• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Patchwork. Je to zložité?

28. augusta 2014 
ahojte kocky chcela by som zacat s patchworkom ale nemam odvahu. je to zlozite?nasla som si aj par stranok na webe.robite to niekto? :grinning:
30. aug 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedysi dávno som to robila. Ušila som tak malej poťah na vankúšik a obliečku na paplónik. Teraz nemám toho času až tak aby som sa tomu venovala. Ale je to super. :slight_smile:
30. aug 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som sa začala tiez venovat patchworku, usila som malemu decku na hranie a prikryvku na dve postele, je to parada. Nie je to ani tazke, len treba trpezlivost a fantaziu. Ak by si chcela, poslem ti par navrhov.
30. aug 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak budes taka dobra.zozeniem si aj neaku knizku az som z toho neni blba :sweat_smile:
30. aug 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošlem ti, mám ich zopár tak mi napíš na akú adresu ti to pošlem
2. sep 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jednoduchsie bude ked mi to posles na internu postu.daaaakujem :wink:
2. sep 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snažím sa ti to poslať, ale neviem ako ti pošlem prílohu, neviem ju pripnúť.
2. sep 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mas v ip moju adresu.
2. sep 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala som ti
3. sep 2007 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem este som to nepozerala lebo nemozem otvorit mail. :slight_smile:
3. sep 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, když už jsme u toho patchworku, neměla byste některá zájem mi ušít deku??
nebolik přehoz na postel???
3. sep 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makelka: to aj mna napadlo, ze sa na to spytam, ale asi je to dost babracka a dlho to trva.. :slight_smile:
3. sep 2007 o 15:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak si poviete rozmery, prevládajúce farby tak s radostou usijem, látok mám dosť, musela by som kúpiť len vliselín a podkladovú látku. takže ak máte záujem...
4. sep 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna, ma teraz napadlo, akú verziu windows máš? Lebo ak mam vyssiu verziu ani to neotvoris, takze zisti a preposlem ti to znovu
4. sep 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ivanadur uz som sa konecne dostala k mailu nebola to moja nesikovnost ale upravovali schranku.dakujem za tie vzory.ked budem mat cas skusim na niecom malom.teraz toho casu moc nemam lebo dcera zacala chodit do prvej. :slight_smile:
4. sep 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej toto ma potesilo, moja sestra robi naaadherny patchwork, robila aj kurzy je fakt dobra :wink:
8. sep 2007 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanadur - zájem bych určitě měla. máme postel 2x2 metry, ale chtěla bych, aby to na obou bočních stranách bylo skoro na zemi, tak jaký myslíš rozměry a písni mi do IP kolik by jsi za to chtěla, ať mám aspoň představu :wink:
8. sep 2007 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mariannas :slight_smile: no pekne a nechce robit aj v BB kurzy?
8. sep 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, jsem taky jedna z těch které přičichla k droze jménem patchwork i když musím říct, že momentálně abstinuju, protože přes léto na to nebyl čas, ale blíží se zima a zase zasednu k mašince. Sama se považuji za začátečníka a doufám, že se časem truchu vypracuju :slight_smile: Až zjistím jak se sem vkládají fotky tak se pochlubím :slight_smile:
8. sep 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby a aka latka sa na to najviac hodi musi to byt rovnaky material? :slight_smile:
8. sep 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chod na babetko,do napadov tam mas babenky šikulky,aj mne super poradili,určite poradia kazdemu,maju skusenosti a su skvele,robia neskutočne krasne veci
ja mam zatial len dva vankuše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2007 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem ja by som zacala tiez len niecim malym aby som to nepoondila :unamused:
8. sep 2007 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ervotoc prosim ta nemozem to najst. :confounded:
8. sep 2007 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=971&highlight=patchwork

JE TAM viac stranok,daj hladať patchwork.... :wink:
a česke stranky su tiez fajn,ja teraz čakam na knihu patchwork čo je bez šitia :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kedy sa k nemu dostanem :grinning: :grinning:
8. sep 2007 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ervotoc: aj si uz nieco usila? :slight_smile: A co za kniha patchworku bez sitia? ja som o takom pocula, len co sa robia tie obrazky do polystyrenu. ze nakreslis vzor a potom tam vsuvas do zarezov kusky latok :slight_smile:
9. sep 2007 o 08:46  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tie dva vankuse,chcela by som aj prehoz ale k tomu sa nedostanem,snad neskor ked bude vacsi,teda verim v to :grinning:
ano Eni obrazky,ale aj vsetko mozne,aj vankus v pohode,vianocne ozdoby,videla som gulu,tam na babetku stromcek ,je toho vela aj na ceskych strankach...horšie je to so špendlikmi, :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, do fotoalbumu som pridala moje výtvory, ak chcete pozrite a posúďte
9. sep 2007 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
su pekne ja este nemam tolko casu aby som zacala asi az ked bude zima a nebude robota na zahradke, :slight_smile:
10. sep 2007 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivana šikulka,mne sa pači ta kačka či kačer na detskej deke,šikovná :wink:
10. sep 2007 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna> strasne me patchwork chytil, jsem amater, ale mam rada vzory s kontrastnich jednobarevnych latek. Tam to opravdu vynikne. Tezky to opravdu byt muze, ale taky nemusis, zalezi, jaky vzory si vyberes. ja dlouho zustala u kosticek a to je pohoda. krasne to prybyva. opradu to hrozne dlouho trva, ale stojio to za to. loni jsem dostala k vanocum rezak, podlozku a pravitko a je to k nezaplaceni, opravdu to strasne moc usnadni praci. takze urcite do toho!!!
tedka zkousim hvedicovity sedaky pro dedu k vanocum, tak uvidime, jak to dopadne...

otazka pro vsechny> mate nejaky grif, jak sesivat, aby to vychazelo uplne eno nuno? ja at se snazim sebevic, porad mi tam milimetriky litaj :pensive:
10. sep 2007 o 17:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús si prečítať www.infovek.sk/predmety/vytvarna/index.php?k=167
je to celkom fajn, predtým kým som to našla nevedela som správny postup, ale potom to išlo oveľa ľahšie
11. sep 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok