• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Permanentný make-up. Kde v Bratislave ho robia?

9. decembra 2016 
Ja som v siestom mesiaci a bola som na tetovaní permanentu u Veroniky Kocianovej, www.beautystudioveronika.sk. Je to profíčka, ktorá sa vyzná úplne najlepšie, robí to už nejaký ten rok. Pre mňa bolo dôležité, aby som videla recenzie a fotky. Tiež ma potešilo, že má vyštudovanú zdravotnícku školu a teda viem, že sa vyzná v liekoch, pokožke atď.

Nerada riskujem a tak som verila v to, že je naozaj profesionálka. Cenovo prístupná pre každú ženu, komunikácia ne vysokej úrovni, panuje tam kľud, pokoj, čistota a hygiena. Tetovanie bolo úplne bezbolestné tak, ako aj avizuje už pri objednávaní sa. Pracuje v Hotel Bratislava na 3.poschodí.

Výsledok predčil moje očakávania a po mesiaci vidím konečný výsledok, ktorý stojí za to. Vrelo ju odporúčam. Neriskujte so svojím výzorom, tetuje sa do pokožky a v hre je váš výzor, tak navštívte radšej profíka! Pozrite si jej fotky http://beautystudioveronika.sk/
6. jan 2016 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja odporucam Veroniku Kocianovu, najdes ju aj na fb "beautystudioveronika.sk" Je naozaj odbornicka vo svojej praci. Ma naozaj bohate skusenosri s permanentmym make-upom, ale aj skusenosti zo zdravotneho hladiska. Jej pristup je profesionalny a ludsky. Vysvetli vsetko co potrebujete a konecny vysledok vyzera naozaj prirodzene a ziadna zena sa za vysledok nemusi hanbit. Veronika je top :wink:
26. jan 2016 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evka106
@evka106 zdravicko,ja mam odtial tiez prisernu skusenost mohli by sme sa nejako skontaktovat?
2. mar 2016 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den prosim vas ma niekto skusenosti so salonom Medea v ktorom tetuje Andrea Boskovicova?
16. mar 2016 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika Kocianová - PROFESIONALITA, SKÚSENOSTI, KVALIFIKOVANÁ ODBORNÍČKA, BEZBOLESTNÉ TETOVANIE VĎAKA ŠPECIÁLNEMU GÉLU, TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍČIEK, BEZKONKURENČNE NAJVIAC TETOVANÍ NA SLOVENSKU A V RAKÚSKU, VŽDY 101% VÝSLEDOK TETOVANIA PRI ODCHODE ZO SALÓNU, AKCIOVÉ CENY OD 99€...http://beautystudioveronika.sk/
17. jún 2016 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siskia321 pani zlata, ak pozeram na vasu fotku a na vase obocie, tak to je na plac a velky plac, tak ako nema vyzerat obocie, hlavne od top profesionalov, tieto fotky su ked som zacinala, skuste si pozriet teraz moju pracu kam som sa dopracovala, vsetko je o treningu a skusenostiach a 100 vky vytetovanych oboc, kazdy sa uci :grinning:DD
@zetju1317 neries teraz som si to precitala, tato co hejtovala mala len vymysleny ucet, viem o koho sa jedna, obocie jej krasne drzalo pol roka chodila doplnat mihalnice, len potom ak nedas termin, nevezmes mas taku reakciu, aj zla reklama je reklama, nie kazdemu musi clovek sadnut, je xy lepsim a 1000 x lepich, ktore robia krasne obocia nie ako dikobraz, zial ja konkurenciu nesledujem nemam nato cas, tak som vytazena, nestiham natacat videa, nestiham pridavat 500 fotiek ako obocie nema ako vyzerat, zial nepracovala som v Rakusku ako opatrovatelka kde som si musela urobit zdravotacky kurz, dnes mi dosla taka zakaznicka zhodou okolnosti od konkurencie, ktora slubuje 200 percentne vysledky, paci sa foto, nechvalim sa, nerozoberam, neriesim, kazda zakaznicka by mala aj pred permanentnom vediet, ako to chyta, kazdej inac, vela zalezi od pokozky aku ma
@siskia321 odporucam pozriet na svoju nazehlovacku na cele
9. dec 2016 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok