Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
26. jan 2010

Melipa...neboj,ved niekomu ukaze ovela neskor //,chod pre istotu dokymu a uvidis podla krvi.
A presne ako Wejka pise,co krcok a BT?

matullienka
26. jan 2010

melipa: ja by som tiež nehádzala ešte flintu do žita možno sa ti len pomalšie tvorí HCG, koľký DC si? neboj všetko bude OK a o chvíľu budete 4 držím palčeky

num7976
26. jan 2010

melipa neboj nic isto to nebude tak ako myslis,fakt neikedy trva dlhsie kym sa tne hcg poriadne objavi,uvidis zavolaj si dr.a isto to bude fajn!
no baby my mame sople aj desat dni vzdy je to dlhsie ako ten tyzden,co ma byt nadcha a to tahame a tahame o dusu chudatko,ale dnes uz lepsie uz su huste,tak aspon tak netecu,uz len nech jej prejdu,lebo hocikedy tak huhne,tahame taham e anic tak aby to uz preslo,ale tak níoc bola na to ze ma sople super,tak aspon to!
mne v tehu bolo zle len 2x 😉 ale verim,ze ani vam uz zle nebude!

miriamka
26. jan 2010

Num...drzim palce aby bola Silvinka coskoro uplne fit 😉 Nas maly ako prevenciu chorob papa vela ovocia,ale on zboznuje hrozne citron a stavu z neho,takze povinne kazdy den popapa stavu z polovice citrona,to ma za odmenu lebo sa na to vzdy tak hrozne tesi 😅

nastasia
26. jan 2010

ahojte 🙂
vidim, ze mame nadejnu tehulku, melipa drzim palce 🙂
dnes som bola vyberat svadobne saty, teda cakala som, ze to bude trvat ovela dlhsie. tretie v poradi mi fajn sedeli, teda este sa musia upravit, ale hodili sa na postavu. normalne mi bolo luto, ze to trvalo tak kratko 😀 a kupila som si aj zavoj. saty sme pozicali. potom ma tak napadlo, ze ak nahodou otehu tak sa asi budu musiet menit saty alebo termin 😅 zajtra sa ideme pozriet do madarska na ten kastile tak dufam, ze sa nam bude pacit

miriamka
26. jan 2010

Nasta...a ake saty si si vybrala?Inac si nic z toho nerob,ja som si vybrala tiez hned na prvy sup...skusala som ale 5 siat v prvom salone,a tie posledne som aj zobrala.A to som myslela,ako budem dlho hladat 😀
Melipa...ako?

melipa
27. jan 2010

dobre ranko vsetkym, tak dnes som netestovala, rozhodla som sa ze tomu necham aspon tri dni cas a potom sa uvidi...inak nespinim/nekrvacam, teplotu som dnes merala a zatial sa drzi...tak uvidime ako to dopadne 😕
Nasta - aj ja som si vybrala svadobne saty hned, sice som potom bola este v dvoch-troch salonoch, ale vratila som sa k tym prvym...a moja kamaratka co mala minuly rok svadbu tiez tak isto 😉
inak brutal noc mam za sebou, Dianka od vecera vracia, o pol noci aj do postele, potom uz mala chudatko pri posteli kyblik...zostala dnes s muzom doma, netusime zatial co jej je ☹

matullienka
27. jan 2010

bre ranko kočky:

Melipa: tak sa doma držte s mimi držím palčeky a Dianke nech je čoskoro v poriadku.

Inak ja som si tiež vybrala svadobné šaty hneď v prvom salóne tak keď nás je tu takých viac tak asi na tom nebude nič čudné.

Inak môj grafik vyzerá zatial takto tak som zvedavá čo na to hovoríte aj keď je to ešte strašne málo
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

miriamka
27. jan 2010

Mel...drzim palce aby tehu coskoro doky potvrdil a mohla si sa naozaj moc moc vytesovat 😵
Dianke prajem skorej uzdravenie,chudatko,musi jej byt riadne tazko ☹

weja
autor
27. jan 2010

dobré ránko,
Melipa, tak držím palce, nech sa to tehu vyvrbí v tom najlepšom slova zmysle 😉 Dianka chúďatko asi chytila nejakú virózu, niekedy bývajú také jednodňové črevné chrípky, snáď jej bude lepšie, keď si dnes troška oddýchne... 😉
Maťka, no zatiaľ si len pár dní po ovu, takže zatiaľ sa z toho nedá nič vyčítať, ale snáď to bude pekne pokračovať... 😉 btw. aj tak si myslím, že ovu bola 12.DC, skús teraz vrátiť tú vyššiu teplotu na 6.DC, možno to už upraví správne... 😉 ale každopádne ste sa snažili stále, takže ti to môže byť jedno.... 😉
Nastasia, ja som si šaty síce vybrala tiež pomerne rýchlo, ale nebola som z nich nejaká moc uveličená, ale sadli mi vtedy najlepšie, tak som si ich rezervovala... a asi mesiac pred svadbou som si bola v tom salóne kúpiť také biele dekoračné kvietky do vlasov, čo mi kázala kaderníčka, a akurát vtedy prišli do salónu úplne nové šaty... no a to bola láska na 1.pohľad 😀 proste som si povedala, že ak sa mám vydať, tak iba v nich... 😅 tak tetka zo salónu mi ich musela zmeniť (síce s veľkým frflaním, ale zmenila 🙂 )

blovitc120
27. jan 2010

Ahojte, nesiel mi kon, uz ide, neviem, co zase bolo.
Melipa, drzim palce, aj Di, nech je rychlo z toho von.
Inak saty som mala presne ako wejka, ale ja som menila 3 dni pred svadbou, len tak nahodou som sa sla pozriet do ineho noveho salona a rovnako - laska na prvy pohlad 🙂

weja
autor
27. jan 2010

Blov, možnože to nevesty v znamení barana robia všetky bežne 😀 😀

miriamka
27. jan 2010

No ja si prave planujem sluzobky,skoncil mi mesiac co som nemusela cestovat a idem na to opat 🙄

melipa
27. jan 2010

miri, to sa so sluzobkami nejako striedate? 😕
chuda Di ma asi nejaku hnusnu virozu, lebo uz mala 37.6 a ulozila sa spat...neznasam tieto crevne virozy, len beham s dezinfekcnymi prostriedkami a striekam vsetko okolo 🙄 ...no a ak som tehu, tak tiez nic moc 😲

blovitc120
27. jan 2010

Melipa, snad to bude len taka "bezna" viroza, krora raz-dva pominie 🙂. Chudatko Di, taky jedak, asi si teraz vytrpi svoje ☹.
Miri zase sluzobky? Kde tentokrat? Ci klasika PL?

miriamka
27. jan 2010

Melipa...nie,so sluzobkami sa nestriedame...len po sviatkoch v januari chystame nove ceny,takze necestujeme...a od 1/2 opat zaciname.Ja klasika PL,kedze moj trh v praci je PL a Brazilia,ale teda tam sa to len rozbieha a nastastie tam este cestovat nemusim 😅
Akurat si rezervujem nejake auto v Polsku,"dufam"zemi mi daju male auto...to bude fakt parada na tych zasanezenych cestach 😠

matullienka
27. jan 2010

weji: mala si pravdu už mi to skočilo tak ako má 😀

miriamka
27. jan 2010

Matu...grafik pekny,tak drzim palce 😵

weja
autor
28. jan 2010

dobré ránko 🙂
Miri a kedy ideš na tú služobku? v tomto hnusnom počasí nič moc... 😒 ale novinka - dnes sneží už aj u nás... 😀
Melipa, Dianke je už lepšie? a inak ako sa cítiš ty - zatiaľ žiadne tehulkovské príznaky...??? 😕 🙂

baby neviete čo zaberá na takú hnusnú infekciu (či čo to je) v ústach...? 😕 bolí ma to ako čert a skúšala som to už všeličím dezinfikovať, ale akosi nič nezaberá... ☹
MM mal včera 1.oslavu - našťastie zostal s kolegami v MT, aspoň sa nemusel trepať večer alebo v noci domov... v piatok má ďalšiu s kamarátmi, v sobotu prídu ďalší kamaráti pre zmenu tentoraz k nám domov, o týždeň oslava pre rodinu.... a potom už len jedna kamoška, ktorej nevyhovuje ani jeden tento termín a potom dúfam- DÚFAM - že už bude kľud... 😅 Miri, už by som to s vami teraz menila, keď už máte po... 😀

melipa
28. jan 2010

ahojte, no ja ziadne priznaky nemam...uz neverim ze by z toho nieco bolo, zmizlo mi aj pobolievanie podbruska...proste nic ☹ ...ale nedalo mi to a isla som na odber, vysledky budu zajtra poobede, mozno tam aj nejake male hcg bude, ale myslim ze to je len otazka casu kedy spadne uplne a dojde mrcha 😔 ...radsej aby dosla ta mrcha ako toto ☹ 😔
weji - skos Corsodyl roztok, je to na vyplachovanie ustnej dutiny a je to celkom dobra vec, malo by to pomoct

miriamka
28. jan 2010

Ahojte a dobre,zasnezene ranko 😉 Uz to vidim,v Patinciach z toho hotela cez vikend ani nohu nevystrcime v tomto pocasi 😅
Weji...na sluzobku idem 8/2,a potom dalsi tyzden opat... 🙄
No takze same oslavy Ta cakaju...ja uz mam po,ale bolo to v pohode,ja celkom rada chystam obcerstvenie a tak na posed,takze mna to tesilo.
Inac u mna stale bez ovu...neviem kedy pride,kedze som uz 18DC...ale co som pozerala,tak vlastne aj ked som otehu,tak som mala ovu az 18-19DC,takze klasika cyklus u mna 😉

weja
autor
28. jan 2010

Melipa ☹ ale ešte stále by som to úplne nezavrhovala, uvidíš aké bude hcg... 😕 a potom by si mala ísť asi ešte na ďalší odber ako to rastie, nie? škoda, že až zajtra budú výsledky, zbytočne ťa naťahujú... 😒 (a nás s tebou...)
a čo BT a krčok? mne naposledy pred 2 mesiacmi, keď som si našla tie 3 pozit.testy, tak mi deň predtým, ako došla mrcha začal mäknúť krčok, tak som vedela, že čosi nie je v poriadku... ale ak krčok drží, tak je stále nádej... 😵

a Corsodyl nie je na predpis? ten bol fakt dobrý, ale nevedela som, že sa dá kúpiť... vďaka za radu...

Miri, tak si to cez víkend užite 😉 možno ovu čaká na víkendovú romantiku, nech to už stojí za to... 😉 😀

miriamka
28. jan 2010

Melipa...drzim palce aby to bolo dobre.A co uklazuje tehu test,ci uz netestujes?
Weji...moj tvrdi,ze Jakubka sme splodili v kupeloch,ze aj druhe raz 😀

num7976
28. jan 2010

ahojte
tak nam uz sopliky pomaly prechadzaju tak som rada pani dnes nam ale riadne nasnezilo,o piatej rano este nic,len kde tu poletoval sniezik a o siedmej uz bolo snehu a snehu!!!no co aspon skusime opat sankovacku s malou ci si to nahodou nerozmysli..
weji no tak mate ale oslav a oslav pred sebou isto to rychlo ujde a ani nebudes vediet ako a uz bude v brusku drobculik!
melipa vsak hej uvidis ako vyjde to hcg isto to je len plany poplach a vsetko bude fajn,drzim moc palce!
miriamka no tak uvidite ze druhe vyjde tiez takto tiez drzim palce a vlastne vsetkym snazilkam samozrejme!
na mna asi nieco lezie pobolieva ma v krku a od rana ma bolela hlava,tak len dufam,ze ked to malej uz prechadza tak enchyti hned este aj odo mna nieco!!!
bola som vcera vybavit ten zvyseny prispevok tak som vyplnila len jeden formular a bolo,takze nic komplikovane,dokonca u nas ani nikto nebol pred o mnou hned som to vybavila tak som rada,ze to mam z krku!baby poradte nejaky vylet alebo co,lebo sa mi zda,ze nic nevieme vymysliet dakde si vybehnut aj s malou aby sme nemali tie vikendy take rovnake aj ked je to teraz o nicom ked je zima,uz aby skoncila a bola jar,to uz sa bude dat ist hocikde!

miriamka
28. jan 2010

Num...my sme cez vikend teraz zobrali maleho do detskeho kutika v Bratislave,pozri foto,v takej ohrade s gulickami sa blaznil vyse hodiny 😅 ,teraz ho berieme do tych bazenov a inac vacsinou tiez len tak doma,pripadne sa ideme hrat do detskeho centra,alebo ku kamoskam co maju tiez male deti.V zime toho vela veru clovek nevymysli 😠

num7976
28. jan 2010

jeeej ake mate krasne fotky ale je uz riadne velky-pani ako skolkar uz!som dlho nepozerala fotocky a to vam maly takto zaspi n abruskach?no nasa teda by asi tri dni nemohla spat,aby tak zaspala 😀 a tie fotocky to vam robil specialny fotograf hej kde je namornik a poziarnik zlaty je!no tu moc nemam kde ist,je tu take centrum jedno malicke podotykam,no ked nemam auto,tak je to dost daleko v tejto zime kocikom,tak som tamlen parkrat bola a navstevy no to aj my sa tak,ale tiez akosi nema nikto casu..a motorkujete sa uz takto pekne?nasa ma tiez taku,len este nedociahne tak sa len jednou odraza ha ha stokrat ju stadial uz svihlo,ale bavi ju to tiez,no u nas zatial len po byte ked dorastie na nu,tak tiez von vytiahneme

miriamka
28. jan 2010

Num...veru,maly uz vobec veru nie je maly 😀 Na brusku zaspal len ked mu isli zubky nedavno,inac on zasadne uz len ako velkac v postielke,so svojim plysakom 😉
A inac na tom odrazatku - motorke frcime od novembera aktivne,kam ideme tak na motorke.Nedavno aj do auta sme ju museli balit lebo bez nej nechcel ist prec 😀

smejko1
28. jan 2010

ahojte, tak ako dalsie testy melipa?

dnes sme sa super vyblaznili v snehu... ked nefuka a nemrzne tak je to parada........ len jedno ma zacina hnevat.

moj 14 mesacny syn zacina mat maniere ako 3rocny....... normalne ked neni po jeho tak sa hodi na zem alebo krici o dusu........ som si myslela, ze to len starsie deti robia...... ach jo.......... snazim sa si ho nevsimat ked to robi, ale zatial bez uspechu......... inak je strasne dobrunky aj voci inym detom a ludom, len toto je take na porazenie.......

numka - aj mna akosi skriabe hrdlo...no a rano mal aj maly daku zvysenu teplotku............... dufam, ze to bolo len zo zubka.......

num7976
28. jan 2010

ha ha sranda nasej sa tiez ta motorka paci len skoda,ze este nedociahne to by sme tiez frcali na plno uz na nej 😵 no to hej je to krasne ked spinka na niekom ja som sa tiez nevedela nabazit,ked som ju videla bud na mne alebo na manzelovi spinkat,ale to sa stalo len ked bola fakt male babatko..kolko mate uz zubkov?my 12 ocne nam zatial chybaju

miriamka
28. jan 2010

Num...my mame zubkov 16 😵
Smejko...necuduj sa,zacina obdobie vzdoru,ked deti skusaju co si mozu dovolit.Nas maly nema napriklad rad obliekanie,ale nie ze by sa jedoval,on sa strasne zacne chichunat a proste nejde ho obliect 😅