Philips lumea, skúesnosti

asch
11. jún 2018

Chcela by som sa spýtat, či má niekto s týmto epilatorom skúsenosti.
Či naozaj tak dobre funguje a pod.
Ďakujem

gir
12. jún 2018

Ja mám Philips Lumea Advanced a neľutujem, škoda že som si nekúpila skôr.

asch
autor
12. jún 2018

@gir a ako často ste to používali?

gir
12. jún 2018

Používam ho cca mesiac. Vidieť, ktoré chĺpky dorastajú, tzv. mapky. Ja mám tmavé chĺpky a rastú oveľa jemnejšie. Ako som písala, ľutujem že som nekúpila skôr. Kupované z NAY bol za 299 eur

martina2ve
12. jún 2018

Ja som si ho kupila pred asi 2-3 rokmi, a pouzila som ho asi 5x. Kedze som blondina,tak isto mam blede chlpky, vobec mi to nefunguje! Ale vraj pre tie s tmavymi je to super

malinka158
12. jún 2018

Ahoj ja ho mam tiez 3 roky. Bola som chlpata ako opica. Pouzivala som ho iba na lytka a je tam vidiet riadny rozdiel oproti stehnam kde som ho nepouzivala.

aki100
8. máj 2020

Dievčatá, niektoré tu máte už dlhšiu dobu Lumeu, chcela by som sa spýtař čím čistíte? ... Sice sa oholim, ale vždy sa nejaký chlpok zabudne, alebo neviem co sa jej nepáči ale vždy mám na tom okienku stopy po chlpkoch zhorených, ide to dole vodou a handričkou, ale dnes som sa ošetrovala a po vymenení nástavca, očistení, to hlavne skličko bolo v pohode, išla som blikat nohy a po doblikaní ako keby spálený chlp, ale neviem teda, to je moja druhá otázka, prasklo sa niekomu to skličko pri blikaní? je to ako nejaká ryha, nechápem z čoho dávam si pozor, zaobchádzam ako keby v rukavičkách, nebol to lacný špás, doblikam nohy, idem čistit a je to tam, vodou to nejde, tak rozmýšlam, čím ešte vyskušat očistit, poprípade či sa to niekomu stalo že to zvonku prasklo? nechápem, celkom som naštvaná, tak rozmýšlam, či reklamovat. Dakujem