Ahoj, nema niekto nahodou pesnicku "Dobre rano, slnko mojich oci. Dobre rano, moja dcerenka..." ? 😕
Citala som od uzivatelky Kacenqa, ze ju ma, ale neviem, ci este na tieto stranky chodi..
Za zaslanie tejto pesnicky na e-mail: pahulyi@gmail.com vopred velmi pekne dakujem!!!! 😵
http://www.mojemp3.sk/playing.php?id=18334
skus na tejto stranke 😉
inac krasna pesnicka, my si ju vzdy spievame 😀