Plávajúca podlaha

anuci1977
30. dec 2017

Babi potrebujem radu ohladom plavacky .maam laminatovu plavacku kupila som vosk na podlahy teraz je to desneeeee sama smuha nicim to nejde dole !!!!ziadni pripravok nepomaha .neviete cim to odstranim? Nemohla bi som pouzit technicky benzin? Skusal to niekto?

mimla
30. dec 2017

Vosk na podlahy byva zvycajne skor na drevene podlahy. Je to skratka mastne. Bude to makacka, ale jedine co pomoze je nasucho vytierat v smere vzoru.

bibistec
30. dec 2017

Urcite benzin nie mohla by si zosuchat vzor.

anuci1977
autor
30. dec 2017

@mimla zaschlo to a zasvet to nejde dole .ziadnimy pripravkamy .tak teraz mam flakatu podlahu som zufala s toho .mam chut vytrhat ju a dat novu

anuci1977
autor
30. dec 2017

@mimla bol to pripravok pronto vosk .davalo sa to do vody ked som s tym plavacku umyla a zaschlo to ostalo to priserne flakate

anuci1977
autor
30. dec 2017

@bibistec vies co uz mi je to asi jedno ci ho zosucham .radsej zosucham vzor ako ju mat celu flakatu .najradsej vytrhat celu a kupit novu

bibistec
30. dec 2017

@anuci1977 tak najpev skus lieh je jemnejsi ako benzin

anuci1977
autor
30. dec 2017

@bibistec dakujem za radu .pokusim sa o to .vdaka

mimla
30. dec 2017

Ak to uz stvrdlo, skus to jemne nahriat, napriklad fenom na nizkej teplote a tak nasucho stierat. Napriklad novinami, alebo platnom.

anuci1977
autor
30. dec 2017

@mimla no uvidim skusim najskor ten lieh co ste mi tu radilya potom ak nepomoze tak ten fen