Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Píšem poéziu a prózu. Pomôžete mi?

packa5
3. jún 2015

Ahojte dievčatá. Dlho rozmýšľam, či sa spýtam na Váš názor, no po dlhom uvážení a prehováraní mojich známych, ktoré prežívajú to isté som sa rozhodla.Verím, že to nebudete brať negatívne, myslím to v dobrom, a v žiadnom prípade nechcem pred Vami vyzerať trápne. 🙂
Ide o to,že píšem poéziu no i prózu.Nie som žiadna Evita, no v každom prípade ma to baví, a svojim písaním chcem hlavne niečo odkázať...žiadne bezduché bláboly 🙂
Píšem o mne, a o ženách, ktoré nemožu mať deti, prípadne si veľa vytrpeli, kým sa im splnila ich túžba.Sú to príbehy žien, kde každá popisuje čo prežívala a prežíva, a čím všetkým si musí prejsť, aby získala to krásne, čo každej žene právom patrí- dieťaťko 🙂 Ja osobne som po 2 MA, a snažíme sa už 3 roky.Zažila som toho veľa, ale stále sa cítim nejakým sposobom nepochopená, i keď mám oporu v manželovi, aj v rodine. Viem, sú tu aj horšie prípady, no každá z nás si nesie svoj kríž. Je to citlivá téma, no cítim potrebu , aby sa o našich pocitoch dozvedelo viac ľudí, hlavne žien , ktoré sa o svoje deti nestarajú, prípadne chodia na potraty z hlúpych dovodov. Netvrdím, že tým zmením svet, a zrazu sa z "krkavčích" matiek stanú milujúce, no za pokus to v každom prípade stojí. Prosím si Váš názor, či s tým pokračovať, či nie, a či by mi niektorá nepomohla. Ďakujem pekne 😉

lilimoni
3. jún 2015

@packa5 ak ti to robi radost pokracuj 🙂 ja som si musela u rodiny obhajit, preco odmietam potrat. Bolo to tazke obdobie ale nastastie je vseeetko v najlepsom poriadku 🙂

kafanka5
3. jún 2015

Ako to, že si si to musela obhajovať? Muselo to byť ťažké, rodina má byť oporou....

lilimoni
3. jún 2015

@kafanka5 pretoze biologickeho otca neznasali 😒

kafanka5
3. jún 2015

@lilimoni No, tak to nie je ziadna slava 😒 Mali na to dovod?
@packa5 , podľa mna dobry napad, tiez mam pocit, ze nikto nechape moje pocity, ved ja sa im ani nedivim....... kludne napis

lilimoni
3. jún 2015

@kafanka5 iba bol odomna o 9 rokov starsi 😒 to ich najviac hnevalo 🙄

iskrickaa
3. jún 2015

@lilimoni Moj manzel je odo mna starsi o 11 rokov.
Vnuca je vnuca nech je od akeho otca chce, nie? Strasne sa k tebe zachovali.

lilimoni
3. jún 2015

@iskrickaa po asi dvoch mesiacoch sa ukudnili a teraz by malu za nic na svete nedali 😀 ale obcas ma zamrzi, ze teraz je to laska a milacik a anjelik a ked bola v brusku, tak to bol pankhart a parazit 😒

kafanka5
3. jún 2015

@lilimoni Naozaj mu hovorili tak škaredo? Panebože. Presne si myslím, že 9 rokov nie je nič strašne. A ak sa smiem spýtať, si stále so svojim partnerom, dufam... 🙂

sintra
5. jún 2015

Preco vobec potrebujes nazor niekoho cudzieho, ci v tom pokracovat? Naplna ta to, tak len pis.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli