Ped - egg. Aký máte názor?

deniska0704
10. sep 2009

Aky mate nazor pripadne skusenost s tymto produktom?

beruska2x
10. sep 2009

muze to byt dobre, akorat jsem to videla v cenovem rozpeti 99,- az 499,- Kč 😅 ale porad si to musis delat sama, ja jsem na to lina, takze 1x mesicne chodim na pedikuru, beru to jako relax a odpocinek a jsem spokojena 😉

bibula
10. sep 2009

aj ja mam -nechcala som si cisto len vajce a som spokojna... 😀
som mala velke balenie - 2vajcia akooopec brusiek - takze dalsie vajce aj s bruskami som dala mame,//ona najprv ,ze sa nezohne k nohe,ma problem s klbami aj ma nadvahu🙂//,ale potom mi volala,ze si robila pedikuru a ze je to super,aj brusky....pekne si vynechtovala lozka a tak.... 🙂

grettka
10. sep 2009

moja mama to zakupila... a pred par dnami som mala moznost vyskusat celu sadu... kedze na pedikuru nechodim, tak som bola s touto sadou veeelmi spokojna. V sade su dve "vajicka" takze mame kazda svoje, mamka ho vyskusala a bola spokojna

aktak
10. sep 2009

podla mna to je ako kazdy iny pilnik na nohy len to ma tvar vajca a dobru reklamu....a aj tak sa nic nevyrovna dobrej pedikerke, chodte raz za cas a popri tom staci len udrziavat jemnym pilnikom

grettka
10. sep 2009

aktak, nejde len o "vajcovy" pilnik, je tam cela sada na pedikuru

uci
10. sep 2009

tiez mozem potvrdit maximalnu spokojnost - a to dokonca od manzu, ten ma strasne tvrde paty (az do krvy to ma popukane) a k pedikerke by som ho teda urco nedostala 😉 tak som skusila toto a vraj je to super - velmi lahkko to ide a velmi jemno opiluje a tiez z mojho pohladu je super ze to vsetko ostava vo vnutri a nie niekde na podlahe, ved pozname chlapov, ze jo 😉

smejdik
11. sep 2009

také mám s peg-egg dobrou zkušenost 🙂, bohužel pedikůru nestíhám vzhledem k tomu že nemám hlídání, tak jsem to vyřešila takhle a jsem spokojená 🙂 Fakt doporučuju, joo a koupila jsem jí za 79 Kč ...

meggietn
11. sep 2009

ahojte ja som ho kúpila za 2€ 🙂 a je to super vec, len v tej reklame je moc predražený 😅

deniska0704
autor
11. sep 2009

A odkial ste ho kupila?Ozaj splna to, co vravia v reklame?Pekn vyhladi chodidla alebo je to vymysel?

sisi.v
11. sep 2009

zkoušela jsem, funguje, nejsou to vyhozené peníze. ale nemůžu si u toho číst, jako když jdu na pedikůru, takže raději tam 😉

majcik
11. sep 2009

Aj ja mam pedegg a som s nim velmi spokojna, odporucam.
V topschope je straaasne predrazeny, ja som ho kupila, teda vyhrala na mimiaukciach asi za 2 alebo 3 eura.
Aj ked je to dobra pomocka, urcite nema taku hodnotu, za aku ho ponukaju cez ten topschop.

meggietn
12. sep 2009

ja som ho kúpila ked sme boli na Bojnickom zámku, tam ho mali v stánkoch...a som s ním spokojná 😀

rora
27. sep 2009

a niekde na nete by sa nedal kupit tak lacno?? 🙂

lamada181
27. sep 2009

ahojte ja som ho u nas zlohnala mamine za 2,50 eur co je nejakych 75 korun a mamina je velmi s tim spokojna a chvalili si ho velmi a v telke je fakt predrazeny az moc

monca301
27. sep 2009

ja som si ho vydrazila na mimiaukciach za nejakych 2 eur. Momentalne cakam kedy mi pride. 😉