Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
12. jan 2009

Inak asi ma pozazí už totálne, Miška najnovšie spí cez deň 2x20 minút a v noci 9 hodín, samozrejme nie vkuse, na etapy, ja si to hodím, idem sa obesiť 😒

monkula
12. jan 2009

marcelka ,ja už by som an TVojom mieste bola asi na psychiatrickom oddelení... 😝 😝

miriamka
12. jan 2009

Blov...no mas to doma vesele,az niekedy krutim hlavou ci je mozne aby existovala take dieta ako Miska.Ty asi chude na druhe nebudes mat tak skoro,co? 😒

blovitc120
12. jan 2009

Mon, veľa mi nechýba. Vstala o 6 ráno a o pol 11 som ju dala spať, skôr nechcela. 10:50 už bola hore. Našťastie usmiata, ale koľko jej to vydrží neviem, tipujem pol hodiny, teraz na mne sedí a kuká ako sova, čo píšem. Pôjdem s ňou poobede von do mrazu na 3 hodiny, tam pospí aspoň 40 minút, teda dúfam ☹ . Žeby som začala piť čierne pvio? To mi radila kamoška

blovitc120
12. jan 2009

Alebo to pivo dám rovno jej 😝 .

Miri, ja neviem, ja by som chcela na nom pracovat o rok, ale uz chcem dobreee ☹

matullienka
12. jan 2009

ahojte kocky tak po dlhsej dobe som tu zas tak ja som bola vcera sklamana uz tyzden mi ta potvora meska tak som si robila test cela stastna ze som tehu a test bol negativny tak som si aj poplakala ☹

miriamka
12. jan 2009

Matullienka...vitaj medzi nami 🙂
Ach jo,to ma mrzi s tym testom...ale nebojkaj,mozno si len bolo na test priskoro

matullienka
12. jan 2009

no neviem uz tyzden mi meskaju myslis ze by mohlo byt skoro?

miriamka
12. jan 2009

No ja som si ked som bola tehu robila test ked mi meskali tyzden a boli tam hned //...ale zase kazdy test ma inu citlivost a tak isto kazdemu to HCG rozlicne stupa.Takze sanca stale je 🙂

matullienka
12. jan 2009

no uvidim pripadne skocim k lekarke

miriamka
12. jan 2009

Pockaj este par dni a sprav si este jeden.
Inac maly sa tak plazi posledne dni,ze dam ho niekam a o chvilku je na druhom konci izby 😀

matullienka
12. jan 2009

tak to je super o chvilku bude stvorkovat a potom behat strasne to uteka sak?

miriamka
12. jan 2009

Matullienka...veru,leti to...coskoro uz by mohol prist aj Jakubkovi bratcek 😉

matullienka
12. jan 2009

no alebo sestricka nie?

miriamka
12. jan 2009

To hej...ale keby som si mohla vybrat,bratceka by sme chceli 🙂

matullienka
12. jan 2009

a po dievcatku netuzite?

miriamka
12. jan 2009

Tak ono je to vlastne uplne jedno...cely cas sme tuzili mat dievcatko,nakoniec je to Jakubko a ja by som teraz opat chlapceka ktory bude rovnako dobry ako Kubko 😉 ,ale mat parik je urcite tiez krasne.

matullienka
12. jan 2009

no tak to urcite ale myslim ze je to jedno len nech je zdrave a krasne no nie?

lucinka1104
12. jan 2009

matu robila si si test z ranného moču? Skúš ešťe rána mamatest ak aj ten výnde neg tak skoč na vyvolávačku a uvidíš...držím palce...miri aj my by sme chceli bračeka no je mi to jedno len nech je naozaj ydravé nie ako bol Lukáško 😔

miriamka
12. jan 2009

No najma to zdravie...krasa je pominutelna a najma,pre kazdu mamicku je to jej dietatko to NAJ 😉

matullienka
12. jan 2009

baby tak nam vsetkym drazkam palceky.

lucy: a kde kupim ten mamatest? mne ponukli vsade iba rapidclear.

smejko1
12. jan 2009

ahojte
miriamka blahozelam ku 1zubku.. 😉

blov - nechapem nazoaj nachapem ako to vladzes.... klobuk dolu. mne dnes odisli nasi a ja som dostala zachvat placu a strachu....... oni vedeli maleho super utisit, krasne sa so mnou striedali, mohla som si pospat a odrazu budem na vsetko zas sama....... nechapem ako je to mozne, ale mam hroznu uzkos a bojim sa ako to zvladnem. cistim sa neschopna a manzel na mna pozera ako na divnu, ze sa bojim byt s vlastnym dietatom.... a ja sa tiez nespoznavam...... dufam, ze to rychlo prejde...... strasne sa citim unavena a pritom posledne 2 tt mi nasi urobili vsetko, tak by som mala byt plna energie....... sibe mi??

matulienka - skus este jeden testik, ale nezufaj aj ked nebide pozitovny.... tvoj cas sa blizi, cistim to 😉

matullienka
12. jan 2009

smejko: dakujem mockrat si strasne zlata a neboj vychovu a starost o maleho zvladnes na jednotku verim ti budes jedna z tych super mam co su tu

miriamka
12. jan 2009

Luci...a odkedy budes oficialna snazilka? 🙂
Smejko...neplac,si super mama a zvladnes to aj sama tak ako som to sama aj ja zvladla a kopec mamiciek co nema len jedno dietatko,ale ma doma aj 3.Neboj,hlavne si sadni,ukludni sa a urcite to pojde!!!!
A usmev,s tym to ide vsetko lahsie 😉
Matulienka...ja som robila mamatest aj rapipreg

matullienka
12. jan 2009

a u nas v lekarnach maju asi len jeden druh

lucinka1104
12. jan 2009

miri mala som byť od apríla ,ale včera sme sa dohodli, že si ideme skúsiť našetriť na dovolenku takže od jula2009 😉

smejko je normálne, že si unavenä a aj trochu ymetené zo svojich pocitov, hormóny robia dlho po pôrode svoje.....si skvelá matka a nezabudni čo môžeš urobiť dnes počká ťa do zajtra, napozajtra......nemusíš mať byt tip top , oddychuj , keď ti to Dami dovolí a na ostatné kašli......

mattulienka skus inú lekáreň ,alebo potom skoč do DM drogérie a tam si kup modrú správu aj ten je dobrý ,ale ten má citlivosť 50 ml a čo príznaky?

miriamka
12. jan 2009

Luci...no ja by som tiez chcela mat opat majove babatko 🙂

lucinka1104
12. jan 2009

miri marec-apríl-máj-jun sú najlepšie mesiace na pôrod 🙂 no ja ešťe stále kojím a nemám ovulku tak uvidíme či nabehne 😕

miriamka
12. jan 2009

Luci...ja podobne.Sice uz 3 tyzden nekojim,ale tiez nemam mrchu,a tym padom urcite ani ovulku.

matullienka
13. jan 2009

dobre baby idem este skusit dnes kupit nejake tie testy a uvidim co bude