Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
30. apr 2009

Ani mi nehovorte, už teraz chytí záchvat plaču, keď jej zdvihnem nôžky, myslí si, že som zase prišla s teplomerom alebo rektálnou trubičkou a to jej len chcem vymeniť plienku a ona bojuje ako lev so mnou. Kým sa to neupraví, nedostane asi žiadny príkrm, max. jej dám marhuľovú výživu alebo pár lyžičiek bieleho jogurtu.

weja
autor
30. apr 2009

inak, dnes som volala na genetiku do MT, ved buduci tyzden to budu 2 mesiace, co sme tam boli a vysledky nikde.... 🙄 pritom ked som sa na to pytala, povedala dr. ze to potrva tak 1-1,5 mesiaca maximalne... no a sestricka mi povedala, ze pani dr. ma dovolenku az do polovice maja, takze az potom sa zacne zaoberat vysledkami... 😖 nie ze by som to povazovala za nieco podstatne, bez coho sa nemozem dalej pohnut, ale aj tak je to "ohromne", ze si robia co chcu... 😠
a co planujete na predlzeny vikend? 😵 okrem toho, ze vasi drahi maju pred sebou asi hokejovy vikend? 😀

blovitc120
30. apr 2009

Weji, tak ja mám šťastie, môjho hokej nebaví, maximálne si pozrie finále, ale ani to nemusí 🙂. My sme pozerali spolu MS vo futbale, keď som bola tehotná. A to ma futbal nebaví, ale to sme si pozreli a držali palce Rusom. No hokej nemusíme ani jeden.
Inak mne prišli weji výsledky z genetiky po cca 9 týždňoch, alebo aj viac? (kvôli tej hlavičke), tak si z toho nič nerob. Ale môj sused gynekológ tam volal a zisťoval to skôr, aby sme boli kľudní.
Cez víkend neviem, čo ideme robiť, zajtra ide drahý na ryby (kúpil si udicu a rybársky preukaz) a v sobotu sme chceli ísť do Poľska (nie na trhy, ale do normálnych obchodov so zárukou, treba nám novú autosedačku a chceme aj nejaký ľahký kočík a na nete som zistila, že sú tam cca o 25-30% nižšie ceny, tak sa to už oplatí, napr. kočík, ktorý u nás stojí v priemere 410 € a najmenej som ho našla za 380 €, som v PL našla za 270 € a to je už dosť rozdiel). No ale musíme zobrať aj Mišku, tak to bude dobrý zaberák na nervy 😲. A môj muž si tam chce kúpiť ešte jednu udicu, tiež sú tam super ceny, neviem, kto mu bude tie ryby jesť 😀. Ja isto nie, ryby mám rada vo vode, nie na tanieri.

num7976
30. apr 2009
num7976
30. apr 2009

ozaj blov skus vypit vlockovy vyvar u nas to nasej vzdy pomohlo,ked som si ho urobila a dala jej cicik tak do dna sa mi vzdy vykakala,teraz uz nemame problemy s tymto tak som to neskusala,no ked mavala zapchu ze aj vyse tyzdna nekakala,tak toto vzdy zabralo..

miriamka
1. máj 2009

Prajem krasny 1.maj 😵
Nejako som nestihala,bola som jeden den pracovne v Cechach...ale len na otocku,takze maly to ani nepocitil,len mamina ano lebo som soferovala ale 550km a to nie som zvyknuta takze ma riadne chrbat bolel.
Inac sa mame dobre...dnes pojdeme doobeda troska von na pecienku,dobedie mame upratovacie 😉
Spanok...stale nic moc,prilis vela nocnych budeni,dnes dokonca budicek uz o 5tej rano...takze fakt nic moc...ale stale dufam,ze to prejde skor,kym raz budeme cakat druhe 😉

matullienka
1. máj 2009

ahojte kocky: takze tehotenstvo potvrdene som v piatom tyzdni.
blov: dufam ze to misku cim skor prejde a zas bude dobre.

miriamka
1. máj 2009

Matu...tak oficialne gratulujem....nezabudni si zmenit profil aby sme vedeli kedy budete 3ja 😵

matullienka
1. máj 2009

miriamka vidis to ma nenapadlo :o)) 🙂

miriamka
1. máj 2009

Tak sup sup...nech uz vidime 😵

matullienka
1. máj 2009

miriamka: hotovo 😉

miriamka
1. máj 2009

Jeeej,super...takze mozno budete mat prve babatko roku 2010 😵 😵

matullienka
1. máj 2009

no ja som to vcera povedala lekarke

miriamka: chcem sa spytat nevies ako by som teraz mala spravit ked by som chcela pocas tehotenstva zmenit lekara?

miriamka
1. máj 2009

Matu...myslim,ze ho mozes normalne zmenit hocikedy,ale cim skor tym lepsie

matullienka
1. máj 2009

a treba to nahlasovat svojej doktorke?

blovitc120
1. máj 2009

Maťa, zmeň čím skôr, pretože doktori neradi preberajú tehotné ženy, to viem, lebo k mojej dr. chcelo ísť pár tehotných, tak som si vypočula rozhovor, ktorý s nimi mala. Urobíš to tak, že sa opýtaš nového, ak ťa vezme, tak od 1. v mesiaci myslím a možno on požiada, aby mu starý dal výpis z karty. A starému to treba myslím povedať, alebo mu to nový nahlási? Aby si obaja za teba nebrali prachy z poisťovne. A oficiálne gratulujem 🙂
Miri, onedlho máte rok, chystáte oslavu? Inak u nás noci totálne nafigu, napr. túto noc revala vkuse od 0:20 do 1:50, nijako sme ju nemohli utíšiť, to bol strašný rev. Potom bola znova hore o 3, od pol 5 do pol 6, to zaspala a o 6 sme vstávali úplne. Takže plní sily sme dnes... A teraz mi práve "spala" 20 minút, porážka. Už ju počujem, že vykrikuje v postieľke.
Num, to bol teda výkon, krásny dlhý príspevok, aspoň som mala čo čítať. Naše spánky naprd tak isto, ja nechápem, ako niektoré deti môžu spať cez deň 3 hodiny, to nepoznám odkedy sa Miška narodila. No idem, lebo už huláka

matullienka
1. máj 2009

blov: dik

smejko1
1. máj 2009

matulienka, oficialne blahozelam...... a co povedala doky na to spinenie?

numka, super si sa rozpisala a spravne ze si robispoznamky, lebo ja kolko krat aj zabudnem co som chcela napisat tolko odbieham k malemu.....

jej miriamka,uz budete mat rok a my pol roka..... leti to neskutocne, inak tu v holansku su deti viac na bycikloch ako na nohach.....

blov - my mame aj terabolestive kakania, tak si ani nejde predstavit co bude az budu prikrmy.....

viac nestiham sidielko sa zlostiiiiiiii

inak tiez mal budicek o 4tej, nosila som, ale potom som ho v tme dala do poslielky a on sa po pol hodine hrania unavil a zaspal....... ale ja som cely cas prosila o to boha a tak ma vyslysal 😀

blovitc120
1. máj 2009

Smejko tak to je super, ja môžem prosiť Boha aj Alaha, spať nebude ani za živý svet. Ja ju musím v noci vybrať z postieľky ešte kým sa len mrví so zavretými očami, kým nie je úplne prebudená. Akonáhle už vydá zo seba aj nejaký zvuk a kuká, dospali sme ☹. A to neviem vystihnúť vo veľa prípadoch, lebo nie vždy sa zobudím už na šuchot.
Ja by som tiež Mišku chcela voziť na bicykli, musím si požičať od kamarátky sedačku, či v tom bude chcieť byť. Miriamka, vy máte tú, čo je vzadu? A keď na neho nevidíš, nebojíš sa, že ho uštipne osa alebo niečo?

nastasia
1. máj 2009

mata, gratulujem. starej lekarke nemusis hovorit nic, iba prides k novej, prihlasis sa a ona si potom vyziada tvoju kartu od starej. ja som menila asi sedem krat dr. kym som nasla toho spravneho a vzdy bol postup rovnaky 🙂

blovitc120
1. máj 2009

Bože baby, držte palce, nech sú to u Mišky horné zuby, lebo scvoknem. Dnes ručala vkuse od 9:30 do 14:15, potom spala v kočíku a chvíľu bola ticho a znova od 17 do 19, ale vkuse celý deň, ja som už úplne na nervy, príšerne revala. Vykakaná už je, včera poobede sme to konečne dostali von, potom tá hrozná noc a dnešný deň. Ja som už totálne na nervy, viete si to predstaviť počúvať celý deň? Tak ma vystresovala, že keď sme odišli na prechádzku, skoro som v lese vyzvracala celý obed, lebo som ho do seba len nahádzala ako lopatou za hrozného revu, totiž som s ňou bola doobeda sama, drahý bol na tých rybách (nechytil nič). Isto mi to uškodilo, je mi odvtedy totálne zle. No som zvedavá na túto noc, ale meliem z posledného. Asi zajtra zrušíme to Poľsko, lebo ak nikam nepôjdeme, spí s ňou manžel, to mi sám navrhol. Ale ak pôjdeme, tak ja, aby sa vyspal šofér. No neviem si predstaviť, že toto bude robiť celou cestou, vystúpim za jazdy.

miriamka
1. máj 2009

Tak dnesok bol celkom pekny...zavrsila som ho 2 hodinovym bicyklovanim takze sa citim super,a maly zaspal unaveny od tolkeho pozerania.
Bloc...sedacku mam vzadu,tam pekne sedi ako v autosedacke-priputany,a velmi sa mu to paci.A pocas jazdy ho asi tazko nieco postipe,ked tak mna,lebo on sedi vlastne za mnou a vsetok hmyz naraza do mna 😀
A noci?No des...stale dufam,ze sa raz dockam noci ked bude plackat len 1x 😒

blovitc120
1. máj 2009

Miriamka, máte k tým lepším nociam snáď bližšie ako my... U nás sú čím ďalej horšie, fakt spala lepšie do 3 mesiacov

miriamka
1. máj 2009

Blov...nas maly spal super prve 4 mesiace,a potom uz nie 😠 Teraz je to opat zle,casto sa budi s placom,a ray do tyzdna sa zobudi okolo polnoci a je hore aj 3 hodiny 😕
Inac uzasnu zabavu ma maly ked mu pustam bublifuk,hrozne sa pri tom smeje a vsetky bublinky chyta 😅

weja
autor
2. máj 2009

ahojte 🙂
ja som uz akosi nestihala, takze som mala dnes co robit, kym som vas docitala...
v prvom rade - Matka, gratulujem!!! 😵 mozno budete mat vianocne babo 😵 teraz si uz len davaj na seba pozor 😉
co sa tyka zmeny doktora, ja som ho tiez menila v tehu a postup bol presne taky, ako pisali baby - zasla som za novou dr., ci by ma vzala, ona si zalozila u seba novy zaznam a moju kartu si vypytala od stareho dr. sama... takze ja som tam uz vobec nemusela chodit a nic vysvetlovat, comu som sa teda tesila... 😀

Blov, my sme boli v Polsku min. sobotu, ozaj su tam neporovnatelne nizsie ceny vsetkeho... my sme isli hlavne kvoli nafte a drogerii, ale aj vylet bol celkom fajn 😀 no s Miskou bude to nakupovanie asi narocnejsie... 😕

tak vsetkym prajem pekny den 😎 drahy isiel pomahat kamaratovi na stavbu, takze mam volne doobedie... aj ked len na upratovanie 😀

blovitc120
2. máj 2009

Tak nakoniec sme Poľsko zrušili, báli sme sa, čo by vystrájala. Boli sme v BB v Europe, lebo drahého syn už 2 mesiace hľadá tenisky a žiadne mu nie sú dobré, tak ani tam neboli žiadne dobré. Miška bola dobrá, nosila som ju celý čas v manduce, ani nemukla, len zase v dobrej nálade vykrikovala na celé nákupné centrum 😀. Až na to, že v aute skoro vôbec nespala, čo znamená, že dnes za celý deň spala 10 minút a ide vydržať do večera, vidím to na nej 🙂

weja
autor
2. máj 2009

Blov, no mozno je tu ten vecer, ked bude Miska z toho nakupovania takaaaa unavena, ze bude spat do rana 😀 viem, ze je to zrejme nerealne, ale vtip to bol dobry, nie? 😀

blovitc120
2. máj 2009

Weji, ona v pohode vydržala od 14 doteraz, teraz šla spať a vôbec nevyzerala nejako mega unavená 😲.To ja som viac. Ale vtip to bol dobrý 🙂

smejko1
3. máj 2009

ahojte, dnes sme mega nespokojny, le dasienka nezmenene takze zubk to asi niesu.....

uz sa kotulame do oboch stran 😉

peknu nedelu prajem

smejko1
3. máj 2009

asi vsetci krasne nedelujete, ja som sama s malym tak sa tu castejsie nakuknem...... teraz mi buva v kocariku uz 2 hodiny - vonku lialo a je dost zima....... on teploasi naozaj nema rad, vtedy tak pekne nebuvinka...... ☹ ale neviem ako sa to odrazi na nasej nocke 😕