Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

nastasia
25. nov 2009

jeej Weji, kym som pisala prispevok tak ty si nam tu stastnu spravicku uz napisala 🙂 🙂 🙂 Gratulujem ti a tesim sa, ze vam to vyslo 🙂 musi to byt krasny pocit najst na teste //. Tak a teraz sme na rade ostatne. aby boli melipa a monkula v obraze tak na vianoce sme nam vybavili od jeziska pre vsetky //

melipa
25. nov 2009

baby, videla som wejine ciarocky a su naaaadherneee 😵

nastasia
25. nov 2009

weji, aj my chceme vidiet. daj do albumceku

weja
autor
25. nov 2009

foto pridám, ale najskôr bude musieť MM nájsť kábel od pc 😅
neviem, či sú až také nádherné.... ale sú tam, zatiaľ nezmizli, stále ich chodím kontrolovať... 😀

blovitc120
25. nov 2009

Ahojte, weji, ja som ti už síce gratulovala, ale pridám ešte aj takto verejne 🙂. Bude to v pohode,neboj 🙂. A teraz šup-šup ostatné 🙂. Monika, čo preboha stváral, keď na zlomenú ruku? Nech je rýchlo fit 🙂. Rozmýšľam, kto je melipa 😉?

blovitc120
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melipa
25. nov 2009

blov neva 😉 , si to zaklincovala 😀

monkula
25. nov 2009

Blov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jarko spadol v škole na telesnej z preliezačky, má viacnásobné zlomeniny zápästia, aj mu ruku naprávali, piati ho držali, keď mu ruku naprávali... 😔 😔

blovitc120
25. nov 2009

Môj chudáčik, tak to musel byť plač a bolesť... ☹. A viacnásobné zlomeniny, no nič moc... Sa mi smejte, ako som tomu dala. Viete aké je to pripájať sa cez mobil, v takom malom zobrazení a oznámenie o novej správe je úplne vpravo a treba sa hýbať po lište, čiže sa mi väčšinou nechce a dnes už dupľom, lebo som bola nedočkavá, či to wejka povedala už aj tu verejne 😀

miriamka
25. nov 2009

Monkula...joj,chudatko,to musela byt bolest s tou rukou.Najma nech sa skoro da o poriadku a nech ma ruku fit 😉

monkula
25. nov 2009

Blov, ja viem, aké je pozerať cez mobil... 😝
To bolo plaču, našťastie som to nepočula, nemocnica je dosť daleko a trepať sa tam peši s dvomi deťmi... tak ho nosí do nemovnice na RTG Jarino... Aj zajtra idú, ak bude mať ruku v poriadku, tak mu dajú namiesto dlahy sadru, a snáď mu ju už dajú aj nižšie, má ju nad lakeť.... 😝

blovitc120
25. nov 2009

No pre takého malého zbojníka to musí byť fakt za trest, snáď to už nebude mať dlho, aby si aj zimy užil, ak bude sneh... Len nech napadne až na Mikuláša, lebo my ideme 4.12. do toho Grazu, netreba cestou sneh 🙂

monkula
25. nov 2009

Jej a čo v Grazi? My jazdíme okolo, keĎ chodievame do Talianska 😵

miriamka
25. nov 2009

Ach baby...tisko zavidim ze ste teraz doma,dnes mi to v praci uz lezie na nervy 😠 Zastupujem cele vedenie,takze tu stale nieco riesim a uz mam toho plne zuby

monkula
25. nov 2009

miri a kde to robíš? Môžeš aj do IP... 😉

weja
autor
25. nov 2009

Monkula a odkedy má tú dlahu? ozaj nič moc... 😖 a ktorú si zlomil - pravú alebo ľavú?
ja by som tiež uvítala, keby nasnežilo až pred Vianocami.... síce si trošku odporujem, lebo keď nebude sneh, nebudú ani hostia, ani prachy... 😒 ale ja sneh nemusííím... 😝

monkula
25. nov 2009

Weji, zlomil si pravú... 😒 😒 dlahu má od štvrtka.... 3 dni bol na tabletkách proti bolesti... Ja teda nie som zástancom liekov, ale už som sa nevládala pozerať, ako plače od bolesti...

weja
autor
25. nov 2009

chúďatko... ☹ ale troška si oddýchne v škole od diktátov, to by mu malo trošku zlepšiť náladu, nie? 😉 to si pamätám, ako sme všetci vždy tíško závideli tým, ktorí kvôli sadre nemuseli písať písomky a tak... 😀 no proste detské zmýšľanie... 😅

melipa
25. nov 2009

monkula - to mi je luto ze mate doma takeho maroda ☹ , ale viem co to je, lebo takto pred rokom mala Di zlomeninu ramennej kosti, tiez spadla z takych lan na preliezanie v detsko kutiku, hned v noci ju urgentne operovali a potom o mesiac znova, a tiez to bola prava ruka...zlomenina sa zahojila rychlo, ale mala tazko poskodeny nerv a s tym to bolo horsie a potom sme koli tomu nervu dlho chodili na rehabilitacie...a ako to poriseite v skole s pisanim, kedze ho to dost nadlho vyradi? ☹ ...lebo ved prvaci maju na piasni, citani tazisko celeho rocnika 😕
drzim palce

monkula
25. nov 2009

je prvák, takže diktáty nemajú.... ale bojím sa, aby mu to v škole nechýbalo....

blovitc120
25. nov 2009

Mon, ideme s drahým na koncert DM do Grazu, takže relax 😀

nastasia
25. nov 2009

blov, a kto tam bude mat koncert? aj tam budete viac dni?

miriamka
25. nov 2009

Nastastia...DM = Depeche...spravne blov? 🙂

nastasia
25. nov 2009

ahaa, jasne 🙂 nenapadlo ma to. dakujem, miriamka 🙂

blovitc120
25. nov 2009

Miriamka samozrejme správne 😀. Baby neprídete mi niektorá postrážiť 18.12. večer Mišku? Máme z roboty vianočný večierok a keďže s MM robíme v jednej firme, chceli sme ísť spolu, konečne si niekde vyraziť my dvaja. A moja mamina ide do BA, lebo aj sestra má v ten deň vianočný večierok, tak ide strážiť moju neter. Takže pôjde len jeden z nás, asi pošlem jeho, ja budem večer piecť...

nastasia
25. nov 2009

blov, a nemoze neter postrazit niekto iny a tvoja mama misku? ved tvoja neter je uz vacsia, nie. aspon by ste si s muzom spolu vybehli von a odreagovali sa 🙂

monkula
25. nov 2009

Blov, si ďaleko... 😅 😅

weja
autor
25. nov 2009

Blov, no my by sme mali ísť v decembri ešte do toho Heliosu, žeby sme sa objednali na 18.teho a večer strážili Mišku? 🙂 ale tvoja mama by už tiež mohla aj vám vyjsť niekedy v ústrety, alebo tú pomoc striedať medzi vami a sestrou... 😒

weja
autor
26. nov 2009

no dobré ránko 🙂
dnes už zarezávam v práci... 😝 zatiaľ to vyzerá v pohode, ale som zvedavá, s akou náladou príde šéfka 🙄 a však už je štvrtok, to ma celkom ukľudňuje 😀
tak pekný deň 😉

miriamka
26. nov 2009

Dobre ranko,
Weji...a ako Ti je,uz si uvedomujes ze mas v brusku fazulku? 😵 😵
Inac som pozerala grafik,je fakt ukazkovy...ty vzdy vies ked mas polodne dni?Lebo ja to vela krat zistim az po...