Pedagogická fakulta v Prešove

rikin
2. jan 2018

Poprosila by som vás dievčatá informácie o štúdiu na Prešovskej pedagogickej fakulte.Uvažujem nad extérnou formou štúdia buď špeciálnu pedagogiku,alebo predšk. a elementárnu pedagogiku.(4 roky na Bc.)Ako je to s prijímačkami.Robia sa nejaké talentovky? ak áno aké ,alebo niečo podobné?Dočítala som sa,že sa získavajú body za priemer z vysvedčení a za maturitu.Ktoré dni a ako často chodíte do školy,ako dlho ste v škole,ako to je zo skúškami?Dochádzala by som z Ke.Je náročná táto škola?Bola by som veľmi vďačná za každú informáciu.

kasokri
2. jan 2018

Ahoj, Aj ja uvazujem nad studiom. Tiez by som isla externe. Nerobia sa talentovky iba vypočítjú priemer. Chcela by som pracovať v Mš.

rikin
autor
2. jan 2018

Ja mám už 41 neviem či nieje neskoro púšťať sa do toho ,či budem mať potom vôbec uplatnenie

kasokri
2. jan 2018

@rikin ja mam 36😉

rikin
autor
3. jan 2018

To je o dosť menej,keď by som sa rozhodla,že do toho idem začínala by som ako 42 ročná😒
@kasokri

kasokri
3. jan 2018

nikdy nie je neskoro

kasokri
3. jan 2018

@rikin
Asi más prácu, ktorá Ta nebaví.. A budes vediet ist kazdu sobotu do skoly?

rikin
autor
3. jan 2018

Nepracujem 20 rokov ,ani niesom momentálne nútená ísť do práce,len som tak rozmýšľala do budúcnosti ak by náhodou,ale rozmýšľam ,že kto ma bude už potom asi chcieť vziať do práce toľko ročnú a bez praxe ☹

kasokri
4. jan 2018

@rikin ty si este nepracovala? A co robíš?

rikin
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rikin
autor
4. jan 2018

@kasokri pred pôrodom som pracovala,potom som bola so zťp synom doma a potom po ôsmych rokoch pribudla aj dcérka

kasokri
4. jan 2018

@rikin hm, nemáš to teda lahke.........

kasokri
4. jan 2018

@kasokri aj tak Ti drzím palce. Podľa mna by si to mala vyskúšať😉

rikin
autor
5. jan 2018

@kasokri chodí sa len v sobotu?do toho Prešova....niekde som čitala,že piatky,....,som sa snažila preklikať aj k rozvrhu hodín,ale neukazalo mi nič

kasokri
6. jan 2018

@rikin iba v sobotu. Predtým to boli aj piatky. V maise maju rozvrth.

rikin
autor
6. jan 2018

fúúha ,v piatky by to ešte bolo ok,ale v sobotu premňa celé zle ☹
@kasokri

iwana12
16. jan 2018

Ahojte je tu niekto kto studoval alebo studuje na predskolsku a elementarnu pedagogiku v PO? Potrebujem nejake info... dakujem

iwana12
22. mar 2018

Ahojte chcem sa opytat ci mi vie niekto poradit ako ma vyzerat pracovny list z matematickej pripravy v predskolskej edukacii... prvy rocnik externe.. dakujem

mia7102
28. nov 2021

@rikin ahoj. Išla si na tu pegecku do Prešova?

bubinkaaa
8. aug 2023

@rikin ahoj,aj mňa zaujíma či si šla nakoniec študovať do PO.....mozes aj IP.dik

rikin
autor
18. aug 2023

@bubinkaaa vyštudovala som 2 roky učiteľstvo pre MŠ a vychovavateľstvo na Bukoveckej v Košiciach a už druhý rok pracujem v MŠ 😉