Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Periete v Palmexe alebo v prostriedkoch z Lídla?

xlucia
23. aug 2012

.. alebo v pracich prostriedkoch z lidla?
nerobi vam to alergiu? ani detom?

xlucia
autor
23. aug 2012

@grettka nepytam sa ci im veci krasne vonaju, ani na prasok pre deti, ani pre babetko alebo co s cim prat.
pytam sa hlavne na PALMEX. dakujem

hradnapani
23. aug 2012

@xlucia mna tiez napadla tato otazka dnes 🙂
Mna by zase zaujimali skusenosti s Formilom z Lidla,ci sa oplati kupit, ked maju teraz velke balenia...

bodka13
23. aug 2012

@hradnapani na Formil som počula chvály ,aj na ten tekutý(na čierne či farebné) - že vraj vypral škvrny ,ktoré predtým nevypral ariel 😉

hradnapani
23. aug 2012

@bodka13 fakt? tak ho teda na skusku skusim kupit., aspon na dospelacke oblecenie. Len bohvie ako je to s tymi alergiami a jeho zlozenim, ci to nie je nejaka toxicka bomba, ked je taky dobry "cistic" 😉

bodka13
23. aug 2012

@hradnapani to neviem ,ale perie v tom švagriná a synovcova manželka a tie nemajú dôvod ma klamať ,v rodine si radíme a pomáhame ...ja som napr. veľmi spokojná s tými čistiacimi prostriedkami W5 na kúpeľňu a kuchyňu -stoja okolo 1€ a čistia lepšie ako drahé reklamované prostriedky

hradnapani
23. aug 2012

@bodka13 ano ,tie su velmi fajn, hlavne sme minule objavili cistiace obrusky na okuliare a tie su bombove. Akurat isiel muz do obchodu, tak som mu pripisala aj formil. Dakujem teda 🙂

bodka13
23. aug 2012

@hradnapani budem čakať na správy ako si spokojná 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli