Pekná spodná bielizeň

15. sep 2022

Ahojte baby , neviete mi prosím poradiť , kde zoženiem ale nie cez internet ale okamžitou kúpou v kamennom obchode v Bratislave pekne spodné sexi prádlo, bielizeň ? Väčšie veľkosti , nakoľko som sama väčšia hehe a ešte k tomu v siedmom mesiaci tehotenstva . Moc moc ďakujem na nete som kukala ale všetko na objednávku cez internet a ja to potrebujem už na nedeľu . Ešte raz vďaka .

brona235
15. sep 2022

Neporadim, ale chcem len povedat, ze som velmi rada, ze este existuju ( a hlavne na MK ) zeny, ktore sa chcu citit, a citia sa sexi, aj v tehotenstve. A dopraju tu sexualitu aj manzelovi... 🙏♥️

autor
15. sep 2022

@brona235 anooo ďakujem presne , myslím že práve v tomto obdobi je to dôležité , partner má podporuje každý deň mi hovorí že som krásna že sa mu pacim aj keď sa menín (rozumej priberám , samé strie a to sa ani neprezieram a hýbem sa ale jednoducho to tak je ) tak ho chcem potešiť keď príde z prace domov ❤️

naomielina
15. sep 2022

No neviem akú veľkosť potrebuješ ale kamenné obchody máš na výber viacero, napr.: Intimissimi, Palmers, Triumph, Madam podprsenka, Lisca, Hula shop😊

naomielina
15. sep 2022

Našla som na nete v Auparku ešte predajňu Triola a napadol ma ešte Etam..

gab
15. sep 2022

X-Top - znacka Triola na Marianskej ulici,

autor
15. sep 2022

@naomielina ďakujem si veľmi zlata , len práve tieto mám všetko pobehane , tam som si žiaľ na seba ledva ledva vybrala keď som bola ešte netehotna, nie to ešte teraz . 🥺 malé čísla tam majú . Pozrela som si ten hula shop to je hrozné drahé 139 eur za kosielku . Ale ešte raz moc ďakujem za tipy triumph a lisca nepoznám pozriem

autor
15. sep 2022

@gab ďakujem moc

gabika8855
15. sep 2022

Attractiv

nika_val
15. sep 2022

A take ako New Yorker ?
Tam maju vždy aj vacsie velkosti a pekne sexi kusky
Ja som so spodnym pradlom od nich velmi spokojna aj ked oblecenie ziadna slava

darijja
16. sep 2022

Ja som si nakupila pekne nohavicky v Gate. Za par eur. Ale s vacsimi velkostami neviem ako to tam je. Ja som brala Lko,aby boli pohodlne. Som v 6mesiaci. Mimo tehu nosim S.

naomielina
16. sep 2022

Vieš čo skús ešte Lindex tam mávajú tiež krásne spodné prádlo🙃

uglybetty1234
16. sep 2022

Tesco F&F

brona235
16. sep 2022

@uglybetty1234 dnes som tam akurat bola. Kupila som si paradne podprsenky. Dvojbalenie, ciernu a bielu maju za 15 evriciek. Ja si kupovavam Dckove kosiky ale toto XL je aj na vacsie prsia.
@gab posielam foto 🙈 len aby si videla ze su fakt pekne a oplatia sa... Nazivo vyzera este lepsie. 😂 A nohavicky tam urcite najdes tiez.

brona235
16. sep 2022

@gab v bepone si kup k tomu taketo bandaletky a manzel neodola podla mna... 😉

brona235
16. sep 2022

@gab teraz pozeram ze som teba omylom oznacila...😂🙈 Ale sak aspon budes mat aj ty inspiraciu...🤣

richie233
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz