Pedikúra, manikúra, gélové nechty - Nové Mesto nad Váhom

janaka77
3. okt 2016

Ahojte. Bývam pri Novom Meste nad Vahom a zaujímalo by ma, ako je to tu s nechtarkami a pedikerkami? Zaujímalo by ma či
by som si s tým dokázala privyrobit v tomto meste a okolí alebo je tu toho uz dosť.😃 Chcela by som si jeden z týchto kurzov urobiť pre začiatok a touto cestou by som chcela poznať aj Vaše názory. Dakujem, prajem pekný den

girlnextdoor
3. okt 2016

Neviem ako v NMnV, ale u nás v Martine je situácia taká, že baby ktoré robia nechty (manikúra a hlavne gélové nechty) sa množia ako huby po daždi...Keby som chcela, pomaly v každom paneláku je baba čo to aj doma robí...
Pedikúra - tu záleží aká, lebo "ošmirgľovať" päty, natrieť a nalakovať je ľahké, čo človek zvládne aj doma...ale pedikúra mediciálna, ktorá sa venuje predovšetkým kurím okám, zarastajúcim nechtom, stvrdnutej koži seniorov a pod je veľmi málo. Tu sú až dve a z toho jedna na RD. Tá moja dáva novým klientom teraz termíny na január... Volajú jej ľudia zo Žiliny, minule pán zo Žiaru nad Hronom...
Ja keby som ku nej nechodila každý mesiac, tak idem každé dva roky na chirurgiu na operáciu ako som už dva krát bola kým som sa k nej odhodlala...
Ju tá práca baví, stále sa vzdeláva, často sa jej stáva, že jej "kolegyne" pedikérky pošlú za ňou klienta, lebo oni to robiť nevedia...akože nechápem...
Jej klienti sú predovšetkým seniori, ľudia s kurími okami, zarastajúcimi nechtami, chlapi športovci...všetko ľudia, ktorí tam jednoducho ísť musia, aby nemali bolesti....Takže stála klientela... 🙂
Hádam som pomohla 🙂

csenibaba
3. okt 2016

@janaka77 ahoj ja som vystudovana nect.dizajnistka a pedikurka.Ked chces nechty robit tak jednoznacne akrylove lebo to malokto .Ja robim len cisto pedikuru medicialnu a teraz sa ucim za liecivu pedikurku-je to nove zameranie u nas este neexistuje,studujem v zahranici-specializacia na diabetickych a neuropaticke nohy.Ja zboznujem svoju pracu.Ale nie je jedno ze kam ides na kurz,aj ja mam taku "koleginu"" ktora ma len jednodnovy ,alebo tyzdnovy kurz a h...o vie:-P.

laco_repan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz