Parusan - vypadávanie vlasov

tinaslukaskom
5. mar 2018

Ahojte skúšala niektorá Parusan tonikum - šampón proti vypadávaniu vlasov? Aké máte skúsenosti? Alebo poznáte niečo účinné proti vypadávaniu vlasov? ( zrobili sa mi strašne kúty, a vlasy padajú rýchlejšie ako rastú 🙂 ) Ďakujem za odpovede 😉

ducina
6. mar 2018

@tinaslukaskom ahoj mne padali vlasy od malička, skúšala som všeličo, parusan nie, ale mne pomaha posilňujúca a vyžívajúci emulzia na vlasy z justu,po niekoľkých pouzitiachmi prestali padať vlasy, sama som tomu nemohla uveriť... inak vlasy som nachádzala všade, bolo to veľmi nepríjemne...je to v spreji, stačí to nastriekať na pokožku, netreba oplachovat, pohodlná aplikácia, doporučujem... môžeš skúsiť aj užívať zinok... u mna to však nemalo účinok

tinaslukaskom
autor
7. mar 2018

@ducina ďakujem vyskúšam... 😊

moonlighting
5. júl 2018

Skúšal niekto?

adriana1107
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kamila14
3. jan 2019

@ducina zdravím Vás neviete kde by som kúpila tu emulzia na vlasy? Nikde ju nemôžem nájsť.. 😉

ducina
18. feb 2019

@kamila14 nie je už v stálej ponuke, ale má byt čoskoro.keď bude,môžem dať vedieť

ducina
18. feb 2019

@kamila14 kupuje sa cez poradcov

kamila14
19. feb 2019

@ducina ok ďakujem budem rada ak mi dáte vedieť.

radkamatisova
22. mar 2021

@tinaslukaskom Ahoj ja používam Parusan tonikum a mala som aj šampón Parusan, za mňa Top. Mám už 5 rokov problém s vypadávaním vlasov, nakoľko mám alopeciu, jediné čo mi pomáha je Parusan a kupujem si aj Alpecin šampón a celaskon.. Nič iné mi nepomáhalo.

mima977
21. apr 2021

@radkamatisova ahoj prosím ta ja mam tiež alopeciu na temene hlavy taky kruh vypadanych vlasov spravilo sa mi to v detstve ze vraj mi mama povedala.. Píšeš ze tonikum ti pomáha? Dorastli ti vypadane vlásky? A ako často to používaš? Ďakujem 😊

radkamatisova
21. apr 2021

@mima977 Ahoj, áno, pomáha mi 🤗 Dorástli mi vlásky ale furt niekde vypadnú ale parusan tomu dopomôže aby mi dorástli naspäť, vždy po umytí vlasov si ho nanesiem na celú pokožku na hlave 🙂 Nezastaví síce tú alopeciu - vypadávanie vlasov, ale o dosť menej mi vypadávajú a musím uznať, že mi aj rýchlo naspäť narastú nové 🙂 A šampón používam buď Parusan alebo Alpecin (ten je tiež super)

mima977
22. apr 2021

@radkamatisova no ja akože mam len na temene hlavy vypadane vlasy a mam tam par jemných malich vlaskov a aj par jazviciek ale nie na celej ploche a tie male vlasy ďalej nerastú tak určite vyskúšam.. Ja si vlasy umývam raz za týždeň ty ako často? 😊

radkamatisova
22. apr 2021

@mima977 Vyskúšaj, rýchlejšie ti dorastú 🙂Ja si ich umývam každé 2-3 dni 😊

mima977
22. apr 2021

@radkamatisova alebo môžem skúsiť každý večer pred spanim dat do tej časti kde nemám vlásky lebo mne tak vôbec nerastú mam aj úplne hole miesta kde nemam žiadne vlasy alebo miesta s jazvickami.. Určite vyskúšam 👌👍

zita959
6. máj 2021

@tinaslukaskom ja mám veľmi zle mám tenké vlasypo covide lietali a to vypadávanie veľmi zhoršilo iba jedenkrát som používala :(

simca06022011
6. máj 2021

@mima977 Vyskusat samozrejme mozes, ale je dost mozne, ak su tam aj jazvicky, ze tam proste nie su zive vlasove folikuly. Teda vlasy tam nemaju z coho vyrast. Skor ak ti tam tych par vlaskov rastie, tak skusit prekrvenie, vyzivove doplnky, aby spevneli a dlhsie rastli? skusala si koznu? Maju taky laserovy hreben na zlepsenie rastu vlasov napriklad... ale tak podla pohladu a toho ako dlho ti tam vlasy nerastu ti vedia poradit. Zase nech zbytocne sa netrapis s tym aporadia ti nieco ine.

aida4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy077
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katulienkaja
2. nov 2023

@mima977 ahoj viem že je to už staršia téma ale prosím vyskúšala si niečo čo ti na rast vlasov pomohlo?🙂