Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
13. dec 2008

Aj u nás sa už znižuje...
K tomu spaniu, ja neviem, čo už s tou Miškou, cez deň nespí a večer zaspí ako drevo a po 20 minútach je hore a vrieska ako divá. A stále sa budí, spí ako zajac, keď sa pohnem, už je hore 😠 😠

lucinka1104
13. dec 2008

Ahoj Mirka už sem budem zase chodiť častejšie, dáko som nestíhal...upratovanie a tak...inak ja som nepiekla nič, kupila som
😝 😅
Lukyno no pretáčať as už vie dávno, keď ho posadím vie už sedkať krásne,ale sám sinesadne, len v spálni , keď as drží periny tak sa priťiahne. keď ho posadím do postielky tak aby dočiahol na ohrádku tak vstane a hrozne as z toho vytešuje, vie prejsť na tu bočnú stzranu, od včera sa plazí takým štýlom, že sa poplazí dá na 4 pohupe sa zase sa poplazí no sranda robí mi veľkú radosť,len s tým zaspávaním je to katastrofa, aj včera zaspal o 21,00 a o 15 min bol hore až do polnoci a do 5 bol asi 4 x hore 😝 😝 😝

blo nie je pravda, že keĎ jej dáš UM nebude chcieť MM 😉 to je lepšie jaby som UM teda nepila blé, ale detvákom to chutí

weja ja mám výzdobu už 2 týždne 😀

blovitc120
13. dec 2008

Ja to myslím tak, že už sa mi nebude tvoriť, keď nebude piť.

miriamka
13. dec 2008

Ahojte,
baby,tak vcera maly zaspal uz 18:30,prvy krat sa zobudil o 2hej a potom az o 8mej rano 😵 😵

lucinka1104
13. dec 2008

miri no pekne
blo daj jej furt od teba a len na dokrmenie bebu 😉

blovitc120
13. dec 2008

Luci, len ona po MM nechce UM, lebo jej je horke 🙂. Ja to môžem urobiť len naopak asi

lucinka1104
13. dec 2008

blo a tak 45 min po kojení?? hm neviem ako by ste to yvriešili.....aká je dnes malá?

blovitc120
13. dec 2008

Tobymožno šlo, neviem. Ona priberá, ale mám pocit, že je aj tak stále hladná, lebo keď jej dám jesť, až sa mece ako zmyslov zbavená a ťahá ako divá, ako keby týždeň nejedla minimálne. Neviem, či je to hlad alebo pažravosť...
Dnes je fakt hrozná, vkuse jačí 😝, len keď papáme, je ticho, nechce sa ani hrať, proste nič... A spala mi 3x15 minút

monkula
13. dec 2008

blov, tá Miška Tvoja miška je hrozná 😅 😅 😅 😀 že ejj poseilam božtek ,aby bola konečne dobručká a nechala maminku oddýchnuť...
Num, recept Ti napíšem večer, teraz som len na skok... 😉

blovitc120
13. dec 2008

Baby, viete, aké je to hrozné, tak som sa na ňu tešila, ale to si človek to materstvo vôbec neužije a nevychutná, keď v kuse jačí, ja už som z toho fakt znechutená ☹.

monkula
13. dec 2008

☹ ☹ ☹
ja mám tak pocity doteraz ,keDˇsú tie moje dva kvietky divoké, a bijú sa, kričia, pištia... 😅 😅

weja
autor
13. dec 2008

ahojte bambulky, dnes som mala toho dost, takze som skor nestihla... ale uz mam upratane a konecne som sa odhodlala aj tie medovnicky 😀 pred chvilou som ich dozdobila a uz mam toho na dnes akurat dost, tak si hodim sprchu a idem spat 😝 drahy siel hrat hokej a potom este ide s bratom na pivo, tak to ho asi uvidim az rano 😅

blovitc - hrozne ma to mrzi, ze sa tak trapite ☹ to ti verim, ze si ju ani neuzijes, ked je stale taka protivna... 😒 no snad sa po tych 3 mesiacoch ozaj nejako zazracne napravi, lebo uz fakt neviem, co by vam pomohlo... 😒 skoda len, ze ti nema kto s nou pomoct, aby si si aspon na chvilu oddychla...

blovitc120
14. dec 2008

No, to je úplne nanič, keď vidíš vlastné krásne bábätko, začneš sa mu prihovárať, chceš ho pohladiť a pomojkať a ona ti začne jačať, akoby ju z kože drali. To človeka fakt nebaví, len ju stále bezvýsledne tíšiť alebo nosiť, to už nevládzem, je ťažká ako kôň a ani to nechcem už robiť, lebo bude chcieť byť len na rukách. Ja by som ani nechcela, aby mi niekto pomohol, ale aby bola dobrá a chcela ma, veď už je veľká na tie revy ☹..

lucinka1104
14. dec 2008

blo ja neviem vôbec tomu nerozumiem 😕 😕
inak peknú adventnú nedelu prajem 😉

miriamka
14. dec 2008

Ahojte,
tak mozem povedat,ze u mna kojenie pomaly ale isto konci...mliecka je uz malicko,aj maly sa ho pomenej dozaduje...a dnes uz mam aj prvy rkat naznak mrchy,zatial len jednorazove spinenie,ale cakam,ze sa to uz rozbehne 😉

lucinka1104
14. dec 2008

miri a určite ty nie si tehu 😕 leboja keď som maal mrchu síce len raz tak som mala uplne nromálu síce slabu a krátko,ale nešpinila som.... 😉

miriamka
14. dec 2008

Luci...to hadam nie 😕 ,ja som mala jednorazovo dnes krv na spodnom pradle,odvtedy nic takze cakam skorej ze sa to rozbehne.Mliecko som za posledny tyzden nejako rapidne stratila,sice este 2x kojim,ale to uz ani za jedlo neratam.

lucinka1104
14. dec 2008

no len aby to nebolo hniezdenie 😉

miriamka
14. dec 2008

Luci...a preco by som mala byt tehu,len kvoli tomu ze som zacala spinit?To je prilis jednoduchy dovod 😀

lucinka1104
14. dec 2008

noty si písala, žemáš nafúknuté brucho užmesiac a tak myslela so, že ty si mala do včera pocit, že si tehu tak som si to asi zle vysvetlila 😀

miriamka
14. dec 2008

Luci...no ja som taky pocit mala,to je pravda,ale ja vzdy ze ked zena koji nemoze byt tehu.
Inac baby,nic sa zatial nerozbehlo,tak neviem kde je ta mrcha 😠

lucinka1104
14. dec 2008

no však ti vravím, že si tehu 😀

blovitc120
14. dec 2008

No ja poznám dosť žien, ktoré otehotneli keď kojili, lebo si mysleli, že nemôžu. Jedna z nich práve čaká 3. dieťa 🙂. Rozdiel medzi deťmi má tak 1,5 roka.
Baby, čo mám urobiť s tou Miškou, ona mi večer zakaždým ako zaspi, po 30-40 minútach ako ju preložím do postieľky, je hore potom, čo za celý deň spí 1,5 hodiny dokopy a spať chce len so mnou, inak robí scény. Ja pri nej ale celé noci nespím, lebo je ako diviak v tej posteli, hádže sa, vykrikuje, stená, hučí, tu nejde o to, že by mi vadilo vstávať na kojenie, ale to, že ja pri nej v podstate celú noc nespím, čo ma tak hrozne ruší. A keď ju preložím do postieľky, hneď je hore. Cez deň nespí vôbec a v noci ako zajac. Ona sa budí ešte aj na to, ako mi pukajú členky a kolená, keď chodím po izbe, alebo ako zašuchocem perinou. Hneď je hore a spať ani zaboha. To takému malému dieťaťu akože stačí spať 10 hodín za 24 hodín?

miriamka
15. dec 2008

Dobre ranko,
baby,ja to skorej vidim tak ze sa mrcha rozbieha,len jej to trva kedze som ju vyse roka nemalal 😀
Inac sa pochvalim,maly zaspal vcera o 19:30 sam v postielke a prvy krat bol hore o 3tej 😅
Blov...a neskusali ste dat Misku spinkat samu do izby?Vies,mozno ju naozaj rusite....

weja
autor
15. dec 2008

dobre ranko 🙂
miriamka - je mozne, ze sa ta mrcha ozaj tak dlho rozbieha, ja som teraz naposledy tiez dlho len spinila, kym sa poriadne rozbehla...
blovitc - mozno ma miriamka pravdu, skuste uz ozaj vsetko, vy teda ozaj nemate co stratit... 😒

miriamka
15. dec 2008

Ahoj Weji...urcite to bude mrcha...aj dnes slabo spinim,takze vidim to skorej na ten dllllhy rozbeh 😉
Blov...vyskusajte vsetko mozne tak ako my.My sme kupili zvlhcovac,postielku sme 3 krat menili co sme zistovali ci nema hlavu na zly smer otocenu a musim povedat,ze teraz co ma 3 tyzdne tuto polohu spinka najlepsie 😉 ,skuste ju dat do druhej izby ci ju nahodou nerusite,pripadne skus spat so zazatym /vypnutym svetlom...
Proste vyskusaj ako my - aj nemozne

blovitc120
15. dec 2008

No ale ona je predsa v izbe večer sama, keď ju dám spať a je po polhodine hore, aj cez deň. A zobudí sa vtedy, keď ju preložím keď zaspí pri jedení a keď zistí, že je v postieľke a sama v izbe, začne revať. Ale to je vlastne jedno, kde leží, lebo už spala na mnohých miestach a všade je to rovnaké, zobudí sa sama po max. 45 minútach a už nechce spať. Veď preto mi ani cez deň nespí. Ona sa zľakne ako keby niečoho. Bojí sa ešte vlastných rúk, tak jej ich zväzujem na noc, lenže už si ich tie vybrať zovšade... A hlavne v živote mi nezaspala sama, nevie to. Už som ju aj skúšala nechať plakať, revala hodinu a nič ☹.

miriamka
15. dec 2008

Blov...no my sme to mali tiez.To je preto,ze babatko ma zaspavat same v postielke,lebo ona sa potom budi na to ze to ako zaspavala jej chyba.My sme tiez tak plakali lebo som maleho uspavala len na prsku,a budil sa na to ze mu vlastne chybalo.
Tak sme ho naucili zaspavat sameho v postielke,a je to dobre,lebo tam zaspi a tak sa aj budi.Neprekladame ho.
A tebe zaspava stale pri kojeni?

blovitc120
15. dec 2008

No mne zaspava pri kojeni. Vravim, uz som tolkokrat skusala, ze ju dam spinkat do postielky, no to bola strasna scena, nie plac. Potom sa nevedela utisit a ked po 2 hodinach nakoniec zaspala (na prse), tak vzlykala este dalsiu hodinu zo spanku. Este na to asi nedozrela... Kolko mal Jakubko, ked ste ho to ucili? Inak ona aj ked ju neprelozim a zaspi mi pri kojeni, aj tak sa zobudi po polhodinke, kontroluje ma, ci som tam a ak nie, tak rev. Ked ma vidi, zavrie nazad oci a spi.

blovitc120
15. dec 2008

Aky je Jakubko zlatý v tej kožušine 🙂. Pozerám, že na ručičke má tiež ešte znak z očkovania, na ľavom pliecku, aj my to máme.