icon

Plánujete dovolenku na leto?

avatar
mon1806
4. apr 2021

Kupujete si niekto už dovolenku na leto? Rozmýšľame siiilno nad Mallorcou a určite chceme ísť ale normálne mám strach

avatar
sense
4. apr 2021

@mon1806 možno Elba uvidíme. Ako sa situácia vyvinie
Rozhodneme sa spontánne ako minulý rok

avatar
simply_aura
4. apr 2021

Neviem. Podľa toho, ako sa situácia vyvinie

avatar
bimbambim
4. apr 2021

Dovolenku nie ale deti už majú zaplatené denne tábory na leto

avatar
deti95060810
4. apr 2021

Nie...

avatar
euka210
4. apr 2021

My chodime len na SR zatial s detmi.

avatar
kikaaa444
4. apr 2021

Áno plánujem , nič ma nezastaví aj keby boli opatrenia neviem ake. Už stačilo . Aj tak je situácia rovnaka či opatrenia sú či nie . Takze dovolenka bude určite len ešte neviem kde .. asi Grécko

avatar
jaja20
4. apr 2021

My máme od decembra 2019(!) zaplatené Kapverdske ostrovy, minulý jun sa tam nedalo cestovať,ale peniaze nám nevrátili,dali len zdrap papiera & voucher,tak uvidíme,či sa tam teraz vôbec dostaneme...
Minulý rok sme si nakoniec v júli zaplatili u inej cestovky zájazd na Cyprus,lebo to bola v semafore zelená krajina,a som zvedavá, čo vymyslia v parlamente túto sezónu...Na dovolenku určite chceme ísť,ale nezajednala som zatiaľ pre istotu nič.

avatar
misa11111
5. apr 2021

My sa stále rozhodujeme mesiac pred dovolenkou, nikdy nie skôr takže uvidíme, aká bude situácia.

avatar
aduskatt
5. apr 2021

Máme, na Slovensku