Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

monkula
4. apr 2009

to by som sa musela vyšplhať na stĺp.... 😝
my máme len povinnosti, ako mi povedala jedna "milá" suseda 🙄 🙄

blovitc120
4. apr 2009

Tak to je fakt milá suseda 😝. Nechápem, kde sa v ľuďoch berie toľké zlo, závisť a nenávisť. A nemyslím len tu, ale všeobecne...

monkula
4. apr 2009

blov, ja si zu užijem, neboj... buchot na radiátor, keď sa deti bláznia, MM vynadala do primitívov, min. týždeň nám prepichli pneumatiku na aute... 🙄 🙄

blovitc120
4. apr 2009

To fakt??? Ja nemám slov. Ale o sebe si isto myslí, že je geniálna, však? A pokiaľ sa deti nebláznia medzi 22 a 6 hod. tak si môže trhnúť plutvou koza. A akým právom mu povedala, že je primitív? Inak mne suseda z vedľajšieho vchodu tiež povedala, čo Miška toľko vrieska-doslova. Asi si myslí, že ju bijem 😲. Hoci teraz by som ťažko dokázala, že nie, lebo má na zadku modrinu. Ako je skoro stále holá, padla zadkom na umelú hračku a má tam modrinu, teda 2, lebo to bola krava, tak sa udrela o rohy 😒. Resp. napichla.
Inak tá vaša suseda si asi lieči na vás nejaký svoj komplex alebo vám niečo strašne závidí, asi vidí, že ste šťastní. Inak to nebude... Vravím, čudný je tento svet niekedy ☹.

monkula
4. apr 2009

blov, zomlelo sa to tak, že u nás bola švagriná z Londýna, ta sme sedeli, rehhotali sme sa, bolo asi jedenásť a začala búchť po radiátore..
o dva dni stretla MM, že už keď ho tu má, že robíme hluk, že sa stále smejeme !!!!!! že sa deti jašia a tak... tak jej povedal, že až budeme nabudúce robiť "hluk", nech si zavolá policajtov, nech zmerajú mieru hluku, a ak presiahne danú hranicul že sa to bude riešiť... tak mu povedala, že je primitív..
a na Vianoce u nás bola svokra, tiež sme sa smiali, okolo deviatej, a ona začala dupať a búchať a svokra na plné ústa zakričala, čo chce tá stará bosorka, ešte nie je desať... 😀 😀 😀 😀
a ja mám pocit, blov, že nemajú deti... lebo už tu bývame dva roky a nikdy som tam nikoho nepočula... ale oni tak nechutne hrmocú, fuj, starý má barlu a keď vysáva, no zbohom, tpu barlou do radiátora, každý deň presúva nábytok, no hr§za....

weja
autor
5. apr 2009

ahojte 🙂
no dnes tu zasa nikto celý deň nebol... 😕 ale ani sa nečudujem, keď je tak pekne.. 🙂
inak, ja som včera tiež na večer otvorila okno a smrad ako v carihrade 😝 už začínajú s hnojením aj tu 😅 🙄

blovitc120
5. apr 2009

Hehe weji, vitaj v klube hnoja 😀. My sme dnes boli na prechádzke v prírode, no nikdy viac. Miška tam proste spať nechcela, len 20 minút spala. Ona jednoducho musí ísť popri hlavnej ceste a mať hluk. Bola unavená, ale v tom tichu vôbec nevedela spať. Tak to dopadlo na prd 😒.
Mon, to sú teda susedia 😝

weja
autor
5. apr 2009

Blov, no mestské dieťa... 😀 aspoň dáky tranzistorák ste si mali zobrať do prírody 😀

blovitc120
5. apr 2009

Ani mi to nepripomínaj. Také som mala nervy, normálne revala v kočíku, to mi popri hlavnej ceste nerobí...

weja
autor
6. apr 2009

pekne dobre ranko 😎 tak tento tyzden bude chvalabohu kratky, tak sa celkom tesim... 😵 aj ked velkonocne sviatky mi idu dobre na nervy... 😖 a ten humbug okolo toho tiez... 😝 ale ja to nastastie neprehanam ani s upratovanim, ani s pecenim a varenim... neviem, kto vymyslel, ze prave na sviatky treba riadit viac... 😠

Blov, no ak je uz Miska zvyknuta, ze zaspava pri urcitom hluku, tak jej to ticho asi prekazalo... 😉 clovek sa v tych detoch nevyzna... 🙂

matullienka
6. apr 2009

ahojte kocky tak ako po vikende? u nas to vyzera na krasny deň.

blov: jednoducho to musis brat tak ze miska miluje hluk 😉

blovitc120
6. apr 2009

Ahojte, tak dnes Miška doháňa včerajšok, spí už hodinu! To sa nestáva 😉. Ale ja chcem ísť von a to mi zase nebude spať vonku, potvorka. Čo už. Tak si povykrikuje trochu 🙂.
Inak mňa od včera hrozne bolí hlava, nikdy ma nebolieva hlava, tak to nechápem, ale je to hrozné. Nezávidím teda babám, čo mávajú migrény 😲. Mňa bolí tak raz za 3 roky...

weja
autor
6. apr 2009

no mna tiez malokedy bolievala hlava, ale po 2.tehu ma boli kazdy mesiac pred mrchou take 2-3 dni... 😝 som z toho na nervy, niekedy zaberie Ibalgin, niekedy nic... 😖 ale vraj aj migrena moze byt sucastou PMS a u mna to bohuzial asi plati... 🙄
inak tu to rano tiez vyzeralo na krasny den, ale uz sa aj zatiahlo a teraz zacina poprchavat... 😲 uzas... 😠

matullienka
6. apr 2009

weja:aspon sa nebudes musiet v autobuse prezuvat do poltopanok 😀

vjitka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smejko1
6. apr 2009

ahojte, tak ja tu mam nasich a aj tak nestiham konikovat.... zda sa mi nefer sa flakat ked oni mi vo vstkom [pomahaju, tak aspon dobieham domace resty.

sice mi uz zacinaju brblat do vychovy ale aj tak som stasta, ze su tu a pomahaj mi.

cmuky vsetkym....

PS. u mna damienko odmieta papat, ked sa nieco co len suche popri nas...... vsetko musi vidiet a vsetko pocut potvorka...... je to maly zvedavcek po maminke hihi

matullienka
6. apr 2009

smejko: tak si tu navstevu uzi 😉

smejko1
6. apr 2009

dakujem matulenka - ved si uzivam........ len by som mohla viac spinkat do zasoby 😀

monkula
6. apr 2009

škoda, že sa to nedá že? 😀 😀

weja
autor
7. apr 2009

dobre ranko 🙂
no vcera tu veru bolo skaredo... 😖 ale dnes to uz vyzera na krasny den 😵 az na to, ze stale neviem, ako sa obliect, kedze v Jasnej je uplne iny svet a par stupnov chladnejsie... 🙄

Smejko, tak si navstevu uzi a oddychuj, kym sa da... 😉 to je jasne, ze vsetci stari rodicia sa snazia brblat do vychovy, to uz je asi v nich zakorenene 😀

matullienka
7. apr 2009

bre ranko kocky prajem krasny slnecny a teply dnik 😀

smejko1
7. apr 2009

ahojte, no nasi si mylia asi, ze maleho naschval budim....... "ved male dieta ma vela spat" no a akosi im neviem vysvetlit, ze kazde dieta je ine...... a tiez sa rozculuju, ze ho davam spat okolo deviatej desiatej a vstava mi okolo osmej......... "ako Ti bude vstavat do skolky???" tak to ma teraz vazne netrapi......

ale inak ich Damienko ez den tak znici, ze spinkaju ako v bavlnke, doma vstavcaju okolo piatej a tu okolo pol osmej hihi.......

cmuk

weja
autor
7. apr 2009

Smejko, tak ta skolka ich ozaj este nemusi trapit 😀

blovitc120
7. apr 2009

Že škôlka, hehe, tak to je dobré. Ale aj tak ti závidím, oddýchni si, kým sa dá 🙂. Ja tiež regulujem Miškin spánok, už je veľká, nesmiem ju nechať spať po 16, lebo to by bola rana pre mňa. Ja ju zase dávam spať do 8 večer, ona mi 4 hodiny vydrží v pohode, aj 4,5 čulá, plná energie. Keby som ju nechala dlhšie spať, tak ju dám o 10 večer a nemám fakt ani chvíľu pre seba. Mama mi za to stále nadáva, že dieťa má spať ako potrebuje, ale ja odmietam vstávať o 4 ráno napevno. Som matka a manželka, nie otrok. Potrebujem k svojmu životu aj chvíľu samoty s mužom a preberať iné veci ako grganie, kakanie, slintanie, revanie a podobne. Preto ju dávam spať skôr. Najradšej by som už o 7 večer, ale to by ráno bol des. Keď sa naučí spať 12 hodín vkuse, bude chodiť o 7 večer 🙂. Keď bola maličká, rada by som ju nechávala spať koľko potrebuje, ale vtedy ona nespala vôbec, resp. niekoľkokrát denne po 5-10 minút, takže to nešlo, snáď pri druhom.
Inak ja teraz koňa moc nestíham, lebo vačšinou píšem cez mobil no a ako mi ho uvidí v ruke, hneď mi ho zoberie a keď si sadnem k PC, hneď chce písať ona, takže musím potajomky koníkovať 😀 😀. Inak je zlatá, ako všade lezie, dám vám linku na video, ak budete chcieť kuk

https://www.youtube.com/watch?v=829OUN-mVMQ


Ten rachot okolo si nevšímajte, ja som umývala okná 🙂. Ale mediálna hviezda z nej nebude, ona keď vidí kameru, nechce sa jej a je ako leňochod, inokedy upaľuje, že ju neviem chytiť ale keď bliká červené svetielko, ani za nič 🙂
Wejka, matu ahojte. U nás dnes zase krásne 😎 😎 😎

weja
autor
7. apr 2009

Blov, no si doma pod kontrolou... 😀 mozno chce konikovat aj Miska 🙂 ze ju pozdravujem 😵
video musim pozriet doma, tu mi nejde... 😠
ale je jasne, ze deti potrebuju nejaky rezim, inak by vstavali a zaspavali ozaj kedy by chceli a rodicia by sa potom mohli zblaznit... 😝

blovitc120
7. apr 2009

Veru. Ona ako nechce cez deň spať, tak začne byť unavená tak okolo 3 poobede a to by spala aj 4 hodiny vkuse. Lenže kedy by šla potom spať večer? O polnoci? Takže jej musím upraviť režim a dať ju spať nasilu skôr, čo ide len v kočíku 🙂

blovitc120
7. apr 2009

inak aj ona ťa pozdravuje 😀

matullienka
7. apr 2009

blov: tak ja som pozrela to video a je podarena tak ciperka je z nej inak ahoj

svoki
7. apr 2009

Přeji krásný a slunečný den, nevadí, že se k vám přidám? 😉

blovitc120
7. apr 2009

Ahoj, nevadí 🙂. Kde ste všetky? My sme dnes spali nie pri helikoptére, ale chodili smetiari, tak sme zaspali pri vyprázdnovaní kontajnerov 😀