Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
11. mar 2010

Ahojte, nestíham dočítať, ale čo to tu vidím? Weji gratulujem 🙂. A Maťka má pravdu, ty to zvládneš úplne v pohode, však ťa poznám, si naša šikulka a budem veľmi držať palce 🙂

melipa
11. mar 2010

weji, to je uzasne 🙂 ...tesim sa s tebou 🙂 ...a nestresuj z toho ze je to nova agenda, urcite to v pohodke zvladnes 😉

weja
autor
11. mar 2010

no ďakujem, aspoň vy máte vo mňa dôveru, keď už ja si neverím.... 😅 ale tak nejako bolo a hádam aj nejako bude.... najhoršie na tom je, že budem mať pod sebou cca 6 ľudí, ktorí všetci budú vedieť o pracovných veciach viac, ako ja 😅 to je dosť blbé, nie? 😝 ale sú to v pohode ľudia, hádam s tým nebude problém, len zatiaľ sme nefungovali vo vzťahu nadriadený-podriadený, to sa zvyknú vzťahy občas aj zmeniť.... 😖
bože, tento rok začal nejako divne, samé zmeny... a to je na mňa starú konzervu trochu primoc... 😅

blovitc120
11. mar 2010

Ty naša "stará konzerva" 😀, my ti všetky veríme a držíme palce 😉

blovitc120
11. mar 2010

A ešte trochu veselosti, teraz mi to prišlo a dosť dobré

Premiér Fico sa vybral na osobný prieskum životnej úrovne
obyvateľstva. Vošiel do akéhosi domu, v ktorom na dvore postávala
babička.
Pýta sa jej:- Babka, ako sa máte?
- Dobre. Nesťažujem si.
- Babka, máte televízor a chladničku?
- Samozrejme.
- A auto?
- Mercedes.
- Aha! Na nedostatok peňazí si teda nesťažujete.
- Nie, nesťažujem. Žijeme si celkom dobre. Pohoda.
- A viete babka, - vypne hruď premiér - že je to moja zásluha?
- Starý! - volá babka na dedka - Poď dolu z povaly. Prišiel ti brat z
Ameriky.

weja
autor
11. mar 2010

😀 😀 a sme doma.... 😀

matullienka
11. mar 2010

blov: tak ten je za 100 bodov ale je smutné že je to aj pravda 🙂

matullienka
11. mar 2010

kde ste dnes všetky?

miriamka
11. mar 2010

Ahojte,
Weji...gratulujem k povyseniu 😵 ,a neboj,zvladnes to!!!!

maurizia
11. mar 2010

weji srdecne gratulujem, super sprava..no vela sefov sa tvari, ze vsetko vie, iste je, ze nikto nevie vsetko. 😉 urcite to zvladnes, drzim palceky. 😵

weja
autor
12. mar 2010

dobré ránko a ďakujem všetkým 🙂
včera som sa toho trochu zľakla, ale tak nejako to hádam zvládnem... 🙂

dnes tu snežííííí a snežííííí.... 🙄 katastrofa, nech už je jar... 😝

melipa
12. mar 2010

dobre rano, uz mi toto studene zimne pocasie lezie na nervy 😠 ...a dnes som citala, ze do konca marca sa ani nejako neotepli, cize jar este stale v nedohladne ☹
na buduci tyzden vo stvrtok ma Di celodenne cvicenie v prirode, chudatka deti si ani nikde nebudu moct sadnut...
dnes mam so sebou v praci posilu, Leo je tu so mnou 🙂 ...hned mi ten den rychlejsie utecie...a konecne piatoook 😵 ...

weja
autor
12. mar 2010

Mel, to je super, že si ho môžeš zobrať so sebou... 🙂 keď nie Dianku, tak aspoň Lea, že? 😀
aj u nás napadlo od včera teda dosť snehu... 🙄 na porazenie...
kamoška chce dnes oslavovať narodky, chce ísť aj niekam tancovať, ale mne sa to dnes akosi vôbec nehodí... MM si zobral dovolenku na maľovanie, takže budem rada, ak mu aspoň s niečím pomôžem, keď prídem domov a zajtra už začneme pomaličky upratovať, takže taká nejaká "preflámovaná" noc by mi teda vôbec nedopomohla k produktivite práce 😅

nastasia
12. mar 2010

ahojte,
Wej, aj ja ti gratulujem k uspechu v praci, aj moj priatel robi na marketingu a dost ho to bavi 🙂 neboj zabehnes sa urcite rychlo...
Zelam vam vsetkym pekny den

weja
autor
12. mar 2010

ďakujem Nastasia 🙂
... a kde ste dnes všetky????? 😕 ja už pomaly utekám domov, poriadiť po maľovaní.... 😝
pekný víkend 😉

matullienka
12. mar 2010

ahojte weji tak to ti teraz nezávidím strašne nerada upratujem po maľovaní ale zas bude to tam mať peknučké. 😉

a kde ste všetky?

num7976
12. mar 2010

ahojte zase som tu dlhsie nebola,ale citat som vas citala pravidelne,len teraz si uz nepamatam ani poriadne co mate kto nove tak len napisem ze co my,no ako vzdy ziadne dobre spravy,velmi sa trapim koli starkej ona vlastne umiera vo velkych bolestiach uz ani lieky a inekcie na bolest jej nezaberaju,tak je to hrozne chudinka ze takto musi trpiet a najhorsie ked ju idem pozriet a vydrzat nerozplakat sa tak to je ozaj najhorsie,ale aj tak je podarena,mamina jej vari do termosky caj no a este ani raz nebol podla jej predstav,raz bol presladeny,potom joooj ako malo cukru a potom chcela len s citronom,tak ze no ten je ale kysly ha ha tak aspon sa zasmejeme ze co ako moze urobit mamina nikdy nebude podla jej predstav,ale ona to nepovie nahnevane ona to povie ako normalnu vec,ze fuj aky zly caj! keby aspon tie bolesti presli aspon nech su znesitelnejsie,ale nie takto-ja furt dufam v nejaky zazrak aby sa stal.. 😔 som tu teraz zas hodila smutnu vec co..no malicka nam robi radost to hej a ked mi je smutno,tak furt len nad nou rozmyslam ze este ze ju mam,uz vie aj schodami hore dole sama chodit aj rozpravat uz v podstate vie,normalne vie pomenovat tolko veci uz len skusame,povedz toto a ona sa snazi to povedat je to sikulka,ale aj tak ani toto vsetko moju bolest nezastavi je to fakt ze je uz stary clovek 82 rokov to uz je teda vek,ale keby tie bolesti nemala by to bolo aj pre nu uz len ten pobyt v nemocnici lepsi..najhorsie je ze ona bola doteraz v podstate ciperka ziadne autobusy,pekne peso a behom necelych troch tyzdnov pre bolest uz ani nevladze vstat 😢

maurizia
12. mar 2010

num sucitim s tebou, moja starka ma tiez 82 rokov, tiez doteraz ficala, ale minuly tyzden jej nasli nador a hned ju aj operovali a vybrali jej zopar organov. ale naskocila po operacii, no hlavne v tomto veku ide o to, aby ten clovek co najmenej trpel 😒 no a vcera nasli nieco aj mojej mame, ale zatial myslim pozitivne, mama o tom nevie, sestra je lekarka povedala len mne, lebo sa potrebovala z toho vykecat 😔 este vobec nie je iste, o co ide, ani som tu o tom nechcela pisat, lebo ono zase kazdy ma kopec svojich starosti...
ja sem chodim trieskat blbosti, lebo pred mm sa musim tvarit akoze aku mudru zenu si zobral..aj ked tusim mu uz dochadza, ze co som zac.... 😀 😀 😎

matullienka
12. mar 2010

num: mrzí ma to viem si predstaviť čo teraz prežívaš aj keď mne starká už zomrela pred 6 rokmi aj dnes na ňu často myslím a strašne mi chýba, viem že keby tu teraz bola tak by som veľa vecí riešila s ňou a viem že by mi vedela dobre poradiť. Dokonca ešte aj keď som sa vydávala tak som mala pri sebe jej fotku aby bola aspoň takto so mnou keď sa toho už chuderka nedožila. Naša starká tiež veľmi trpela kým zomrela tak jej museli odrezať obe nohy bolo pre ňu strašné. 😢 😢 😢
Naozaj sme tu dnes nahodili smutnú tému ale aj taký je život a niekedy to dobre človeku padne keď sa má komu vyrozprávať. ☹

blovitc120
13. mar 2010

Dobré (upršané a usnežené) ránko 🙂.
Smutná téma včera večer vládla, to je pravda, ale človeku naozaj niekedy dobre padne, keď to môže len tak do pléna povedať, ľuďom, ktorí sú mimo toho.
Num, ja ťa úplne chápem, môj tatko ležal 3 mesiace v najhroznejších bolestiach, aké existujú (všetci lekári sa zhodnú, že bolesti pri nádore pankreasu sú najhoršie 😔) a ja som bola v koncoch, lebo sme mu nevedeli nijako pomôcť a vedeli sme, že jeho diagnóza je definitívna, zrovna pri tejto sprostej pankreatickej je šanca asi 2%, ale musí sa to zistiť v začiatku (čo sa takmer nedá, zistí sa to až keď pacienti majú bolesti) a musí to byť na jednej z troch častí pankreasu (on to mal na inej ☹). Takže ostávalo len buď si priať, nech čím skôr zomrie, aby netrpel (čo som nedokázala, lebo je to fakt morbídne želanie) alebo sa pozerať na to utrpenie (čo je zase strašné pre všetkých okolo). Jediné, čo ti môžem povedať je, že som mysľou pri tebe a držím palce, nech to všetci zvládate. A prejavujte starkej čím viac lásky, človeku to pomôže pri bolesti, ja som to tak robila a nikdy za celý život sme si s tatkom neboli bližší, ako tie posledné 3 mesiace, isto vedel, že ho strašne ľúbim.
Maťka, teba tiež chápem, starká mi zomrela minulý rok 1.4., ale ona mala 92, bol to úctyhodný vek, celý život prežila zdravá, ešte 1,5 roka pred smrťou bola čiperka, oberala na strome jablká, rýľovala v záhrade, posledných 35 rokov žila sama, lebo dedko zomrel, ale bola šťastná, taký generál, lebo mala vždy pravdu. Potom dostala mozgovú porážku a prestala rozprávať, ale chodiť mohla. Bola by si ešte požila viac, ale zlomila si stehenný krčok a vyše roka bola na lôžku u mojej mamy, odkázaná na ňu, bolelo ju to a trpela o to viac, že musela ležať. Tvoja starká mala cukrovku, keď jej amputovali nohy? Inak paradox je, že môj tatko mal cukrovku a hrozilo mu, že mu budú musieť tiež amputovať jednu nohu kvôli diabetickej nohe a vtedy som to považovala za hrozné, že ako bude s tým chudáčik žiť a 1,5 mesiaca na to mu diagnostikovali tú hnusnú rakovinu a vedela som, že je to koniec. Vtedy som si hovorila "bože keby mu tak odrezali len tú nohu, ale žil by, nevadí, že bez nej, najskôr by sme ho vozili a potom by mu možno urobili protézu a isto by sa naučil s ňou chodiť", lebo on bol taký, že stále kdesi lietal. Človek si v takejto situácii uvedomí, že to, čo považuje za hrozné, je vlastne nič oproti tomu, čo ho môže stretnúť...
Maurizia, ty si fakt prípad, som strašne rada, že chodíš do našej témy, máš skvelý zmysel pre humor, tá tvoja posledná veta ma dostala do kŕčov. Hoci zvyšok príspevku nie 😔 😔, pozerám, že každý máme nejaké trápenie. Starkej držím palce, ale hlavne mamine. Predpokladám, že tvoja sestra má niečo s gynekológiou, keď si tu vtedy spomínala jej pacientku pred potratom. Tak držím päste a verím, že ak mamine niečo našli, nech je to len zlý poplach a ak náhodou nie, verím, že je to úplne skoro, čiže to na 100% dopadne na výbornú.
Konečne som dočítala aj staršie veci a smejem sa na vašich mužoch, tak tí chlapi sú rovnakí, môj sa tiež mechrí v posteli ako diviak, fučí, chrápe, po byte dupe až sklo rinčí (maurizia, našťastie nenosí šľapky, lebo by to veru bolo ako výstrely z dela) a raz na dovolenke mi rozbil v noci nos, až mi krv tiekla, chudák, 3 dni mi z očí potom čítal 😀. Tak ale hlavne že ich máme radi 🙂. Maurizia, ten prvý rok, resp. 8-9 mesiacov mi radšej ani nespomínaj, Miška je moje najúžasnejšie dieťa, ale ona celé dni vrieskala ako o život, nepomáhalo vôbec nič, vôbec ale vôbec nespala, cez deň 2x po 15-20 minút, v noci sa aj 8x budila, ráno vstávala o pol piatej, bola som zrelá na psychiatriu, neverila som, že to môže byť aj inak, pri druhom už uverím a snáď to nebudem riešiť 🙂, ale teraz je to moje najlepšie zlatíčko. Keď som vtedy počúvala, že niektoré deti spia cez deň aj 3-4 hodiny a neplačú, hrajú sa, bolo mi hrozne, ale teraz sa mi to vrátilo, fakt je skvelá ako všetky naše deti a deti našich budúcich mamičiek.
Mel, ja ti strašne držím palce, aby bolo aj druhé bábätko a mohli by ste si dať zistiť pohlavie už aj v 12tt 🙂. Ja som tu asi jediná, ktorá to nechce vedieť 😅, ale asi budem musieť ustúpiť MM a dať ho zistiť...
Wejka, ty to zvládneš na jednotku s hviezdičkou, ja to viem a teším sa, ako nás budeš informovať, ako to ide 🙂.
Tak tu máte román na víkend, nadrobila som si na 2 dni 😀, snáď som na všetko zareagovala, idem s Miškou umývať schody, to bude zážitok 😀. Pekný víkend všetkým, snáď aj slniečko vykukne

matullienka
13. mar 2010

ahojte

blov: áno starká mala silnú cukrovku preto jej amputovali nohy najskôr jednu a po roku a pól druhú chúďatko strašne sa trápila a najhoršie bolo keď nám dostala v nemocnici po tej druhej amputácii vysoké teploty a začala blúzniť a stále dookola opakovala že jej máme obuť topánky a že ona ide domov bolo to strašné obdobie 😢

blov: a nechce prísť umyť Miška schody aj k nám? Mám dnes akurát službu že by pomohla aj mne nemusí len tebe 😀 a k tomu pohlaviu dieťatka ja sa chcem nechať tiež prekvapiť teda ak sa nám podarí otehotnieť ☹

num7976
13. mar 2010

ahojte to hej dobre mi to padlo napisat to tu aspon sa mi ulavilo lebo fakt je to vec,co sa tazko hovori len tak kamoskam ked je to teraz cerstve!ono je to aj tak svinstvo starka sa osem mesiacov stazovala na bolest tak ju operovali ze to ma zlcove ci zlcnikove kamene ani neviem no a po operacii ked ju to neprestavalo boliest a este sa to stupnovali,tak povedali,ze je precitlivena,ze to ju nemoze uz boliet,vracala co jej az tak zle byvalo no nie ona je precitlivena,tak potom mamina po znamosti ju do rk za jednym dr.poslala tak ten ju hned tu po vysetreniach zacal vodit,no stale na nic neprisli no a potom jej prislo doma zle,nedalo sa jej dychat,tak ju vzali sanitkou a v nemocnici povedali ze ma metastazy po celych plucach,ze zomiera ze nador sice nevedia kde je-ale tak tam kde ju to boli no lenze z jedneho rontgenu zistili ze ma metastazy?no a to bola na operacii takze krv jej brat museli a uz tam su zvysene pri rakovine nejake hodnoty,no lenze brali ju ako stareho cloveka,takze sa nad tym ani nepozastavili uz ma metastazy aj v kostiach a peceni no a ked sa dostanu do mozgu,tak to uz bude fakt koniec je to hrozne,lebo keby ju vysetrili hned v zaciatkoch tak by tu isto bola dlhsie a netrapila sa v takych bolestiach teraz,lebo na ozarovanie ma ist v pondelok no maju rozhodnut,ci to vobec ma vyznam,proste jednaju tam s nou ako keby bola ozaj strateny pripad,ze kazdym dnom moze zomriet ze este sa dohodnu ci na to pojde alebo nie no tak mamina ta je z toho uplne vedla chuda tlak ma taky ze aby si este ona zle neprivodila!
poobede ma caka navsteva svokry no vobec tam nemam chut chodit v takomto stave lenze zase keby som nesla,tak to by som sa napocuvala tak radsej pojdem pre pokoj!
no ale dost uz to nejdem rozoberat,lebo potom je to tu fakt take len o smutnom,takze pekny vikend vam prajem a popiste co vas posledne rozosmialo-mna dnes mala vravim,ze no ty si mudre dievcatko a mala mi vravi,ze múda noooo 😵

maurizia
13. mar 2010

blov, matu, num 😖 😔 je mi to naozaj velmi luto..aj k mojej starkej tak pristupuju, ze treba pocitat so vsetkym..no ale robia co sa da zase..segra je viac menej na internom. moja prababka sa dozila skoro sto rokov, ale poslednych 15 uz bolo fakt len take prezivanie..
blov ja som sa snazila zalozit svoju temu, len sa to nejak nerozbehlo, tak som sa vam sem vtierkla, i ked som mala dost silne pochybnosti.. 😅
num, no myslim, ze svokra by mohla pochopit, ako sa citis.. 😕
no a na inu notu: upratujem obyvacku a zistim, ze vsetko je od farbiciek...koberec, nabytok, dlazka.. no vcera strazil manzel takze vysvetlenie jednoduche, ked strazi chlap, treba sa uspokojit s tym, ze dieta prezije.
kym som sa stihla otocit, vsetky vlhcene obrusky boli po zemi kade tade, tak to uz som bola v uplnej vyvrtke, kym som svojej dominicke zvysenym hlasom vysvetlovala, ze mi iba robi robotu, tak dala jednu servitku na hlavu sebe a druhu mne a zacala sa rehotat. potom sa prisla pritulit a vychovna dvojminutka bola ukoncena 😅

miriamka
13. mar 2010

Ahojte,
joj baby,smutnu temu rozoberate...moja babka zomrela na leukemiu,a bolo to tiez tazke ju vidno ako chudne a straca sa nam pred ocami...a ked som ju bola pozret par dni pred tym ako odisla z nasho sveta do nemocnice,uz mala halucinacie 😔 ,a vtedy som si povedala ze si ju chcem pamatat stale taku aka bola ked bola este zdrava,ta naj babina na svete aj s dedkom...
Ja som mala smutiacu krizu v stredu,stvrtok...bolo tatinove "vyrocie" umrtia 😔 ,takze som to hrozne prezivala,plakala,pozerala fotky...a opat mala zle sny 😔 Snazim sa to brat hrdinsky,ale bohuzial nie vzdy to ide

Ale troska temu zmenim...tak dnes ideme na zabavu,sa celkom tesim ze vypadneme a uvidim,ako bude.Uz som namalovana,ucesana...uz len sa obliect a ist.
Jasne ze som dnes dostala mrchu 😠 ,ale aspon pozitivum...mam uz 2.mesiac za sebou 29 dnovy cyklus 😵

weja
autor
14. mar 2010

ahojte bambulky 😵
ja som taká rada, že mám zasa čas na net a na vás... 😅 normálne to beriem ako za odmenu.... 😀

k tým hrozným chorobám sa radšej ani nevyjadrujem - ja som pred 1,5 rokom prišla o tetu, ktorá mi bola ako druhá mama, v priebehu polroka sa zo zdravej ženy stal iba tieň 😔 takže mám tiež svoje skúsenosti, ale dúfam a verím, že aj posledné, čo sa týka tejto choroby... 😔
Numka, myslím na teba, máte to doma teraz ťažké, ale čo človeka nezabije.... veď to poznáš... starkej sa snažte spríjemniť možno posledné dni ako sa len dá... držím palce a pozdravujem Silvinku, nech vám aspoň ona v tieto dni prináša radosť... 🙂

Maurizia, to s maminkou ma mrzí.... ☹ ale dúfam, že ide len o planý poplach a všetko dobre dopadne.... nechápem, čo je to za doba - naozaj už skoro každá rodina rieši podobné zdravotné problémy... ☹
a teraz k tej veselšej časti tvojich príspevkov - na vete "keď stráži chlap, treba sa uspokojiť s tým, že dieťa prežije" som sa teda pobavila 😀 😀 😀 ale MM to hovoriť radšej nebudem, ešte by sa inšpiroval do budúcna 😀
a kde si nechala fotku???? 😕 normálne som v prvej chvíli myslela, že to píše Melipa, ja už čumím len na vaše obrázky, mená mi asi prenikajú do mozgu pomalšie 😅

Blov, román to bol slušný, stihla som pri ňom aj kávu vypiť 😀 no inak rozbitý nos na dovolenke - to musel tvoj drahý asi zniesť aj nejaké vyčítavé pohľady okolia, nie? 😀 v tej súvislosti ma napadlo - kým sme mali doma Richarda, tak občas robil doma taký hrmot (ale ozaj že poriadny - hlavne keď sa mu podarilo niečo zhodiť), že sa suseda pýtala svokry, či je u nás doma všetko v poriadku 😅 asi si myslela, že ma MM sem-tam vytrieska 😀 a to sa MM predtým čudoval, čo naňho tá dotyčná tak divne pozerá 😝

no my sme včera úspešne domaľovali, aj poriadili, ale šichta to bola teda poriadna - od 9tej do 23tej 😝 😝 😝 som skoro netrafila ani do postele, čo som bola taká unavená.... 🙄 a dnes sme to ešte dokončili, vrátili sme nábytok na miesto atď., aby sa už v byte dalo normálne existovať, ale ešte ma čakajú okná, koberce, šuplíky, veľké pranie.... 🙄 ale to už nie je až taká priorita, to už nejako časom dobojujeme...

tak pekný večer všetkým prajem, Miriamka, dúfam, že zábava bola dobrá 😉 aj napriek mrche 😝
mňa čaká zajtra brutálny deň - tá baba, po ktorej preberám štafetu, mi príde zajtra všetko odovzdať a keďže to bude vlastne prvý, ale aj posledný deň môjho zaúčania, tak ma šéfka hneď uviedla do obrazu, aby som sa pripravila na to, že budeme v robote do večera.... 😝 😝 🙄 takže pekné vyhliadky na začiatok nového týždňa... 😖

...tak, a máte román aj odo mňa 😀

maurizia
14. mar 2010

weji no som rada, ze to uz mate v byte pomaly za sebou..no ked sme sa my stahovali, tak som k tomu vsetkemu mala aj uzasneho pomocnika, kym som ja jednu skatulu nalozila, tak dominika stihla tri vylozit a to tak, ze sme mali sypany caj po celom byte..ja som vtedy predychavala infarkt kazdu pol hodinu 😠 som rada, ze uz sa to u nas zacina podobat na domov..fakt dobre, ze ste to absolvovali teraz, ked nemate babo 😉 okna cakaju aj mna, uz rozmyslam, co budem piect cez sviatky..dnes som mrochtila nenormalne, aj sa za seba hanbim ale zase, nech zije nedela 😅

no v mojom okoli strasne vela parov, co maju rovnako stare dieta, riesia manzelsku krizu a rozvody 😲 nechcem strasit nikoho...tak si davam na to pozor, aby som prilis mm nebuzerovala 😔 ked sme boli minuly rok na dovolenke, tak som samozrejme aj ja mm v kuse dirigovala, potom som chytila tri dni faxovacku 🙄 tak sa mm staral o malu ako vedel..ked mi bolo lepsie, nabehla som do mojho kritickeho manazerskeho modu, mm mi hovori: milacik nechces si este dat z toho dresingu? 😀 tak radsej si vazim kazdu jeho snahu..i ked parkrat ma potom vytocil, ked nase dieta zaviezol v zime do jasli v dupackach na spanie a pritom mal nachystane veci..alebo ked dal malu spat bez plienky a zobudila sa precikana az po hlavu 🤐
no som popisala, som zvedava, aky vikend mali ostatne baby,
weji drzim palce v praci, mozem sa stavit, ze sa ti to zapaci a vtedy zistis, ze si tehu 😅 😎

matullienka
15. mar 2010

ahojte: čo je dnes s vami? kde ste všetky?
u nás je dnes desne chvíľu neskutočne sneží ako keby mali prísť čo chvíľa vianoce a o chvíľu zasa svieti slniečko.
prajem krásny deň všetkým 😉

num7976
15. mar 2010

baby dakujem vam,
ejha romany teda pekne dlhe pisete!no aspon som mala co citat.
my sme boli u svokrovcoch v tu sobotu a v nedelu sme cakali nasho svedka zo svadby no nakoneic to zrusil,tak sme len tak doma oddychovali,dnes aj nam riadne nasnezilo hotova chumelica a som co to poupratovala,lebo cez vikend som to akosi nestihla tak MM siel malu sankovat no a ja som chytro riadila normalne som sa tak dobre odreagovala,ze to budem musiet castejsie praktizovat,lebo ako maurizia pise,tak nas asi tiez zastihla manzelska kriza nejako to skripe medzi nami v poslednej dobe,ale tak snazime sa krotit ehm..
miriamka ako bolo na zabave,napis nam dokedy ste ponocovali 🙂
weji to je fakt ze ste to teraz porobili a babo moze prist do noveho 😵 je to isto lepsie,lebo my sme si v podstate vsetko prerobili na novo a naozaj si neviem predstavit keby sme to mali popri malej prerabat,obyvacku sme malovali ked mala mala pol roka,no to bolo tiez hned k nasim,aby to nedychala tiez v zime,takze to dlhsie schlo no je to lepsie teraz si porobit a potom mat pokoj,ale ja keby bolo mnou,ja by som tu furt nieco prerabala,len keby bolo korun 😀
baby nasa zaviedla novu praktiku,uz nevykrikuje pred spanim kaky,ani cumle nezahadzuje,ani nekrici ze ma nieco v ustach,ale najnovsie sa vyzlieka uplne do hola chapete?dva dni ju vzdy najdem vyzlecenu na komplet a potom sa chechce ze na co zase prisla tak ma ide porazit,lebo len co ju obleciem tak sa vyzlecie ziadne hrozby nepomahaju,tak radte..

blovitc120
15. mar 2010

Ahojte, dnes nestíham, boli sme na návšteve, Miška u nich povysávala celý (dvojizbový) byt 😅.
Maurizia, dobre sa chechcem na Dominike, ako ťa uzemnila 🙂. To robí aj naša mladá, dohováram jej a ona ku mne príde, potľapká ma ako koňa po chrbte a povie pssst s prstom na ústach. A zachovaj v tomto prípade prísnu kamennú tvár 😀. Sú to potvory. Ale máš pravdu, keď mm stráži, je šťastná, lebo smie všetko. Inak kúpanie je u nás výlučne jeho záležitosť a ja som cez víkend zistila, prečo mne vo vani reve. Chodím im len občas do kúpeľne, zrovna v sobotu som prišla a milé dieťa usmiate od ucha k uchu, v jednej ruke holiaci strojček a v druhej kovová pemza 😉. Chápem, že ja jej leziem na nervy, keď jej to nedám... Ale tiež sa snažím nebuzerovať...
Miri, tak ako bolo? Ja som bola v tom, že teraz plesy nie sú, ale moc sa v tom nevyznám a nikdy som to nedodržiavala, tak sa mi to asi len zdalo? Ako sa mal Jakubko a vy? Mrcha dúfam nebola nejaká nepríjemná počas zábavy.
Weji, neviem veru, či MM podozrievali na dovolenke, ale až tak to vidieť nebolo, krv tiekla hlavne v noci, hoci ma bolel parádne. Super, že už máte hotovo, už len bábo chýba. Ale myslím, že najskôr sa musíš zaškoliť a zabehnúť v práci a potom vás prekvapí 🙂. Ako bolo dnes pri odovzdávaní agendy? Snáď sa večer ukážeš.
Maťa, u nás počasie rovnaké, ráno bolo cca 10 cm snehu a odvtedy na striedačku sneží a topí sa 😝 😝.
Num, s vyzliekaním neporadím, Miška spí v spacom vaku, ktorý úplne zbožňuje, nechce ho ani ráno vyzliecť a navyše ho nevie rozopnúť 🙂. Čo tak skúsiť dať Silvinke pyžamko na zapínanie vzadu? To by asi nezvládla vyzliecť. Hoci ako viem, všetky deti prechádzajú týmto vyzliekacím obdobím 🙂.

matullienka
15. mar 2010

sa tu šúľam na tých vašich deťoch čo všetko na vás skúšajú ale zas musí to byť milé keď k tebe príde a potľapká ťa ako koňa 😀 😀 😀
blov: tak u nás bolo ráno asi 30 - 40 cm skoro ma porazilo keď som to zbadala 😠 už mám tej zimy tento rok akurát tak plné zuby.
weji: tak ako dopadol prvý deň?