utvrdila som sa v tom, že MK je už doživotná závislosť 😝 🙂
pred cca hodinkou som sa vrátila z dvojdňovej služobky z PN, tak som celkom aj uťahaná z toho cestovania... 😝
Maťka, moja mrcha dorazila včera, akurát pred cestou 😝 (však zákon schválnosti, nie? 😠 ), ale hlavu hore a štartujeme ďalší mesiac 😉
inak som vás nestihla dočítať, možno zajtra v robote, ale keďže som tam nebola už týždeň, viem si predstaviť, čo ma tam čaká... 😝

tak zatiaľ sa majte...

blovitc120
27. okt 2009

Jeej, ahoj weji 😵 😵. To som šťastná, že si sa ukázala 🙂 🙂. Na vás dve s Maťou platí to, že mrchy žien, ktoré spolu trávia čas, sa zosúladia? Ja mám týždeň pred vami a posledná mi meškala 10 dní, čo sa v mojom hodinkovom cykle nestáva 😲. A myslím, že som tento cyklus asi prvýkrát v živote nemala ovu, ja mám vtedy hrozné bolesti, ani chodiť nemôžem a teraz nič... Žeby som už šla do prechodu, keď to meškanie a bez ovu? Takže ani naše druhé otehotnenie už asi nebude na prvý šup. Normálne mám z toho zlý pocit, uvidím tento mesiac.
Inak ma asi porazí z toho počasia. Keď už je jeseň, nemohla by byť aspoň bez dažďa? U nás leje každý deň 😝

smejko1
27. okt 2009

ahoj wejka,

wejka matka - potvory mrchy...... poslite do teplych krajin na dovcu..... keby sa to tak dalo....... ja tu svoju cakam kazdu chvilu, uz poslala predvoj - som vyhadzana nadherne a brucho mi trci ukazkovo... 😠

blov - dik za super rady, ja som torty ani nepecene este nikdy nerobila tak sa este opytam tiepiskoty si ako dostala do gulatej formy....... to si nalamala? a ako sa vola ten biely jogurt? a ake zavaraniny si pouzila? ja nemam domace, tak mozem aj marhule z konzervy?

matulienka - vidis, blov Ti pise vlastne to co som Ti ja pisala ked si nam hovorila, ze bola ovu.......... netlacit n a pilu.... uzivat si aj milovanie..... viem, ze sa neda, ale snazit sa snazit sa a snazit sa........ ako povedal dedusko lenin hihi

blovitc120
27. okt 2009

Smejko, ja ti to zajtra ešte raz písnem do ip, dnes už nevládzem 🙂