Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

matullienka
14. apr 2009

ahojte všetci aj ja sa hlasim po sviatkoch neznasam tie zvyky ako niekoho polievat a sibat,

gratulujem detickam k pokrokom a blov ty sa daj cim skor do poriadku a nech ta nestastie a urazy uz obchadzaju oblukom.

tatianka: tak to ma mrzi ze mate smutne sviatky ☹

svoki
14. apr 2009

Přeji krásné povelikonoční ráno. Už jsem zase v práci, ale víkend byl super. Koukám, že jste hodně povídali, jdu Vás dočíst 😉

nastasia
14. apr 2009

Prajem vsetky dobre ranko,
u nas krasne svieti slniecko, dufam, ze aj u vas 🙂 mam pocit, ze tato jar nam to vynahradzuje, ze sme mali taku dlhu zimu 🙂
blov- a ako sa miska tvarila ked ochutnala tu kefu?

nastasia
14. apr 2009

kde ste vsetci? 🙂

svoki
14. apr 2009

Já jsem tady, ale mám toho docela dost dnes, takže stíhám jen nakukovat ☹

matullienka
14. apr 2009

svoki: tak takych nas je viac 😉

nastasia
14. apr 2009

baby, ak mozte neposlali by ste mojmu psovi hlas? 🙂 dakujem

svoki
14. apr 2009

matulienko kor po volnu, to je tu frčák, to je nezkutečný, akorát jdu na obídek 😒

matullienka
14. apr 2009

svoki: tak ja uz som po obede a chce sa mi este menej ako sa mi chcelo pred nim 😉

svoki
14. apr 2009

matulienko ani se ti nedivim, venku je fakt krásně, taky mě to tu štve a dosti nebaví 😠

matullienka
14. apr 2009

no ja to dnes asi zabali skor ma to tu uz vazne nebavi ked je tak krasne vonku

num7976
14. apr 2009

ahojte bambulky!jej takze damianko je uz taky betarik?no nasa sa veru nikdy dako moc nesmiala,len teraz posledne sa zacala nahlas rehlit,tak mame z nej sou a aj smiat sa tak na hocicom zacala len teraz,takze konecne mozem fotit vysmiate fotocky!
pozeram,ze vas setrili aj mna svagor sa ma ani len nepokusil obliat a muzik ma len symbolicky ofrkal aj s malou,ta na neho tak zazrela,ze viac sa uz ani nepokusal ha ha!boli sme na dvoch vyletikoch tak sme si to uzili aj ked malinka potom chytila sopliky,ale uz jej presli!my uz spime prosim pekne len raz za den a to tak,ze budicek mame o siedmej rano vacsinou a zaspi o pol jednej do druhej,no medzitym sa zobudi aj trikrat a musim ju "uhojdat" a potom ku veceru je taka mrzuta ze az z nevyspatia,ale nezaspi uz a uz aj my placeme v kociku,co sme doteraz nikdy problem nemali,no akonahle som ju vybrala z neho,ze stala pri lavicke alebo sme sa uz boli aj hojdat tak odvtedy sediet ani za svet a len vresk az kym ju nevytiahnem..a tie noci bez papania?no do tej pol noci ako tak pospi no potom je to uz horsie,neviem preco ma taky trhavy spanok,vobec nevie spat vkuse bez zobudenia,na spln aj my reagujeme,nemoze zaspat nejake dva dni pred a cez spln to aj do pol jedenastej cirkusuje,..
inak k tym kremom som aj ja zvedava my ideme kupit len teraz kremik,mali sme minule leto,no kdesi sa zapotrosil tak musim kupit novy,len neviem vobec kolkatku faktor by mal mat,hm?
inak k tym urazom mna boli hrozne zapastie normalne nim neviem zohnut a este sme sa vcera s muzikom steglili a isla som sa on opriet a som myslela ze od bolesti odpadnem,co ma tak zabolel tiez neviem co s nim,uz je dnes lepsie,ale aj tak to citim ked malu beriem na ruky alebo co..

weja
autor
14. apr 2009

ahojte 🙂
no ja som tiez raz nazrela cez den, ale inak som nestiiiihala absolutne nic.... 😝 aj ked boli len 2 dni volna navyse, bolo to citit, ved v hoteli frci prevadzka piatok-sviatok... okrem toho, tento mesiac dost vela ludi konci po sezone, takze im treba pripravovat vela papierovaciek k vystupu, no je toho vyse hlavy... 😖

Blov, tak to je sila s tymi urazmi, ked sa dari, tak sa dari... davaj na seba pozor, nech neskoncite obidve na styroch, staci Miska... 😀

Numka, nemas to zapastie nahodou presilene? 😕 ved Silvinka ma uz tiez svoju vahu... ale sranda, ze uz od malicka zazera na kupacov 😀 aj ked ide o vlastneho otca 😅 😀 spravna baba 🙂

weja
autor
14. apr 2009

Nastasia, poslala som havovi hlas 🙂 len mi stale vypisuje, ze som zadala zly kod 😕 ale vyzera to tak, ze hlas mu pripocitalo... hm... 😕

blovitc120
14. apr 2009

Ahojte, ja nestíham, my vôbec nespíme. Ja som z nej už na nervy a to som prvý deň sama s ňou. Proste celý deň absolútne nespí, len reve a reve ako pavián. Prečo preboha nespí VÔBEC a NIKDE? Mám toho pokrk.

nastasia
14. apr 2009

dakujem weji, aj mne to vypisovalo, ze zly kod, ale hlas pridalo takze ok. 🙂

miriamka
15. apr 2009

Prajem vsetkym dobre ranko a pekny povelkonocny tyzden...
Nejako tiez nestiham...v praci je toho dost,a po praci s malym mame rozne aktivity takze vecer ked uz spinka namiesto MK zehlim,a snazim sa porobit doma na co nie je cez den cas... 😉
Ale mame sa dobre,prerezava sa malemu 5.zubok,pomaly pozeram aku tortu k narodeninkam,pokusame sa stale o prve krociky...a na domceku dokoncujeme predzahradku,aby sme mohli kupit travnik a polozit ho a konecne s malym mohli aj okolo domu behat. 😉

weja
autor
15. apr 2009

dobre ranko 🙂
Blov, mozno malej dlhsie trva,kym si zasa zvykne, ze si s nou doma sama... 😒
Miriamka, tak to mate doma perno 🙂 ale ten travnik v lete bude super, maly sa urcite bude tesit 😎 tortu mu chces piect ty, ci mu nejaku date upiect?

blovitc120
15. apr 2009

Ahojte, aj ja hlásim prvý zub. Teda zatiaľ iba čiarku, ale je von. Každý deň som jej pozerala a nič a zrazu zub. Sa mi v noci hneď nezdalo, že ma nejako hrýzla a už viem prečo. U nás to bude asi dôvod úplného odstavenia, lebo si ho brúsi na bradavke. Neviem, čo bude robiť, keď bude väčší alebo viac zubov. Inak klasika, budíček medzi 5-5:30 a cez deň nespí, resp. spí max. 1 až 2x20 minút, kočík teraz nenávidí. Spať chodí medzi 19:30-20. Celý deň dávam pozor, kadiaľ lozí-to mi nevadí vôbec, vadí mi klasika a to že Miška tak 2/3 dňa reve. Takže nestíham z tohto dôvodu a čakám na deň D, kedy si to konečne začnem užívať a kedy konečne začne spať, mám pocit, že ju neunavi nič na svete, už mám v ušiach vybudovaný nepredstaviteľný odpor k revu, až sa chce revať od zlosti mne, keď to počujem. Tak sa majte krásne, ja som sa tešila, že keď je takto pekne, budeme celé dni von, no nekoná sa, lebo s vrieskajúcim kočíkom ma nebaví chodiť nikam. Tak len tajne závidím mamičkám, ktoré si vezú spiace alebo pozerajúce sa deti v kočíku. Pá

matullienka
15. apr 2009

blov: gratulujem miske k prvemu zubku 😉

blovitc120
15. apr 2009

Ozaj miriamka, nezabudni dať fotku torty do albumu 🙂. A s tým fúrikom je bezkonkurenčný 😀. To je fajn, že máte dom, ja by som Mišku najradšej vypustila von a nech sa pasie na trávniku

matullienka
15. apr 2009

blov: a inak to papanie sa jej uz upravilo ci este stale trucuje?

weja
autor
15. apr 2009

Blov, no super, gratulujem k 1.zubku 😵

matullienka
15. apr 2009

ahoj weji tak ako je u vas u nas to vyzera na krasny den.
kocky chcem sa spytat za aky cas mi test ukaze ci som alebo nie som tehotna?

miriamka
15. apr 2009

Blov...gratulujem k prvemu zubku 😉 ...utekaj si nieco pekne za to kupit 😉
Weji...no manzel do 22hej vonku vozi ciernu zem,aby sme to mali hotove...je tam tolko prace este,ale chceme mat do leta aspon kde tu travnik nech ma maly kde behat,lebo teraz mame okolo domu priam stavenisko 😅
Tortu dam upiect,chcela by som 3D vlacik 😉

matullienka
15. apr 2009

miriamka: tak to si viem zivo predstavit a este keby tak riadne zaprsalo tak mozete robit bahenné kupele vseak? 😉

miriamka
15. apr 2009

MAtu...no to mas pravdu,mame to fakt "nadherne" okolo domu 😀

matullienka
15. apr 2009

no my to mame take okolo bytovky v sobotu sme mali brigadu trosku sme to vycistilli ale sme sa smiali ze nase deti budu este o desat rokov kreslit tehlou po chodniku to tam je nieco neskutocne 😖

svoki
15. apr 2009

Přeji všem krásné slunečné ráno 😉 Včera jsem padla za vlast, tak mě ta práce zmohla, že jsem usnula v osm hodin 😕