Plánujete dovolenku na leto?
Kupujete si niekto už dovolenku na leto? Rozmýšľame siiilno nad Mallorcou a určite chceme ísť ale normálne mám strach
Áno plánujem , nič ma nezastaví aj keby boli opatrenia neviem ake. Už stačilo . Aj tak je situácia rovnaka či opatrenia sú či nie . Takze dovolenka bude určite len ešte neviem kde .. asi Grécko
My máme od decembra 2019(!) zaplatené Kapverdske ostrovy, minulý jun sa tam nedalo cestovať,ale peniaze nám nevrátili,dali len zdrap papiera & voucher,tak uvidíme,či sa tam teraz vôbec dostaneme...
Minulý rok sme si nakoniec v júli zaplatili u inej cestovky zájazd na Cyprus,lebo to bola v semafore zelená krajina,a som zvedavá, čo vymyslia v parlamente túto sezónu...Na dovolenku určite chceme ísť,ale nezajednala som zatiaľ pre istotu nič.
My sa stále rozhodujeme mesiac pred dovolenkou, nikdy nie skôr takže uvidíme, aká bude situácia.

@mon1806 možno Elba uvidíme. Ako sa situácia vyvinie
Rozhodneme sa spontánne ako minulý rok