Plávajúca podlaha do kúpeľne

kajusiqq_x265
21. aug 2013

Prajem pekný deň, nemá niekto skúsenosť s plávajúcou podlahou do kúpelne? Vraj je to NOVINKA, ja by som ju chcela dať ale neviem, či ju nevyduje keď sa namočí. 🙂

vanilia85
21. aug 2013

no neviem ja osobne by som to tam nedavala ,radsej dlazbu 🙂

atari89
21. aug 2013

oni su to trosku ine plavajuce podlahy, nemoze tam ist hocijaka.. chod do obchodov zo sanitou a obkladackami a tam ich maju.. su dost drahe ale velmi pekne.. a nie nevyduje..

kajusiqq_x265
autor
26. aug 2013

@atari89 no ja viem že to je iný druh podlahy ako klasická plávajúca len to či ju nevyduje ma zaujímalo ďakujem 🙂 idem to zrealizovať

gumimaci
26. aug 2013

@kajusiqq_x265 to nieje klasicky laminat, ale vynilova dlazka. Skus sa spytat na modrejstreche, je tam o vinyle aj diskusia 🙂

kajusiqq_x265
autor
27. aug 2013

@gumimaci ďakujem 🙂

livi
28. aug 2013

my si ideme dať klasika drevenú podlahu aj do kúpeľne, čo sa každý čuduje. chceme totiž "vidiecky domček" 🙂 v anglicku je to napríklad bežné v kúpeľni drevená podlaha

m_ij_ka
28. aug 2013

no do kúpeľne by som radšej dala dlažbu

maribell
24. jan 2014

v dnesnej dobe sa vyraba plavajuca ktora je odolna voci vode vola sa vynilova podlaha ale je dost draha na moj vkus (okolo 30eur za m2 ) mne sa viac paci dlazba ktora ma na sebe imitaciu dreva.. videla som ich viac a su fak krasne prepracovane cize na pohlad to vyzera ako drevo 🙂