Pichanie a štípanie jazvy 9 mesiacov po sekcii
5. mar 2018
Ahojte, som 9mesiacov po cisarskom, a uz druhy den mam na lavej strane jazvy strasne pichanie, stipanie, palenie. Od jazvy mi to vystreluje aj do stran, najviac smerom dolu do slabiny. A praveze ked si to stlacim tak ma to neboli nikde. Jazvu citievam pri menzese a pri zmene pocasia, ale takto extremne som to este nemala. Lava strana jazvy ma bolela hned od zaciatku ovela viac ako prava a mam jazvu aj hrubsiu, skaredsiu. Mali ste niektora podobny problem? Dakujem pekne.

@vandica mozu to byt pooperacne zrasty.