Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

num7976
17. feb 2010

ahojte dievcata!
paradajkova polievocka hotova,uz som si dala dve porcie a druhe som spravila taky gulas s knedlou ale rychlovka kedze sme same dve,tak len do maleho hrnceka-konecne 😀
smejko super spravy fakt som rada aspon sa to tu rozbehne vsetko 🙂
weji smutne do frasa preco sa taketo veci musia stavat a ozaj o to horsie ked mlady clovek,u nas bol posledne tiez pohreb,neviem ci som spominala,ale na stavbe spadol kamaratovi na chrbticu tram a behom desiatich minut zomrel a tiez mal dakych 24 rokov 😔
a k psikom?no ja by som tiez chcela psika,no ako sa poznam,tak by som asi nemala moc chut chodit s nim hned rano von a ci je dazd ci je mraz ist!ale mala spikov tiez zboznuje no uvidime ked bude vacsia tak mozno aj hej,to uz sa bude sama obliekat a uz by to slo rano jednoduchsie ako teraz!
miriamka a do kedy si v tom PL?aspon uz potom budes mat na dlhsie pokoj s tymto cestovanim!ved o maleho mas postarane najlepsie ako mozes tak neboj oni to vydrzia a potom si to spolu uzijete!

blovitc120
17. feb 2010

Ahojte,

melipa, konečne si sa ukázala, už som mala strach, čo sa deje. Bože, ja by som asi umrela na tvojom mieste, keby som mala doma Lea a takto by chudáčik lapal dych ☹. Moje zlatíčko, je fakt úžasný, čo som pozerala fotky. A chúďatko DI, musela byť riadne vydesená aj ona. Hlavne, že to dobre dopadlo. A je super že si ho môžeš zobrať do práce, aby nebol sám, u nás by sa to teda nedalo. Tiež sme uvažovali nad zvieratkom pre Mišku, ale asi to necháme zatiaľ tak. A psíka asi ani potom, keď bude väčšia, lebo keď budem zase ja v robote, tak by mi ho bolo ľúto. Inak ja túžim po takej modrej mačke, weji, vy ste mali Richarda, bolo mu cez deň smutno? Vieš, akú cicu myslím? Čo si o tom myslíš? Vyhovor mi to, ak je to blbosť. U nás by cez dovolenku nebol problém, lebo mamina miluje mačky, tak by sme jej ju dali postrážiť.

Weji, u nás dnes výnimočne prvý deň nefúka, ale vonku sa mi Miška vyváľala v nejakej grcke alebo čo to bolo, tak som rozmýšľala, či hodím do práčky aj ju, alebo iba kombinézu... 😀. No a v autobuse som to nakoniec prežila, ale zase dlho nepôjdem, nejako to stratilo úroveň alebo som ja rozpačmaná? Neviem. S tým chlapcom je to hrozné 😢

monkula
17. feb 2010

Ja rozmýšľam, kto je Leo, to je pes? 😅 😀

miriamka
17. feb 2010

Numka...v piatok skoro rano letim naspat,takze doobeda uz budem potom s drobcom,do prace uz nepojdem.No co si navvyberam...je to moja praca.Si poviem,ze nechodim za zabavou ale povinnostami,takze co narobim.A moji chlapy to zvladaju zatial pekne,takze som troska kludnejsia.
Ale ako pridem,planujeme opat nejaky pekny vikend mimo domova,takze si to vynahradime 😵

num7976
17. feb 2010

vsak prave miriamka vy si to mozete dovolit taky vikendik a tam sa mu uz teda plne pekne venujete vsetci ako rodinka takze co uz musis byt rada,ze mas taku robotu a hotovo a maly tolko vydrzi!
blov ja macky nemusim 😖 ale tak je to na vas podla mna tie zvieratka tolko vydrzia kym si v praci a o to viac sa potom na vas budu tesit,takze v tomto by asi problem nebol len to ze ci mala by vedela s nou pekne a netahala by ju stale za chvost,ale aj to treba nech ma macicka respekt aj pred takou slecinkou ha ha 😀 nasa si teda nedovoli valat sa ona je dokonca taka,ze ked vidi spinavy sneh,tak hned be be a prejde na dva metre od neho 🙂

melipa
17. feb 2010

mon - Leo je nasa civava, uz som o nom davnejsie pisala 😉
no nastastie moja sefka je velka psickarka, oni maju v byte dvoch psov...ale inak zatial ked ideme von, nosim ho pod bundou, on si tam pricucnuty na mne spokojne chrni 😀 , a pustaju nas zatial s nim vsade, lebo je na zozranie...aj do restauracie, tam si spal na stolicke 😀 , aj do obchodu - tam si na kosik MM prevesil bundu a on sa akurat zmestil do kapucne, tak tam si tiez chrnal 😀
blov, macky do bytu su tiez fajn, ale treba si premysliet ci nebudete chciet neskor psika pre Misku...
miri, ja sa ani nepytam ako to doma tvoji chlapi zvladaju, kedze trochu Juraja poznam, nemam pochyb o tom ze sa vie o maleho skvele postarat 🙂 ...je strasne plus mat takeho chlapa...nastastie nieco podobne tu mame doma viacere 😉

smejko1
17. feb 2010

dakujem dievcata...... no veru .... ani Vy a ani my sme to necakali a mozno je to tak najlepsie........ len dufam, ze zvladnem 2 drobcov........

melipa - chuda Dianka, ta sa ale musela vylakat....... inak Vas psicek ma moc pekne meno. mne sa leo vzdy pacilo.........

ohladne paradajkovej polievky - ja ked som chodila do skolky tak ked sa ma rodicia opytali co bolo na obed tak som vzdy odpovedala ze cervena polievka 😀

miriamka
17. feb 2010

Mel...ved to,nastastie to Juraj jednak aj zvlada tych par dni s malym,ale najdolezitejsie je,ze ma pochopenie pre tuto moju stranku prace ked musim cestovat,aj moja maminka...a viem,ze mi pomozu ako mozu a nic mi nevycitaju.A to si najma cennim 😉
Mel...ty sa teraz nechystas najblizsie niekam?
Inac som si prave vybavila dovolenku na pondelok,nech si maleho uzijem...pojdem s nim do detskeho centra nech ma troska zabavy 😵

melipa
17. feb 2010

boze smejko, ja furt kukam na tie tvoje tt a nemozem tomu uverit 😵 ...to sa vam ako podarilo? 😀
a vobec sa neboj ze drobcov nezvladnes, to je blbost, po case sa ti spolu pekne zahraju 🙂
inak dobra sprava sa siri dalej, alex ta pozdravuje 😀

melipa
17. feb 2010

no miri ja sa chystam v marci na styri dni do Bruselu, klasika 🙄 ...
nastastie aj MM ma podporuje a vzdy si vybavuje sluzby, aby som mohla ist, lebo je to dost dolezite aby som bola pracovne v obraze...bohuzial nam nikto iny Dianku nepovaruje...ty mas este velke stastie v tvojej maminke

blovitc120
17. feb 2010

Mon, Leo je psik 🙂. A prave pozeram, ze uz ti melipa napisala.
Num, ona sa v tom nevyvalala naschval, ale vsade je zamrznuty lad na chodnikoch, smyklo sa jej, letela asi pol metra a ked sa chcela postavit, smyklo sa jej znova a zvalilo ju do niecoho priserne nechutneho 😝. Inak ja mam rada vsetky zvierata, teda okrem hmyzu, hadov a tak, to by som doma nechovala, rovnako korytnacky mi nepridu bohvieco, tie sa nedaju pohladkat.
Smejko, dobre v tej skolke 😀. Inak v dobrom ti aj zavidim, ze uz proste tie // su a budes mat doma deti s takym vekovym rozdielom, aky som chcela aj ja 🙂. Nech ta obchadzaju nevolnosti a ani nevies tych 9 mesiacov, ze si tehotna, teda okrem kopania o par tyzdnov 🙂.

miriamka
17. feb 2010

Smejko...aj ja Ti moc moc fandim v tehu,vlastne sa Ti podarilo to o com tu vsetky snivame...otehotniet necakane,bez sledovania...a zazit tak krasne prekvapko 😵 😵
Ja sa inac prave chystam na zajtra,mam doobeda jedno stretko so zakaznikom,potom hned druhe...ale aspon mi zajtrajsok rychlo ubehne.
Inac som bola asi 2 hodiny pozret v meste,ale nic som nekupila...len co ma nohy bolia 😠

blovitc120
17. feb 2010

Smejko, aby to nevyznelo blbo, zavidim nie je spravne slovo, ale nedbala by som byt na tvojom mieste to lepsie vystihuje. Ale u nas neprebieha snazenie, resp. okolo ovu vobec, lebo my sme si este nepovedali ano (vlastne ani vy 🙂), skor sa tomu zatial vyhybame a teraz trochu lutujem, ze sme na to nesli skor, ale ja sa zatial bojim, ak by som musela zase do nemocky, fakt neviem, co by bolo s Miskou, mamina mi pomoct nemoze, do septembra este splaca leasing, tak urcite dovtedy musi robit a MM by doma zostat nemohol... Tak sa tesim na spravy od teba, o co inak to druhe tehotenstvo prebieha, ale asi pri Damienkovi nemas ani cas riesit, ze si tehotna 🙂

miriamka
17. feb 2010

Blov...podla mna ty budes druha ktora najde // po Smejkovi 😵

monkula
17. feb 2010

Miri, ty si zase v Poľsku..
tak to juz dobrze po polsku gadaś 😀 😀 😀

miriamka
17. feb 2010

Mon,tak tak 😀

monkula
17. feb 2010

no, to gadamy razem, nie? 😀 😀

blovitc120
17. feb 2010

Miri, najskor v septembri, to uz budu minimalne dalsie 3 tehulky ak nie viac vratane teba, nenechaju predsa smejka samu 🙂. My to nemozeme risknut, kym sa potencialne nema kto postarat o Misku... Ale chcela som rozdiel do dvoch rokov, co uz je teraz bezpredmetne 🙂.
No vy dve ste dobre, mon, ani nahodou by som neuhadla, co hocoris, ked sme v PL, nerozumiem ani pol slova 😅

miriamka
17. feb 2010

Blov...no uvidim kto bude dalsi,ci vyjde moj typ ze ty 😉
Inac ja po polsky len troska...rozumiem vela,ale teda rozpravat sa mi moc nechce,uprednostnujem anglictinu.Ale uz sa priznam ze som rozmyslala ze niekoho najdem kto ma douci aspon nejake zakladne konverzacie v polstine 😅

monkula
17. feb 2010

Blov, pýtala som sa Miriamky, či už dobre rozpráva po poľsky ,a potom som jej povedala ,že môžeme rozprávať spolu..
Ja po poľsky viem výborne.... 🙂

blovitc120
17. feb 2010

A odkial mon?

monkula
17. feb 2010

MM je polovičný Poliak, svokra je Poľka, rodená Warszavanka, mne sa to nezdá ťažké, možno to mám v génoch aj ja, keďže moje meno za slobodna bolo Lengyelová, Lengyel je po maďarsky Poliak 😀 😀 😀

miriamka
17. feb 2010

Mon...tak to je super,by sa mi Tvoja polstina teraz hodila...ale som si povedala,ze sa zacnem ucit,tak som zvedava kedy to budem ovladat 😅

monkula
17. feb 2010

miri a čo potrebuješ?
Ja som jeden čas chodila aj na poľské fóra....
Keď sme boli v lete 2007 v Poľsku na dovolenke, tak keď so msa tam rozprávala so spoludovolenkujúcimi, tak mi neverili ,že nie som Poľka.... To isté aj jarinova rodina, teda babka, strýkovia a tak.... že sa strašne báli, ako sa so mnou dohovoria, a ja som tam na nich spustila po poľsky, tak nechápali 😀

miriamka
17. feb 2010

Mon...proste naucit sa konverzaciu po polsky.Take zaklady,nech sa tu dorozumiem ked uz som tu viac nez doma 😕

monkula
17. feb 2010

miri, nemám s tým problém, kľudne sa pýtaj ,aj cez IP, nejaké slovíčka Ti môžem preložiť.... aspoň budem užitočná... 😀 😀 😝

smejko1
17. feb 2010

ahojte, mne sa tiez zda polstina lahka na rozmumenie, ale hovorit by som asi nevedela, ale ono je to nieco medzi slovencinou a rustinou tak preto myslim, zeby som sa v obchodoch nestratila chichi

blov -- ja viem presne ako to myslis a viem, ze mnhe snazilky si hovoria, ze tak to malo byt u nich a plne s Vami suhlasim........ len teraz som to ja a na buduce zas niekto iny...... a moc moc cakam, nech sa mozem test s vami.......
-- a povodne som chcela zacat snazenie ako Ty v lete a aj s muzikom sme sa tak dohodli....... dobre, nie? konecne sa na niecom zhodneme a aj tak to nevyde ........ chichi, teda vyjde este lepsie 😀

miriamka - co si este chcela kupovat, ved si isto vsetko vykupila uz min. raz 😉

melipa
18. feb 2010

pekne ranko 🙂
ja som bola vcera u kadernicky, a dnes som za kraaasnu 😀 ...aj Dianku sme dali ostrihat, mala vlasku skoro uz po pas, a teraz ma tak po pliecka...museli sme, ten chlor co chodi plavat jej vlasky dost nici 🙄
inak ked ste tu nadhodili to stretko minule...kto sa do toho pusti?...lebo ja by som strasne rada isla 😉

miriamka
18. feb 2010

Dobre ranko,
Smejko...my ti vsetky fandime a tesime sa s Tebou 😵 ,je to krasne ostat tehu necakane 😵 Mozno by ma mali v praci chcet povysit alebo mi dat nejaku super pracovnu ponuku,a urcite prave vtedy ostanem tehu ako pri malom 😀
Mel...a co si si davala robit,strihat a farbit?Ja chcem ist v pondelok,tiez som uz asi 2 mesiace nebola a farba sa mi uz ziada aj podstrihnutie.
Inac som zo seba sklamana...nic som nekupila minuly tyzden ked som tu bola,ani tento tyzden 😠

melipa
18. feb 2010

miri - ja chodim na melir a tentoraz som sa dala aj podstrihnut...mam velmi sikovnu kadernicku, len sadnem a ona uz vie co robit a vzdy je to super, neskutocny melir vie robit 🙂 ...
...ja som mala to stastie tiez zazit absolutne necakane tehu, vobec sme sa nesnazili, a ked som chcela ist na vyvolavacku tak pred tym som si robila pre istotu test, ktory som jeden posledny nasla doma...a tam dve silne ciary...je to fakt uzasny, neopisatelny pocit 😵 ...podla mna takto nejako by to malo vzdy byt